SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 703 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4805
ja mam prawie 18 lat 192 cm wzrostu... ciekawy jestem jak to sie u mnie potoczy, dawno już przerosłem rodziców i to sporo.

fajnie by było dopiąć się do 195 cm :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 275
@tommac20 stary zdajesz sobie sprawę, że te PASTYLKI to był cytat? Napisałem nawet: ''O TO CYTAT ZE STR 43''.
''po pierwsze w dupieś był i g****ś widział, mając 15 lat ******lisz takie herezje, masz 5 lat na rośnięcie zajmij sie lepiej piłką z kolegami i nauką''
,,Kochany dziaduniu'' po 2gimnazjum miałem średnia 4,4(kto sie orientuje wie, że w tej klasie jest pełno nowego materiału) a w piłke grałem w wakacje prawie codziennie...
''Po pierwsze nie musiałcpac w wieku 1-5lat wtedy był karmiony mlekiem''
- A po drugie gdybyś TY drogi forumowiczu nie spał na lekcjach j. polskiego wiedziałbyś, że są takie rzeczy jak przenośnia.
Niby mówisz, że nie chcesz się ze mną sprzeczać a wybuchasz jak wulkan gdy tylko widzisz moje posty...
Napisałem na tym forum, żeby dowiedzieć się czegoś nowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Witam mam 13 lat i 145 wzrostu. I od staje troche od kolegów ktorzy maja 160\170.Moi rodzice maja po 160.Siostra 160.Brat 180. Czy Urosne prosze o odpowiedz prosze pisac na gg 2658031

Aa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
kurde zatkało mnie niczego nowego sie nie dowiesz ile sie dowiedziałeś na tych iluś set stronach forum, tyle, przenośnia nie przenośnia przykład z dupy bo nie ma uzasadnienia jak twierdzenie że taki tym nie moze miec z góry 185 przy wzroiście rodziców 188 i 180 (za***iście wysocy i tak). "Dziaduniu" , wszędzie takie przypadki w w/wymienionych przezemnie cytatach sie zdażały i zdażają, więc nie wiem po co temu zaprzeczac. Czytaj dalej ale i tak magicznego sposobu nie znajdziesz


średnia i tak ci spadnie w LO

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-10-20 19:00:14

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 243 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1543
zamknijcie :d wreszcie ten temat hehe bo załamać się uprawiajcie jakieś sportu w stylu siatka i koszykówka w wieku dojrzewania to urośniecie dużo ;p i pamiętajcie żeby nie trzepać sobie gruchy przy dojrzewaniu bo wyrzucacie z siebie składniki potrzebne do wzrostu ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
"pamiętajcie żeby nie trzepać sobie gruchy przy dojrzewaniu bo wyrzucacie z siebie składniki potrzebne do wzrostu" sperma skłądnikiem wzrostu?to jak będe wbijał hgh to przy <!> go strace nie no wszelkie apelacje w stylu nie walcie gruchy bo nie urośniecie to-------->
tego jeszcze nie było, shimpo sog za wniesienie do tematu czegoś nowego

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-10-20 20:15:19

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 243 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1543
:p powaga ;p i dzięki za soga haha ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
to bym już nie rósł od 13 roku życia

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 373 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12948
Może byś urósł, ale więcej?:P

all-apver-b53209f0e4d2b2335d726e4e381511d59d22a31f

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 275
Było już:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium