SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Jasne że rozciąganie może pomóc. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na rozciąganie nóg i mięśni wokół kręgosłupa.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115
wiec to co wy piszecie to mozna napisac małe jest piekne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Na świecie jest wielu facetów niskiego wzrostu, mają np. poniżej 170 cm, więc ktoś taki będzie wolał raczej niższą dziewczynę, więc sie nie masz czym przejmować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1544
no tylko madzia pewnie woli takich po 190 jak znam zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115
miała juz takiego który miał 190 do tego jeszcze cwiczy wiec moje 45kg. to było dla niego pestka z jednej strony miałam dobrze a z drugiej lipnie wiec juz mam dosc wielkoludów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74
A powiedz mi madzioorek jak duże znaczenie z twojego punktu widzenia i ogólnie dziewczyn ma wzrost chłoapka. Czy jest on elementem wiele znaczącym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Nie oszukujmy się- wzrost ma spore znaczenie dla kobiet. Jak facet jest niski(np. 170 cm) to żeby kobieta zakochała się w nim od pierwszego to musi być nieziemsko przystojny, podczas gdy facetowi wysokiemu(powyżej 185 cm) nie jest potrzebny idealny wygląd, żeby kobieta zwróciła na niego uwagę.
Powiedzmy, że do Polski przyjechaliby 2 facetów na których widok w telewizji dziewczyny szaleją, np. Antonio Banderas(175-176 cm) i Tom Cruise(170 cm). Mogę się założyć, że gdyby poszli na jakąś dyskotekę to by nie wzbudzili żadnego zainteresowania wśród kobiet, gdyby wykluczyć to, że są tacy znani.
Oprócz wzrostu dla kobiet ważna jest też budowa ciała. Laski wolą dość mocno zbudowanych facetów o szerokich barach i dużych mięśniach. Mimo, że często mówią, że wolą chuderlaków, to i tak wybierają tych przypakowanych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1544
wybieraja przypakowanych? Ja mysle ze wybieraja hajdukow z sianem w bmw Ostatnio zauwazylem ze duzo jest kolesi z fajnymi laskami wlasnie takich bardzo chudych ale ok 190 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Częściej sie widuje z laskami wysokich i chudych z prostej przyczyny- wysokich i chudych jest o wiele więcej niż wysokich i łatnie przypakowanych. Zazwyczaj jak ktoś ma ponad 190 cm to wygląda na patyka. Wystarczy spojrzeć na dzisiejszą młodzież. Są coraz wyżsi i coraz chudsi.
Nikt mi nie wmówi, że gdyby laska miała do wyboru wysokiego kolesia z ładną muskulaturą i wysokiego szczypiora, to wybrałaby wysokiego szczypiora.
Moim zdaniem nawet niski, ale ładnie zbudowany facet ma większe szanse niż wysoki patyk.

Mówiąc przypakowany i ładnie zbudowany nie mam na myśli jakiegoś wielkiego koksa, tylko faceta który ma odpowiednią do wzrostu wagę, obwód łapy ok. 40 cm, klata wypukła, wszystko na ładnej rzeźbie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115
facet powinien byc równy lub wyszy od dzieczyny napewno nie niszy jak jest ciut wyszy to w kobiecie pojawiaja sie swiadomosci ktore dobrze robia na relacje miedzy nią a chłopakiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium