SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1552
16 lat i 3 miesiace, 171-172cm, 59 kg
jestem zbity i dosc silny

No to ****a rzeczywiście jesteś silny i zbity przy takiej wadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
ivangrozny nie ma czegoś takiego, jedynie lekarz po specjalnych badanich może to stwierdzić mniej więcej. Niektórzy mówią, że jak się zarost pojawi, to już się nie urośnie, ale to chyba mit.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 250
Exercreo:masz racje nie mam masy, mam bardziej budowe sprinterska(chociaz jeszcze i tak mi brakuje z 10kg) z tym silny to mialem na mysli jak na swoj wiek a poza tym to ,,dosc silny,, , a co do tego ze jestem zbity to jest prawda - nie widze u siebie zadnej tkanki tluszczowej
ps. mysle ze moja niska waga 59kg przy tym wzroscie swiadczy o tym ze etap mojego rozwoju fizycznego nie jest zakonczony, u mnie w rodzinie mezczyzna przy wzroscie 180 wazy 80kg-ojciec, dziadek 176-77kg.

Zmieniony przez - Manieczki2 w dniu 2008-10-11 10:36:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 142
jak ty przy 59kg twierdzisz że jak na swój wiek(16l.) jesteś "dość silny" i "zbity" to co ja mam o sobie powiedzieć mając 193cm 119kg (też 16l.)??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 250
co masz powiedziec? nie widzialen cie ale zapewne masz spora nadwage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41
Witam, mam 15 lat i 10 miesięcy. Mam 161 cm wzrostu i 50 kg wagi . Czy mam szanse cos urosnąć? Wzrost ojca ok. 170, matki też. Nie jestem w pelni rozwiniety fizycznie tzn nie mam jeszcze owłosienia pachwowego. Zapraszam do wypowiedzi ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
ktoś ma dojścia do źródeł ztreningiem achmetova? ciekawe jak to wyglądało, ruscy lubią wyolbrzymiac ale ni ma za bardzokonkretów oprócz tego, że wykonywał różnw ciwczenia z wiszeniem.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Ja mam 194cm wzrostu, prawie 16 lat i 64kg. Mam szanse jeszcze urosnąć??? Ja kocham siatkówke i wzrost jest mi bardzo potrzebny.
Mój ojciec ma 188cm a mama 169.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 275
Witam mam 15lat i dokładnie 17dni 179cm wzrostu.
Tata-173cm/mama-165/dziadek ze str ojca-169/dziadek ze str matki-177/babcia ze str ojca- 166/babcia ze str matki-152/brat mamy-181/ kuzyn 1- 183/kuzyn 2-177/kuzyn 3- 185/ kuzyn 4- 171/ kuzynka 1- 166/ kuzynka 2- 162. Pije ok 0,8 l. mleka dziennie na kazde sniadanie płatki z mlekiem/ od niedawna kupilem drazek i wisze ale niestety futryna nisko troche i mam zgiete nogi przy tym. Jeszcze jedno nigdy nie wziąłem do ust papierosów ani narkotyków/ od dawna nie miałem w ustach także coli i chipsów
a nawet jeśli(cola,chipsy) są to ilości SYMBOLICZNE .
Mam następujące pyt. czy mam szanse na ok. 185 cm. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
masz

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium