SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
racja masz dobry wzrost i dziewczyna nie musi byc wielka sa wiele nizsze do ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16
Nie no jego wzrost mi odpowiada :P niektóre moje koleżanki są tez niskie ale jest ich raczej mniej niż więcej mój chłopak MÓWI MI ZE PODOBAM MU SIĘ TAKA JAKA JESTEM I NICZEGO BY WE MNIE NIE ZMIENIŁ...tylko obawiam się że za rok czy dwa moge zacząć tyć...nie mogę ćwiczyć bo mam kontuzję kolana w szkole w-f odpada poza szkołą nie będe miała napewno czasu na jakieś ćwiczenia a pozatym nie chcę leżec w szpitalu na różnych zabiegach na kolano a chyba najczęściej z niższych dziewcząt robią się takie tłuste kulki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
moze basen idzie utrzymac forme i wage :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Kolejna z tych babek, co mają 160 cm a jak facet ma poniżej 180 cm to nie ma u nich szans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 817
Oj lukas222 gdybym miał tyle wzrostu co ty to nawet nie wszedł bym pewno nigdy na to forum.Człowieku jak facet ma 178cm to wystarczy na prawie każdą panne.Ja mam te 172cm i to rano i jakoś nie narzekam na panny.Twój problem nie tkwi we wzreście tylko w tym że jesteś za mało pewny siebie nie dopuszczasz do świadomości że masz dobre gabaryty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Rano to może nawet 180 mam.
Fakt, że jestem dość nieśmiały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16
Nie no gdybym miała u faceta patrzeć tylko na wzrost i wygląd to musiałabym być jakaś pusta i wogóle napewno nie byłabym sobą... odwagi dziewczyny nie gryza a raczej nie wszystkie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
lukas222 to nie od wzrostu zalezy przelam sie mamy podobny wzrost ja nie czuje sie niski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 817
A ja czuje sie niski i tak sądze ze moge sobie poderwać ładną laske.Wszystko zależy od podejścia.Ja wiem ze jestem niski ale i tak podrywam dziewczyny, ale gdybym te 180cm miał byłoby sporo łatwiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 260 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3672
******lisz pan farmazony ja mam 165 i co mam powiedziec do nikogo zalu miec nie moge to jest najgorsze ze nie mam sie na kim wyladowac. ****a cos dzisiaj nie mam humoru doluje mnie wszystko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium