SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3956
ALLEGRO mówimy NIE!

"...Ambicja spotyka się z uznaniem i zachwytem, wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 250
czytalem ze ten arimidex sie bierze zeby przedluzyc okres wydluzania sie kosci. to prawda? jakie sa szanse ze to poskutkuje podskoczeniem o pare cm w wieku 16 lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
nie denerwuj wiecej ****a takimi wypowiedziami...
człowieku idź wykdź i poczytaj te posty, w których jak byk pisze (i nie wiem czemu na logike chociaż do tego nie dozedłeś) że wiek 16 lat to wiek kiedy najwięcej sie rośnie... jedni rosna wcześniej (1%???) reszta od 16 w góre mają swoje prawdziwe oresy wzrostu... a ty sie pytasz czy w wieku 16 lat możesz urosnąc od tego.
Nie masz szans, zadowolony?

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4760
Nie srajcie się tak tym wzrostem.
Ludzie, aż żal się robi jak czytam niektóre wypowiedzi.
Większość osób tu piszących o wzroście 176-180 płacze że są kurduplami i że inni są wyżsi.


No i co z tego ?!
Do czego wam te wen wzrost.
Jak macie te 173 i więcej to przecież wyglądacie normalnie.
Wielu z was płacze że nie ma dziewczyny ze względu na niski wzrost.
g**** prawda! Nie macie bo wmawiacie sobie że to przez to.
Wszystko zależy od zachowania, charakteru i osobowości.
A co do dziewczyn odrzucających fajnych chłopaków którzy im się nawet podobają ale są za niscy żeby się pokazać z nimi to w ogóle żal.
Omijajcie takie dalekim łukiem, bo mają nasrane we łbie.

Dlaczego nie ma wysokich pilotów myśliwców?
Powiem wam czemu.
Żeby zostać pilotem myśliwca trzeba mieć idealne zdrowie, i między innymi przejść pomyślnie badania kręgosłupa (w tym prześwietlenia-kilka zdjęć RTG kręgosłupa )
Wiem bo startowałem do liceum w Dęblinie (odpadłem na psychologu-powiedzieli mi że jestem zbyt nerwowy,reszta w porządku)


I co się okazuje?
Że wysocy mają słabsze kręgosłupy, a ci powyżej sto osiemdziesiąt parę i ci którzy urośli dużo w szybkim czasie mają za dużą odległość pomiędzy kręgami!
Nie chcę nawet wiedzieć co stało by się z takim osobnikiem gdyby przyszło mu się zmierzyć katapultą, i ogromnym wpływem ciśnienia w takiej sytuacji.

Jeszcze inni piszą o walce, że wysoki ma dłuższe ręce i może zadawać przez to lepsze uderzenia.

Takim osobom polecam zapasy i Bjj + boks (żeby miec jakieś pojęcie o uderzaniu), Dwubój olimpijski z elementami trójboju i trening plymoetryczny.
A także pooglądanie sobie tych walk w formule MMA gdzie niscy rozjeżdżają wysokich koni jak myszy (jest sporo takich starć)

Zresztą nie wierzę że z powodu niskiego wzrostu ktoś was prześladuje.
A jeżeli prześladuje to czy byście mieli 190cm czy 170cm i tak by to robił, ponieważ problem leży w waszej psychice- konkretnie tym że dajcie sobie dmuchać w kasze.

I to czy ktoś się was boi, czy nie od wzrostu nie zależy, bo powiedzmy sobie szczerze że jak ktoś będzie miał was pobić i będzie miał większe o biciu się pojęcie o was to i tak to zrobi, nawet jeśli będziecie wyżsi od niego o te 30cm.

Pomyślcie sobie jakie ludzie mają nieszczęścia, o wojnach, samotnie wychowujących się dzieciach którzy stracili rodziców, chorobach i schorzeniach, wypadkach i innych nieszczęściach które
są na świecie ale was nie dotyczą.

I czy te parę cm w te czy w wte na tle tego wszystkiego jest coś warte??
Bo moim zdaniem nie.

Tyle z mojej strony jeżeli o wysokość ciała chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
Tak ale nie 158 cm tyle co ja mam teraz napisales o tych co maja 170 +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4760
A to skoro masz poniżej 160cm idź do endokrynologa, dostaniesz refundowaną terapie hgh, i może dociągniesz do tych 168cm może nawet 170. Różnie to bywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
Bylem i powiedzial ze mam cwiczyc na drazku lol mowi ze nic wiecej nie moze dac bo nie chce mnie miec na sumieniu ,przy czym twierdzi ze mam wystarczajaco duzo hormonu wzrostu w sobie i musze go tylko uwolnic na jakiej podstawie tak mogl powiedziec skoro nie mial zadnych wynikow ,wniosek z tego taki ze boja sie podac bo maja mala wiedze na ten temat !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4760
To idź do innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
Bylem juz u dwoch ,prywatnie i na skierowanie i nic ... boja sie pewnie stosowac i juz mnie normalnie w****ia podajcie niewiem jakis lekarzy z lubuskiego ktorzy zdecyduja sie na stosowanie !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 291
jeżeli lekarze nie chcą przepisać hormonu to mają powód, pamiętaj że to nie są witaminy, zacznij brać białka i ćwiczyć na siłowni, jeżeli to nie pomoże zostało wydłużanie kości, ale myślę że jeszcze trochę podskoczysz. powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium