SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
Dokladnie 13-15 to typowy okres szybkiego wzrostu u chlopcow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
najwięcej się rośnie od 1 gim do 1 lo/tech, jeśli w klasach potem też się rośnie ale to już sprawa indywidualna

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28
siema jestem juz 3 miesiące po 18-stce i mam 195 wzrostu właśnie zauważyłem ze ostatnio urosłem 1 cm bo miałem 194 jak myslicie czy jeszcze urosne? co moge zrobic zeby pozostac przy tym wzroscie i już
nie rosnąc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
zbytnio już nie urośniesz, ciesz się że jesteś duży swoją drogą przy twoim wzroście 5cm nie zrobiło by już różnicy, więc... jesteś w niewielkiej grupie ludzi narzekających na wzrost tylko dlatego że... jesteś wysoki! spójrz na to z innej strony, weź sobie na przykład Lou Ferrigno! 140kg żywej masy! Mali martwią się że już nie urosną bo robią Martwy ciąg i przysiady działające na kręgosłup, ćwicz ostro!

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-01-19 23:04:59

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
5 cm robi duza roznice, koles na pewno bedzie sie lepiej czul z 195 cm niz z 200 cm ale w wieku 18 lat juz nie powinien urosnac wiecej jak 1-2 cm a moze wcale. I wcale nie jest tak ze jest jedna z nielicznych osob ktore martwi zbyt wysoki wzrost, np. moj kuzyn ma 18 lat i 194 cm i mowi ze odkad przekroczyl 190 cm jakies 2 lata temu zaczal sie martwic ze jeszcze rosnie i wcale nie jest zadowolony ze ma juz 194 cm i moze jeszcze miec pare cm wiecej, m.in dlatego zaczal wczesnie palic zeby powstrzymac dalszy wzrost (ale chyba nic to nie dalo). Podobnie kumpel 193 cm mowi ze wolalby miec z 5 cm mniej, wtedy czulby sie najlepiej. Oczywiscie "kompleks" zbyt wysokiego wzrostu jest znacznie mniej powszechny od "kompleksu" zbyt niskiego wzrostu ale wystepuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
to durne z jego strony z tym paleniem, raczej już zbyt nie urośnie

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131
Elo czyli mówicie ze od 1 kl gim do 1 liceum rośnie sie najszybciej?
A w Wakacje ile moge na maxa urosnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29
Mam 14 lat i 168 czy możliwe bym urosnął do 188 ojciec 180 matka 162 jeden z dziadków ma 187 wiem że temat był już wałkowany ale nie daje mi to spokoju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Hmm dziwne jak mozna ze wzrostem 193 albo 195 mowic ze jst sie za wysokim i chcialoby sie byc nizszym.Przeciez to normalny wzrost w niczym nie przeszkadzajacy a nawet pomagajacy w wiekszosci sytuacji.Nie rozumiem.
Sam mam 193 i szczerze mowiac czesto lapalem sie na myslach ze chcialbym miec sporo ponad 200 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29
a jeszcze jedno nie miałem żadnego skoku wzrostu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium