SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Oho zaczela sie dyskusja o gustach kobiet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Ja przy 193 cm przeroslem ojca o rowniutkie 15 cm. Wiec cos w tym moze byc.A dla porownania powiem ze w 1 klasie technikum kolega minimalnie nizszy niz ja wtedy mial ojca 195 cm. i on zostal na wzroscie 182-3 i nie urosl juz ani 1 cm. a ja poszedlem do przodu sporo jak na ten wiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 285
moj ojciec ma 178 a matka 170.ale i siostre mam wysoka bo 176.tylko ja taki wyrosniety hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
Natura lubi robic takie genetyczne "wybryki" raz na kilka pokolen, wiec mozliwe ze Wasi synowie beda juz sporo nizszi od Was, na pewno bardzo malo prawdopodobne jest aby Was przerosli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8609
Polecam gre w kosza albo siatkówka dobrze wspomagają wzrost pozdro.

hahahahahhahahkto ci takich glupot naopowiadal hhahaahaha ja gram tyle czasu i jakos specjalnie nie uroslem. a nawet ze tak powiem "cialo sie ubija" hehe
longerone: takie efekty o jakich ty mówisz przynosi gra w kosza ale na zestawie dla dzieci wiadomo że dzięki takiej grze nie urosniesz 20cm w miesiąc ale na pewno bedzie wspomagała twój wzrost, ile ty masz lat tak na marginesie.A tak w ogóle to czemu ci tak na tym zalezy zbyt wysocy ludzie wyglądają co najmniej dziwnie chyba ze mają ok 60 cm w bicu ale wtedy wyglądają poprostu jak potwory.A laski z reguły lubią normalnych wysportowanych facetów ani zbyt duzych ani zbyt malych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
E pieprzycie wszyscy takie bzdury.One po prostu lubia przystojnych i interesujacych akurat je a dla kazdej laski oznacza to co innego. Wysoki moze byc przystpojny jak i brzydki i tak samo nizszy wiadomo ze jest jakas dolna granica wzrostu ktora juz laskom zaczyna przeszkadzac ale to tez zalezy od idywidulanych upodoban !! Wzrost to tylko jedna z wielu cech !!!

Zmieniony przez - Piorunos w dniu 2007-12-30 14:26:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
Nie ma zadnych dowodow ze uprawianie jakiegokolwiek sportu wspomaga wzrost, to sa mity, bo koszykarze i siatkarze sa wysocy to niby urosli od grania, przeciez to glupota. Sa wysocy bo niscy naturalna koleja rzeczy nie nadawali sie do gry i byli gorsi wiec trenerzy wybrali wyzszych, ot cala tajemnica:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8609
zacznij cwiczyc kregoslup i cos na kolana bo stawy ci nie wyrobia od szybkiego wzrostu.wiem to na wlasnym przykladzie hehe

Po drugie mógł bys sprecyzowac te twoje cwiczenia na kręgosłup bo tak do konca nie jestem pewien o co ci chodzi???javascript: test('');
javascript: test('');
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
A co do sportu i wzrostu to od zadnego sportu sie nie rosnie i jest tak jak mowi Aston dlatego sa wysocy bo sa dobierani metoda naturalnej selekcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8609


To tak na zakończenie całego sporu pozdrawiam.('');
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium