SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Chlopie w wieku 17 lat chcialbys urosnac 8 cm !!?? Jak urosniesz 1 cm to bedzie git.No chyba ze Twoje dojrzewanie jest opoznione wtedy jest jakas szansa na pare cm. ale zeby urosnac 8 cm to musialbys miec opoznione o jakies 2 lata !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43
No wiesz nie jeden przykład znam jak np. gość z mojej klasy w moim wieku. Byliśmy równego wzrostu a po wakacjach był większy ode mnie co najmniej o 4cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
No skoro znasz niejeden przyklad to o co sie boisz hehehe skoro to takie wedlug Ciebie oczywiste.I cos Ci sue chyba pomylilo bo skoro piszesz ze gosc byl twojego wzrostu o po walacjach urosl 4 cm to to juz bylo troche temu i gosc nie mial 17 lat tylko to bylo wczesniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3255
Piorunos wyrwiesz mi jakąs dupe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 582
''Rodman, który dorastał w Dallas w stanie Teksas, nie myślał o koszykówce w szkole średniej; dopiero jako starszy nastolatek w ciągu jednego roku urósł o 27 cm i był to pierwszy z wielu przełomów w jego życiu.'' - to jest tekst z Wikipedii o byłym koszykarzu NBA Dennisie Rodmanie. Z tego co wiem, to 27 cm urósł własnie w tym czasie jak miał 16-17 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
a teraz cos dla twardych zwolenników teorii ,ze po 16 roku życia już się nie rośnie:u nas w szkole po ogolnych badaniach (wzrost ,waga itd) oszacowano dla każdej klasy średnią wzrostu mężczyzn i kobiet (chodze do 1 liceum). I co wyszlo? Kobiety z klas 1 i 3 różniły się (oczywiscie szacunkowo 0,7cm) ,czyli średnio każda przez liceum urosła o prawie centymetr... mało? Przecież kobiety kończą rosnąć o wiele szybciej niż mężczyźni. A co z badaniami u mężczyzn - różnica wynosiła 3,3 centymetra - czyli jednak szacunkowo rośniemy do 18-19roku życia. przypadek? wątpie - do szkoły chodzi prawie 1000osob.

nie wiem czy napisałem zrozumialym językiem - ale chodzi o to ze chłopcy 19letni sa wyzsi od 16letnich o średnio 3,3cm w mojej szkole. xD

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Bez komentarza.Obawiam sie ze sam nie zrozumiales co wlasne napisales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 101
Nic nie jest pewne.

Możesz mieć 190cm a możesz zostać z 170cm.

Prześwietl sobie łapę... jak będziesz miał w kościach palców szpary z chrząstkami to będziesz rósł a jak nie to już raczej nie, no chyba że to wczesne stadium i jeszcze w kręgosłupie Ci się chrząstki nie pozamykały to może trochę jeszcze pójdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 101
A ci co mówią że rośnie się do 19 roku życie czy tam do 21 to się nie znają... to sprawa indywidualna.
Jeden będzie rósł do 15 roku życia a drugi do 23.

Do 27 roku życia człowiek się rozwija... potem zaczyna się proces starzenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
"szpara z chrząstkami" rozwiń myśl , jak powinno to dokladnie wygladac . W tym momencie patrze na RTG swojej reki i widze przy początkach i końcach kosci palcow jakby jasniejsze kropki , dalej kosc juz jest biala , czy to tez cos oznacza ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium