SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
a co to za film?

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30
Siemanko
Ja mam trochę inny problem od waszych a mianowicie jestem moim zdaniem dosyć wysoki jak na swój wiek ( 15 lat 183 wzrostu ) ale moim problemem są dłuuugie nogi i tera moje pytanko co zrobić żeby już nie rosły ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
Chyba nic nie zrobisz, ciesz się, że jesteś wysoki. Ja chciałbym mieć tyle wzrostu, ile stron ma ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
"ale moim problemem są dłuuugie nogi i tera moje pytanko co zrobić żeby już nie rosły ? "

Tym to mnie rozwaliłeś... pewnie masz chude nogi, ćwicz coś, wogóle jak można narzekac że sie ma długie noi czy tam 183cm w wieku 15lat?! wysoki?! jak na 15 to tak i ciesz sięze będziesz prawdopodobnie miał posturę mężczyzny i wzrost jaki powinien mieć facet, bo zapewne jeszcze urośniesz, niektórzy a raczej 99.9% osób ma odwrotny problem, ten ułamek zostawiam 2metrowcom, ale tacy też raczej źle nie mają, powyżej mógłbym się kłucić, ale moim zdaniem lep[iej być wyższym niż nizszym.

Na twoje pytanie(?!) nie ma odpowiedzi, nie rozumiem nawet twojego problemu, niech ktoś może odpowie na wcześniejsze pytania z tej bądź poprzedniej srony to będzie git


Poza tym pamiętam jak ten temat rósł... pamiętam jak miał 180 i stał w miejscu jak ja... on ruszył aż do 202 a ja stoje w miejscu

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-04-10 22:20:13

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47
Witam znalazlem ten film lecz jest z napisami i na dodatek angielskimi ;/ jesli ktos ma go w wersji z lektorem lub z polskimi napisami prosze o udostepnienie tutaj link do wersji z angielskimi napisami chodzi dokladnie o ten film http://www.notes.co.il/alterman/27320.asp 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czym wy sie przejmujecie ja mam 175 w porywach wiecej i to mi wystarcza, oczywiscie bym chcial miec ze 183-5 bo mysle ze to optymalny wzrost ale nie to jest najwazniejsze. liczy sie moc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
wiesz młody bóg, większość facetów (16-21lat) mających wzrostu w granicach 170-180 chciałoby mieć te 5cm wiecej gdyż w tym wieku mniej się rośnie i kazdycm cieszy, ani 170 ani 180 nie jest to dużo, ty możesz powiedzieć ze to duzo ale równie dobrze kolega majacy 162 powie ci że jesteś głupi bo masz 175 i chcesz więcej, prawda jest taka że 180 to jest... przeciętny, czyi powiedzmy średni wzrost, nie wiem jak u was, ale u mnie jak widzi się dziewczyne majacą 175 ti nie wydaje sie wcale jakaś wysoka, i bardzo dużo jest dziewczyn, kobiet 175-180, dla faceta wiec nie może być wysoki wzrost 180, sadze że 185 łapie się na ten ponadprzeciętny pułap

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
Dużo jest dziewczyn 175-180 cm? Nawet w szpilkach zdecydowana większość ma mniej. Ja mam 182 cm i nawet w wysokim obuwiu mało która laska jest wyższa odemnie. 175 cm na dziewczynę, to jak 190 cm na faceta. Średni wzrost kobiet wolniej się zwiększa niż średni wzrost mężczyzn, jest całe mnóstwo panienek mających ok. 160 cm. Wydaje mi się, że nawet śrdnia krajowa kobiecego wzrostu jest zawyżona, bo za cholerę nie wynosi 168 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 164
Witam mam 14 lat (165cm) Rodzice:(164cm) i (165cm)
czy jeszcze urosnę.
Mój wuja ma 178cm jego żona 175cm a ich syn 205cm.A wszyscy w rodzinie się mieszczą do 180cm a on 203 cm.Czy mam szanse urosnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
Nie nie masz szansy urosnąć, ja to powiadam i przepowiadam Ci drogi kolego, że będziesz miał max.167cm
po pierwsze, gdybyś przeczytał troche tego tematu nie zadawałbyś dyrnych pytań, typu- czy urosne - to ja ci zadam pytanie, mam 17 lat 180 i pytam cie czy mój penis urośnie do 20cm?- odpowiesz? wzrostu nie da się przewidzieć kolego! poza tym twoje pytanie mija się z celem gdyż masz 14 lat, mówisz że syn wujka ma 205 a potem 203, mniejsza z tym, nie koniecznie odziedziczył wzrost po ojcu a nawet dziadku, jego syn odziedziczył wzrost np: po wujku stryja dziadka bracie etc. i ta cecha (wzrost) ujawniła się w tym pokoleniu, albo mu przysadka się "przestawiła" i wydzielała dużo hgh.

Nie rozumiem, mieć 14 lat i o takie rzeczy pytać?! Odpowiadajcie na sensowne pytania, na których odpowiedzi nie zostały udzielone i jak pamiętam z kilku ostatnich stron

a co do dziewczyn to u mnie raczej sporo jest takich 175, i nie robi to na nikim wrażenia

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-04-12 22:43:10

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium