SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
sawol 14 lat i 168 to malo.188 moim zdaniem to za cholere.Powiniens sie cieszyc jak dorosniesz do 178 to juz bedzie i tak bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
Piorunos, jestem podobnego zdania, ludzie myślą że 200cm to bardzo dużo, a jak się ma 181cm tak jak ja teraz to stojąc na palcach nie dużo brakuje to futryny i sam stwierdzam że to nie strasznie dużo, to stereoptyp 2m bardzo dużo, najlepszy wyznacnik to futryna

lecz z drugiej strony troche pieprzysz czemu w wieku 14 lat nie bedzie miał188? ja miałem 173 16lat a rok później teraz 181 i na bank jeszcze urosne, ja uchylam się od jakichkolwiek odp. czy ktoś urośnie czy nie bo to BARDZO indywidualna sprawa



Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-01-20 18:20:27

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131
Cześć
Mi tez to niedaje spokoju....
Mam 12 lat i 150 cm :(
Moja mama ma 160 a tato 175
Do jakiego wzrostu moge urosnąć? i w jakim czasie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Ja wam dobrze radze skonczcie te dyskusje i dywagacje ile kto urosnie bo tego nikt wam nie powie ale cudow nie ma i jak pokazuja statystyki to przewaznie wzrost sie konczy miedzy 17 a 18 rokiem zycia i temat byl walkowany 100 1000 razy a jak ktos nie wierzy to sie sam przekona oczywiscie sa wyjatki jak ktos pozniej dojrzewa.I jest jedna prosta zasad majac 15 lat i dojrzewajac w standartowym tempie mozna liczyc na maxymalnie 10 cm do ostatecznego wzrostu i to i tak jest bardzo duzoo i w optymistycznej wersji.Jak ja chodzilem do technikum to praktycznie 90 % chlopakow konczylo swoj wzrost w wieku 17 lat plus minus pare miesiecy.Jak robili pomiary w drugiej klasie to juz w trzeciej malo kto mial nawet centymetr wiecej a w ostatniej klasie to jasne ze znowu bylo tyle samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110


I przestancie chrzanic bo kazdy kto ma ten okres juz za soba wie ze taka jest prawda.A taka ona jest ze dojrzewajac w standartowym tempie najszybszy skok wzorstu jest pomiedzy 12 a 15 rokiem zycia i od 16 roku zycia wszytsko na leb i na szyje zaczyna zwalniac i przewaznie konszy sie na ok 17-18.
I ja mowie ze faktycznym wzroscie na bosaka a nie o zakompleksionych gosciach co sobie pozniej koniecznei chca wmowic ze urosli dla lepszego samopoczucia i mierza sie w butach i sobie dodaja centymetrow.
A kto jest glupi to niech wierzy w co innego nie mogac przezyc prawdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
I nie pytajcie sie ****a glupio dlaczego ten najnowszy wykres centylowy na podsatwie pomiarow uczniow ze wszyskich szkol srednich w Warszawie ktory przedstawilem konczy sie na 18 roku zycia bo ****a jak widac od 17,5 jest linia prosta i tak juz pozostaje do konca zycia.Oczywiscie tak jak mowilem sa nieliczne wyjatki jak ktos duzo wolniej albo szybciej dojrzewa ale to sa tak nieliczne przypadki ze sie tego nie uwzglednia.Dojrzewanie moze byc max opoznione albo przyspieszone o ok. 2 lata nie wiecej.Ale to latwo poznac bo to przeciez od razu widac.Jeszcze nie bylo takiego przypadku na swiecie zeby dorosly chlop ktoremu broda rosnie ****a rosl na wysokosc bo to jest bilogicznie niemozliwe.

Zmieniony przez - Piorunos w dniu 2008-01-20 18:55:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
poraz kolejny napisze to samo, taka jest średnia jak piszą wyżej ale wzrost ma zapisany każdy inny i to jest INDYWIDUALNA KWESTIA każdego, czy rośnie po 18 i ma skok czy w wieku 15 i ma ost. skok. KONIEC MADAFAKA i tak jak piorunos dojrzewanie może być szybsze lub późniejsze, jeden urośnie 2cm mając190 i 15lat inny urośnie 5cm mając180 i 19lat- i teraz już koniec z mojej strony znam i takie przypadki i takie,

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-01-20 19:04:18

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
Piorunos ja wyraznie napisalem ze osoby majace kompleks zbyt wysokiego wzrostu to ulamek tego co stanowia ludzie z kompleksem za niskiego wzrostu. Ja juz o roznych fanaberiach slyszalem, jakis koles na zagranicznym forum sie zalil ze ma 186 cm i musi sobie wkladac wkladki podwyzszajace do butow zeby miec 190 cm bo bez nich czuje sie za niski i plakal ze latem nie moze nosic klapek bo wszyscy zauwaza roznice:) Po prostu sa ludzie i parapety. Niektorzy moze po prostu nie czuja sie komfortowo z wyrozniajacym sie wzrostem (wzrost ponad 190 cm zawsze sie wyroznia na tle wiekszosci), ale tez gadanie ze 200 cm to nie jest strasznie duzo jest glupie, bo to juz naprawde zwracajacy uwage wzrost i przy takim wzroscie juz sa pewne problemy zycia codziennego. Kiedys zamiescilem tu filmik w ktorym facet o wzroscie 198 cm mial z tego powodu straszne kompleksy, czul sie niezgrabny, przeszkadzalo mu ze jest chudy, ma za dlugie rece itp, wiec jak widac tez to jest mozliwe. Po prostu nie ma wzrostu uniwersalnie idealnego dla kazdego. Osobiscie za ideal uwazam wzrost z przedzialu 185-190 cm i np. wolalbym miec 185 cm niz 195 cm tak samo jakbym wolal miec swoje 175 cm niz 200 cm i co mi powiecie ze jestem popaprany bo nie chcialbym miec 2 metrow?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
ZE wzrostem to jest tak jak z innymi rzeczami albo i cechami sa gusta i gusciki.I to jest piekne ze kazdy nie jest taki sam.Ja mialem taki moment extremalny w zyciu ze jak gralem w kosza w klubie dosc powaznie juz.To nachodzily mnie czasami mysli typu "no ****a serio by sie przydalo nawet 216 hehe".
Ale szczerze mowiac ze swojego wzrostu nie oddalbym za zadne skarby ani centymetra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
Ja nie wiem jak ktoś może woleć być karakanem 175 cm niż naprawdę wysokim, budzącym respekt facetem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium