SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Dokładnie. Gdyby rozciąganie miało tak ogromny wpływ, to zawodowi gimnastycy mieliby po 250cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
a nie maja > ?

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Ja wisze że mam ręce wyprostowane.A gimnastycy przecież nie wiszą bezwładnie na drążku tylko wykonują swoje ćwiczenia.I są tam takie które obciążają kręgosłup, a my takowych ćwiczeń nie robimy.Ja uważam że nie zaszkodzi spróbować.Jak nie podrośniesz to przynajmniej bedziesz miał mocniejszy uścisk i będziesz bardziej wytrwały.

Mariotkd-Nie wiem czy znajdziesz wielu ludzi którym przez przynajmniej rok bedzie się chciało wisieć po 5 mni dziennie.Nie jeden z moich kumpli próbował ale zrezygnował..słomiany zapał

Zmieniony przez - el nino w dniu 2005-06-27 21:21:38

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5325
Nie no regularne wiszenie na drążku wychodzi tylko na zdrowie, sam wiszę co 2 dzień, w ten sposób rozluźniasz kręgi po całym dniu. Ale nie urośniesz od tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Skąd ta pewność??

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Gdyby tak było to ludzie nie robiliby głupich bolesnych operacji wydłużania kości żeby zyskać te 4 cm tylko by ciągle wisieli na drążku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5325
No, dobry argument. Przecież zdesperowana Chinka mogłaby wisieć po 2godz dziennie, gdyby to tylko pomogło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
El nino a po co Ci ten wzrost? Czemu nie wystarczy Ci 180 cm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Zwróć uwagę na to że ludziom nie chciałoby się wisieć parę lat na drążku dlatego idą na łatwiznę.A Chińczykom to duzo nie da bo ważniejsza jest genetyka.

Po co mi wzrost??Chciałbym być wysokim facetem, dobrze zbudowanym(jak urosnę do 190 to zaczynam ćwiczyć) no i może kiedyś zapakować piłkę do obręczy.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 110
Mam argummnty zeby sądzic ze rozciąganie sie i wiszenie na drążku pomaga w podskoczeniu kilku cm! Mowil mi to nawet moj lekarz. Duze dzialanie ma to wtedy kiedy ma sie jakies skrzywienie kręgosłupa. Wiszenie na drążku dziala na rozciąganie kregów, czeste i systematyczne rozciąganie sie w ten sposob daje efekty.

Przykładem moze być moj brat. W czasie gdy dostał sie do szkoly policyjnej miał 178cm. Miał wtedy 22 lata, po roku ćwiczenia na drążku podskoczyl do 182cm.

Słyszałem ze branie stymulatora hormonu wzrsotu pomaga w osiągnieciu kilku cm. Nie jest to zaden koks czy cos takiego tylko zwykly suplement który pobudza bodźce odpowiedzialne w przysadce mózgowej za rośniecie (nie tylko mięśni) podczas snu. W reklamie napisali ze rekordzista usrusł 14cm <wow> ale ja w to nie wierze i tak i tak:] Moze te 2 cm to pomoze w odpowiednim wieku.

Co do Jordana to nikt nie powiedział ze dzieku temu urusł!! Mowi sie tylko ze mu to troche pomogło...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium