SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
Exercreo podpisuje sie pod każdym słowemw poście wyżej sog w końcu ktoś obczaił o co mi chodzi

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1552
Dzięki, nie mam Abona to nie odbiję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
Ja jakoś nie widzę tych wielkich łap u starszych facetów, a raczej wielkie brzuchy. To skoro przeciętny niećwiczący ma 42 cm w łapie, to co by było jakby zaczął ćwiczyć? Na samych suplach dojechalby do 50 cm, a na koksie do 60. W każdym razie nie obraziłbym się, jeśli w moim przypadku wasza teoria się potwierdziła.

tommac pomyliło Ci się z zagalskim, to on ma od 177-220 w zależności od dnia. Ja mam skromne 182-183 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
aha te 3 cm chciałbym dobic,hehe

niektórzy są chudzi a inni są poteżnie zbudowani, nie brakuje ani tych ani tych i robic z tego rewelacje że ktoś ma np 42 to jest nonsens np: dziadek, albo wujek stasiek a ktoś narzeka? co? ja mam 16 lat (!!!) cwicze 2 lata i mam 36! ****a no szlak mnie trafia ja kwidze takie podejście

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-11-12 13:11:06

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1427
heh są tacy którzy mają 170cm wzrostu a chcieliby te 180cm...
jak i tacy co mają 180..ale im to nadal nie odpowiada ;p


ja myślę że 180 to tak idealnie ^^
jesteś wyższy od kazdej laski:) (no zdarzają się wyjątki że laska ma 180 i nawet wyzej ale to zadkość) ale takich przypadkow nie preferuję;p XDDD

gorzej jak facet ma tylko 170cm XD (uszło by ale to jednak za mało;/)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
Dziewczyna wzrostu 175+ to nie jest aż taka rzadkość jak ci się może wydawać. Póki co, sam mam 176 cm wzrostu i często mijam dziewczyny wyższe ode mnie .
180 - czy to tak idealnie ? Dla mnie przynajmniej nie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
wiecie co.. ja mam 185 (nie wiem ile tereaz nie mierzylem sie ostatnio) a w liceum czuje sie jak pokurcz =/ pomijam to ze ja to ten co niby wysoko ale jeszcze nie doroslem (chociaz jakby od paru dni cos mi tam sie w glosie itd zmienia) w pelni fizycznie. oczywiscie jestem z 1 klasy, ale nie czuje sie raczej wysoki.. bardziej srednio wysoki, ale i tak w 1 klasach na niejedna osobe patrze w gore..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4474
nie wiadomo ile bedziesz mial! Ja mam 194 moi rodzice sa o ponad 20cm nizsi! Wystrzelilem tak mniej wiecej jak mialem 16 lat.Odzywiaj sie racjonalnie, wysypiaj sie to podniesiesz szanse na wiekszy wzrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
wiesz trzeba przyznac, ze po 190 to jest ludzi w liceach/technikach w bród, nikt sie tym nie r ajcuje bo to nie pojedyńzce rzypadki, aczkolwiek te 185 to raczej już wysoki wzrost, racja ten co ma 195 czy 200 patrzy na ciebie z góry ale są wyżsi i zawsze będą, wg mnie mój wzrost jest średniawy 185 nie za mały, nie za duzy, w sam raz. Co do dziwczym, od cholery jest wysokich, prawda dużo jest też i małych średnich (do 170) ale 175-180 to jest dużo, również nie należy d owyjątków.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
A ja mam takie troche gupie pztanie. Cyz w wieku 17 lat i wyroscie 178 cm moge cwicyzc MC bez zadnych przyszlych powaznych konsekwencji ?

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium