SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36
Żadna ściema.Jeśli powtarzasz to codziennie ,naturalnym jest ,iż organizm twój przyzywczaił się do tego i wytwarza większą ilość nasienia.To tak samo jak działa fabryka , duży popyt-duża produkcja , brak popytu-znikoma produkcja.Jak wiadomo produkcja wszelkich "dóbr" w tym wypadku nasienia wymaga różnych związków.Poza tym w trakcie tego aktu marnujesz substancje energetyczne i budulcowe , które mogłyby być przeznaczone na twój rozwój.
I to wyjaśnia w twoim wypadku dlaczego jesteś niższy od ojca.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Śmieszniejszej bzdury dawno nie słyszałem
Jaki budulec? Wiesz chociaż człowieku z czego organizm buduje kości a z czego produkuje nasienie? I myslisz, że jak więcej energii idzie na spermę to mniej pójdzie na wzrost organizmu?
Weź się zastanów zanim coś napiszesz

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36
No dobra nieważne.
A co do elnino jestem ciekaw ile mierzysz na dzień dzisiejszy wieczorem , a ile rano?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36
No dobra nieważne.
A co do elnino jestem ciekaw ile mierzysz na dzień dzisiejszy wieczorem , a ile rano?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1148
Ja za niecały miesiąc będe miał 18 lat , mamka ma 160cm a tata 182 cm wzrostu , ja narazie mierze 173cm.Wiem , że jeszcze urosne conajmniej te 2cm , poprostu jestem tego pewnien poniewaz ciągle rosne (mierze się regularnie).Po drugie to mój kumpel ktory jest w miom wielku , a wygląda jak 30 latek tzn ma za***isty zarost i wogule z twarzy wygląda juz bardzo dojrzale ,w ciągu 3 miechow urosł 1,5 cm a ja w ciągu 3 miechow niecały 1 cm (mierzylismy sie razem u piguły w szkole ) pomimo tego iz jestem duzo bardziej dziecinny z mordy , wogule jeszcze sie czuje niedojrzały choc zarost juz mam.A najlepsze jest to że moja siocha ma 20 lat i studjuje .... niewazne gdzie, ale zadko ja widze i jak ostatnio przyjechala odwiedzic rodzinke to dałbym sobie głowe uciać i krążki zabrac że urosła conajmniej 1,5 cm. serio.Więc nie martwcie się wzrostem bo wszytko jest możliwe.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 284
No moze serio cos w tym jest XD czesto sie slyszy ze po wojsku jakis taki tyle a tyle urosl i jest tu wytlumaczenie!!!!!! Otoz w wojsku nie ma gdzie sobie zwalic! ;) Bo wszedzie moga cie nakryc to sie trzyma kupy. XD Jesli kogos zbulwersowalem ze tak to ujme - sorry . A tak na powaznie to mi sie wydaje ze to bzdura ... poprostu przydalem sie bardziej do matki wogole do ojca jestem np. niepodobny i posture mam potezniejsza mimo ze ja mam 171 a ojciec 182, matka 158. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
rejful-jak dłużej sobie nie zwalisz to potem będziesz miał polucje (nadmiar nasienia i organizm samoczynnie wydala nasienie)

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 284
Wiec to jednak sciema z ta masturbacja :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Ale wy gadacie głupoty na tym forum wymyślacie juz najróżniejsze metody np. dlaczego nie urosłem albo co zrobić żeby urosnoć. Ja ci powiem co masz zrobić pij mleko od matki z piersi zobacz jak w krótkim czasie urosłeś tyle centymetrów to tyle pozdro

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Ludzie, musicie zrozumieć że proces wzrostowy organizmu to jest proces z góry ustalony przez naturę. Aby w jakikolwiek na naiego wpłynąć (czy to ujemnie czy dodatnio) to trzeba naprawdę robić coś długo i konsekwentnie.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium