SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 115 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11093
turok- Ty masz wyzszych dziadko takze twoje szanse zeby urosnac sa wieksze (duzo wieksze)
lukasz222- przy okazji cwiczen na drazku wyprostowalem troche kregoslup
(moze stad pocisnalem ten 1 cm ), rozciagam sie dalej moze uorsne do 1.90
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 102
o bobsleistach było w jednym z odcinków programu Top Gear(na tvn turbo leci). To nie ma jakichs szans 2-3 cm i bede szczesliwy-moze ciezki trening siłowy??plz pomocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
xLukaszx ja też wiszę na drążku głównie po to, żeby kręgosłup wyprostować, szczególnie, że teraz ćwiczę na masę, a tam ryzyko pogłębienia wady jest duże, a jak przy okazji wpadnie jakiś cm to fajnie. Naturalnie już niestety nie rosnę chyba od 15-16-go roku życia.

888888888- przesadzasz trochę. 188 cm to w dzisiejszych czasach nie jest aż tak dużo. Mogę się założyć, że wśród swoich kolegów nie wyróżniasz się za bardzo swoim wzrostem, a za kilka lat to będziesz zwykłym średniakiem. Gdybym ja miał 188 cm to bym skakał z radości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 127 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4986
boze dołujecie mnie z tym wzrostem .
Zamiast płakać nad sobą zajmijcie sie czymś pożytecznym, dowartościujcie sie, a nie ten płacze ze ma za mało a drugi ze ma za dużo.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
Mi wzrost nie przeszkadza , 170cm mi wystarczy(co oczywiście nie znaczy , że nie chiał bym więcej) jak gadałem z kolesiem który trenuje na siłowni i trenuje SW , mówił , że wzrostem nie należy się w żadnym stopniu przejmować każdy ma jaki ma i trzeba to po męsku przyjąć. A w walce jest wiele wiele ważniejszych czynników niż wzrost.Wysoki wzrost ma wady i zalety i niski też tak ma.
A mówicie że 170 to niski- 170cm to jest wzrost średni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Też uważam że 170cm to jest średni. Niski to około 160-165cm u faceta.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 102
a sa moze jakies cwiczenia siłowe pozwalajace "zmnijeszyc" sie o 2 cm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Kolego...188cm to jest bardzo dobry wzrost. Nie ma potrzeby go zmiejszania.
Z niego czerpiesz same korzyści:
-od dziewczyn jesteś sporo wyższy, nie ma problemu w szukaniu dziewczyny(są wyjątki po 190cm ale to bardzo rzadko)
-trochę nabierzesz mięcha i samym wyglądem będziesz budził respekt
-taki wzrost przydaje sie w sporcie, szczególnie koszykówka i siatkówka

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Jak na koszykówkę i siatkówkę to stanowczo za mało.

Jak masz 188 cm to jeżeli stoisz w grupie gdzie jest 10 osób, to zazwyczaj 2-3 osoby będą wyższe, a 7-8 niższych.

170 cm to napewno nie jest średni wzrost. Nie wiem co wy za bzdury wypisujecie. nawet w gimnazjum ludzie mają w III klasie sporo więcej. Facet mający 170 cm w tłumie wygląda jak karzeł i nie oszukujmy się, że jest inaczej. Nawet za czasów naszych ojców 170 cm to było malutko. Nawet statystyka wykazuje, że średni wzrost faceta wynosi prawie 180 cm, a statystyki są zwykle zaniżone.
Ja mam 178 cm i zazwyczaj jestem niższy od znajomych o jakieś 5 cm.

Turok niestety wzrost jest niezmiernie istotny w SW, a to dlatego, że za wzrostem idzie waga(mając 170 cm będziesz ważył 65-70 kg, podczas gdy facet mający 190 cm będzie ważył 90-95 kg, a to ogromna różnica) i zasięg, który jest bardzo istotny w walce. Bez podziału na kategorie wagowe ze wzrostem 170 cm i z małą wagą wiele nie zdziałasz w walce.


Nie atakujcie mnie znowu, że mam jakiś kompleks, czy coś takiego. Ja tylko zwracam uwagę wówczas, gdy ktoś pisze nieprawdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20853
Jak masz 188 cm to jeżeli stoisz w grupie gdzie jest 10 osób, to zazwyczaj 2-3 osoby będą wyższe

Taa, 30% młodych mężczyzn w Polsce ma powyżej 188 centymetrów
Obstawiam, iż tylko 10-15% populacji może się takim czymś pochwalić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium