SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8750
trudno powiedzieć
jedni żyją zdrowiej, inni nie dbają o to i są wyżsi ;)
zależy ile tego alko piłeś i jak często, wątpie żeby pare piw, jabcok na pięciu czy drink podczas weekendu zeżarł komuś 10 cm wzrostu

sama wcześnie "sięgnęłam" (ofc nie nałogowo) i mam przeciętny wzrost wśród dziewczyn, bardziej żałuje "odpału" z nie-jedzeniem ;p
ciesz sie z tego co masz, bo masz więcej niż większość osób które napisało w tym topicu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
Witam mialem robione badanie na hormon wzrostu i wyszlo cos takiego prosze ocenic czy to jest dobrze czy zle :

Hormon wzrostu (s) moj wynik 0.16 ng/ml wartosc refer. to 0.1-8.8 czy to nie jest czasami za malo i ze mam taki wzrost 158 w wieku 17 lat prawie 18 mam niedobor hormonu wzrostu ? prosze odpowiedzcie bo za miesiac dopiero jade do endrokrynologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3358
"....Ja boje sie az odpowiedziec zeby znowu ktos mnie nie opier-dolił ale nie wróze ci 180 i wyzej. Z racji tego ze wzrosty jest uwarunkowany genetycznie a popatrz jaki wzrost w genach przekazali rodzice...."

Mylisz sie jest dość duże prawdopodobieństwo że bedzisz dość wysoki ;)
Moge poświadczyć to własnym przykładem moim rodzice są dość niscy mama 160 ojciec 170 a ja mam 17 lat i mam 184~ i dalej rosne ;) A moja siostra (15lat) jest dość niska 155~cm wiec jak widać genetyka płata rózne figle ;)
Pozdrawiam.

PS:Pij mleko bedziesz wielki już ktoś ci to tu pisał :) (Ja od kąd pamietam piłem sporo mleka 2-3L dziennie :P A teraz jest ze mnie kawał "byczka:P"

Jestem zielony ^_^ xD
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pozdro z HoLaNdIi !! ^_^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
mój brat nie tknął mleka a ma 193 cm , wiec to nie jest zasada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
Kolo ja 14 lat mam 178 i gram w siatkówke lecz łapie 315. Woicki jest koljenym przykladem ze nie tzreba byc wysokim zeby byc wielkim :D

Zmieniony przez - kynio123 w dniu 2008-07-25 13:12:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1621
"Mylisz sie jest dość duże prawdopodobieństwo że bedzisz dość wysoki ;)
Moge poświadczyć to własnym przykładem moim rodzice są dość niscy mama 160 ojciec 170 a ja mam 17 lat i mam 184~ i dalej rosne ;) A moja siostra (15lat) jest dość niska 155~cm wiec jak widać genetyka płata rózne figle ;)
Pozdrawiam. "

Zapytaj matki czy nie brykala 18 lat temu z jakims wysokim lovelasem.

------------------------------------------------------

Gdy cos robisz to zrob to lepiej niz od ciebie tego oczekuja

Adam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 465 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15295
może listonosz jest postawny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
Witam mialem robione badanie na hormon wzrostu i wyszlo cos takiego prosze ocenic czy to jest dobrze czy zle :

Hormon wzrostu (s) moj wynik 0.16 ng/ml wartosc refer. to 0.1-8.8 czy to nie jest czasami za malo i ze mam taki wzrost 158 w wieku 17 lat prawie 18 mam niedobor hormonu wzrostu ? prosze odpowiedzcie bo za miesiac dopiero jade do endrokrynologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1086
kynio123 cwiczysz cos wyskok ??
Jakie cwiczenia najbardziej polecasz na wyskok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 81
s
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium