SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 592
To wiadomo, że starsi ludzi i rodzina tak "słodzi" (chyba z czystej życzliwości i uprzejmości).

Co do wzrostu. Ja słyszałem o przypadkach, że ktoś we wojsku lub jak wyszedł z niego, to także podrósł. Słyszałem o przypadku, że ktoś urósł jeszcze na studiach, więc jak kto się mówi... "Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe."

Uspokój sie. To nasz przyjaciel, Zegrzysław. No, Zegrzysław wycharcz coś do pani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
Zegrzyslaw to nie do konca slodzenie, po prostu oni maja inny poglad widzenia, dla takiej babci na serio zatluszczony wnuczuś wyglada lepiej niz 11% fat bo ona nie rozumie wspolczesnego idealu piekna ;) Chcialbym przypomniec ze jeszcze kilkadziesiat lat temu obecnie lansowany ideal kobiety jako szczuplej (chociaz teraz sie to juz zmienia) uchodzilby raczej za pokrake, wtedy zdrowa kobieta musiala byc troche przy kosci, a wychudzone sie nikomu nie podobaly, przyklady mozna mnozyc. Wiec zdaniem starszego pokolenia nie ma sensu sie sugerowac, to juz nie te czasy gdy z wiekiem rosl autorytet, nie ma juz siwych medrcow na tym swiecie, dzisiaj do 30-tki dyktujesz warunki, a pozniej czas zeby ustapic mlodszym, takie zycie niestety...

Zmieniony przez - AstonDBS w dniu 2007-02-03 16:07:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
Mam pytanie. Który z supli bedzie najbardziej przydatny, do tego by urosnąć (w górę):
1. http://www.allegro.pl/item160627126_hgh_support_90_stymulator_hormonu_wzrostu_pros.html
2. http://www.megamass.pl/produkt,Nutrabolics_Primo_GH_Stak_-_96_kaps,655.php
3. http://www.allegro.pl/item161076039_hormon_wzrostu_zwieksza_l_arginina_120kaps_.html
4. http://www.allegro.pl/item161689825_trec_hmb_revolution_300kaps_podnosi_hormon_wzrostu.html
5. http://www.allegro.pl/item160523093_hormon_wzrostu_energia_sila_poped_uroda_.html


Który z nich da mi najlepsze efekty (o ile wogóle cos da :P)? Jeśli znacie coś lepszego (oczywiście nie chodzi mi tu o Genotropin, bo nie mam kasiory, a rzyzyko zbyt duże) to zapodajcie linki.
Czekam na odpowiedzi.

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
Musisz sam testowac, mysle ze nikt Ci nie odpowie na to pytanie bo nikt tego raczej nie probowal, sam nie moge sie jakos zebrac zeby to kupic, bo mam wrazenie ze wywale kase w bloto ;)

Natknalem sie jeszcze na taki artykul:

>From the female perspective,

the most preferred height for a male is: 6'0'' (183 cm),
the 2nd preferred height for a male is: 6'1'' (185.5 cm),
the 3rd preferred height for a male is 6'2'' (188 cm).

>From the male perspective,

the most preferred height for a female is: 5'7'' (170 cm),
the 2nd preferred height for a female is: 5'8'' (172.5 cm),
the 3rd preferred height for a female is 5'9'' (175 cm).

But the truly
preferred height in people's "ideal world" is actually 188 cm
for males and 175 cm for females, which are deemed as the
perfect proportions for each sex of the human species. In
reality both male and female preference is about 2 inches
shorter than in the "ideal world". This is only because in
reality, not so many males and females are that tall!

Tak jak sie spodziewalem facet 188 cm i kobieta 175 cm to perfekcyjne proporcje ludzkiego ciala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgadza się :PP ale ja bym powiedział, że kobiety raczej 170 cm a nie 175 :PP ale co do pierwszego to już pisałem kiedyś kilka razy :P (pride, ufc 67)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
mzer no generalnie masz tu podane ze 1 preferencja najwiekszej liczby facetow to kobieta 170 cm, ale z punktu widzenia perfekcji proporcji ciala to jest 175 cm. Sam bym tez w pierwszej kolejnosci wybral kobiete 170 cm, bo wolalbym mimo wszystko zeby byla te 6 cm nizsza niz 1 cm ;) Co nie zmienia faktu ze dlugonoga modelka 175 cm bylaby pewnie bardziej atrakcyjna niz taka 170 cm ;) Jak np. widze kobiety powyzej 180 cm to juz moim zdaniem sa niezgrabne, wiekszosc wielkich lasek nie wyglada za ciekawie ;) A takie giganty 185-190 cm to juz masakra, toz to babsztyl a nie kobieta ;)

Tak samo jak juz wczesniej podawalem wyniki badan ze najchetniej wybierano facetow 183 cm i tutaj tez sie potwierdzilo ze pierwsza preferencja najwiekszej liczby kobiet to facet 183 cm, ale ideal proporcji, facet idealny, apollo i jak go tam jeszcze nazwac to mimo wszystko 188 cm ;) Masz 188 cm, 90 kg wagi, 10% tluszczu, twarz znanego aktora z Hollywood i jestes bogiem seksu ;) Przypadkiem znam kilku kolesi ktorzy maja ok. 188 cm, ale niestety poza wzrostem nic nie maja, natura dala im tylko wysoki wzrost, ale w pozostalych kwestiach poskapila ;)

Zmieniony przez - AstonDBS w dniu 2007-02-08 00:17:12

Zmieniony przez - AstonDBS w dniu 2007-02-08 00:18:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1860
188 cm to normalny, średni wzrost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3930
nie no zib, nie przesadzaj. 188 cm to już naprawdę wysoki wzrost i w towarzystwie będziesz należał do tej wyższej grupy(o ile nie jest to towarzystwo koszykarzy ;)).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
buahaha zib wez juz stad idz bo zal to czytac te brednie ktore tu piszesz
188 cm i jestes zawsze w 10-15% najwyzszych facetow. Gdy teraz sobie tak pomyslalem to zbierajac moich lepszych kumpli, wyszlo mi 17 chlopa (od 165 do 200cm), tylko 2 mialoby ponad 190 cm i 2 +-/188 cm, reszta max 185 cm, nasz sredni wzrost wyszedlby ok. 180 cm. Jest to zupelny przypadek ale odzwierciedla swietnie przekroj spoleczenstwa.

P.S. A przecietny Polak zarabia 10 tys pln, przecietny penis ma 25 cm i tego typu bajki dla dzieci

Zmieniony przez - AstonDBS w dniu 2007-02-08 16:29:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zibi normalny ale nie śrenie przynajmniej w Polsce, faktycznie modelki maja przewaznie okolo 175cm wiec mysle ze tu tez sie moge zgodzic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium