SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3930
Jak będzie spał, utnij mu nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 250
myslicie ze palenie ma jakis znaczacy wplyw na wzrost?(tak 7 szlug dziennie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
wedlug mnie palenie ma bardzo duzy wplyw na wzrost
tyton jest wdychany w pluca i utrudnia prace ukladowi oddechowemu przez palenie niszczysz sobie pluca i nie tylko !! wzrost zostaje zachamowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 250
musze pomyslec o rzuceniu tego syfu teraz przed wakacjami, pale od pazdziernika 2007, ciezko bedzie mi tak poprostu od tego odejsc zwlaszcza ze dosc szybko sie denerwuje, pamietam kiedys nie palilem od rana do 11 i na polskim facetka tak mnie wyprowadzila z rownowagi stawiajac mi 1 ze przy***alem w sciane i mialem cala reke zakrwawiona:D a facetka udawala ze tego nie widzi:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80
A zobaczcie jaki wzrost maja znani faceci ktorzy podobaja sie kobietą:
Paweł Deląg 184 cm
Maciej Zakościelny 184 cm
Wojciech Medyński 188 cm
Paweł Małaszyński 175 cm

a na swiecie:

Brad Pitt - 180 cm
Alfonso Herrera - 177 cm
Paul Walker - 191 cm
Pierce Brosnan - 188 cm
George Clooney - 180 cm
Tom Cruise - 170 cm
Cristiano Ronaldo - 184 cm
David Beckham - 182 cm
Colin Farrell - 178 cm

wzrost najseksowniejszych kobiet:

Jessica Alba - 168 cm
Angelina Jolie - 173 cm
Eva Mendes - 170 cm
Salma Hayek - 157 cm
Jessica Simpson - 161 cm
Scarlett Johansson - 163 cm
Anna Kurnikowa - 173 cm
Miley Cyrus - 164 cm
Beyonce Knowles - 168 cm
Halle Berry - 170 cm
Carmen Electra - 163 cm


A więc wniosek z tego jest jasny:
Średni wzrost
dla doroslej kobiety: 160 - 175 cm (idealny ok. 165 cm)
dla mezczyzny: 175 - 190 cm (idealny ok. 180 cm)

Jezeli miescicie sie w tych granicach (ewentualnie o 3 cm jestescie wyzsi lub nizsi) to wszystko jest OK - macie normalny wzrost, nie jestescie za niscy ani za wysocy



Zmieniony przez - Imaani w dniu 2008-06-01 17:30:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
pieprzenie, kobiety ideaklny 165 faceci idealny 180... żal.pl każdy sobie inny wyznacza ideał dla siebie czy innej osoby, choć fakt że w 90% wpływ ma na to środowisko w który msię otaczamy, ja mam te 180 i chce mieć przynajmniej 185, ciotka 177 tata 182-3 ,dziadek troche mniejszy, a większość chłopaków przerasta w tym wieku już przynajmniej o kilka cm ojców. Ale to też związane jest z wiekem kostnym etc. Oto przykład wpływu środowiska. Jakby u mnie wszyscy mieli 160 to bym miał inne zdanie o tym, poza tym najseksowniejsze kobiety i mężczyźni w świecie showbiznesu jakby miały/mieli po 160 to też byśta wyciągali średnią z tego?

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-06-05 14:58:07

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 582
Za 14 dni będę kończył gimnazjum. Idąc korytarzem czy czekając na przerwę obserwuję wzrost uczniów i muszę przyznać, że wyższych ode mnie drugoklasistów jest chyba z 35, a mam 175 cm. W trzeciej klasie też jest sporo wyższych ode mnie. Moim zdaniem średnia wzrostu idzie znacznie w górę i nie wynosi ona 178 cm jak można przeczytać na forum tylko u mężczyzn z 182-3 cm... to jest moje zdanie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 666
Zgodzę się z kolegą wyżej ale to też zależy od szkoły do której chodzisz.. Ja mam 177cm jestem w drugiej klasie i rok temu chodzilem do innego gimnazjum. Z pierwszym klas wyzszych ode mnie moglem policzyc na palcach jednej reki a w calej szkole tez juz bylem uwazany za wysokiego (mialem 170).. Teraz w nowej szkole jestem sredniakiem a w samej mojej klasie sa wyzsze ode mnie z 3 osoby ^^

"Literka G, literka W, literka R jak GWR" ! ! !
:) :)
=GWARDIA WROCŁAW=
:) :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
Witam jak juz Trol16 dal taka wspaniala wypowiedz dla ludzi ktorzy maja teraz zalamke bo napisal zeby zasugerowac lekarce zeby potraktowali go armidaxem i tesciem .Armidax cena w aptece to jakies 500 zl co przekracza wartosc samego testosteronu kilka krotnie ale zes nas pocieszyl !! 17 LAT 158 CM zall !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
Nie nie jesli chodzi o papierosy nie maja az tak duzego wplywu na wzrost i wogle ,mam duzo znajomych ktorzy pala od podstawowki ktorzy osiagali w podstawowce 140 cm a teraz 3 gimnazjum 180-190 takze nie sluchajcie mamy taty nie pal synu nie pij to urosniesz ! Ja nie pilem nie palilem w wieku 17 lat nie mam tyle co dzieci w podstawowoce az szkoda sie do tego przyznawac malo wychodze .Zrozumcie jedna rzecz w wieku 17 prawie 18 lat zeby na dyskoteke miec problemy z wejsciem lekka przesada na dodatek te smiechy oburzenie .Jesli tak dalej pojdzie to niewiem co wymysle ale juz mialem proby ... skoro lekarze mi nie chca pomoc bo jest pewnie za pozno to mi zamydlaja oczy ze mam na drazku cwiczyc ... testosteron tylko i wylacznie na armidiax nie starcza kasy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium