SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 794738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 307 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1610
Mam 198 cm. Sorry, ale nie przeczytam wszystkich wypowiedzi , ale mogę powiedzieć jedno... chciałbym być o te 10 lub 15 cm niższy ;/ Bycie wysokim nie jest takie kolorowe jak wydawało mi się kiedyś.

"Si vis pacem, para bellum"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
A co w tym takiego niekolorowego ? xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 307 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1610
Przez szybki wzrost mam problemy z kręgosłupem, czas pokarze jak to będzie dalej. No i w tramwajach muszę uważać na drążki i lampy

"Si vis pacem, para bellum"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
Ale przynajmniej żadna dziewczyna nie jest wyższa od Ciebie , marzy mi się taki wzrost jak twój, ale wolałbym uniknąć problemów z kręgosłupem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 307 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1610
Heh. Na razie nie spotkałem dziewczyny wyższej ode mnie Ale problem jest jak jest niższa :D Pocałunek na dzień dobry i musisz się nieźle naschylać

"Si vis pacem, para bellum"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
lepiej się schylać niż wspinać na palce lub podskakiwać ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 214
Mam 15 lat, 180cm wzrostu i czuje się mały, bo w tych czasach to nie dużo, a już na pewno nie w mojej szkole - grupce... Średnia to jakieś 183. K** dostałem manie na punkcie tego wzrostu. Jak dla mnie 185 cm to minimum (dla mnie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 205
różnica 3 cm to aż tak duzo dla ciebie? ... xDD
matko xDD

180cm to dużo sam bym chcial tyle ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
a dla ciebie 180 a 185 to różnica 3 cm? źle zrozumiałeś (tak to tłumacze )
mam 180-181 i sam bym chciał z 5cm bo faktycznie od tego wzrostu w góre to już całkiem robi różnice, mam lustro naprzeciw futryny w domu i jak stane na palcach i sie zmierze +6 w góre to robie naprawde wrażenie wysokiego

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 155
wzrost twoich rodziców ma znaczenie, ale masz spore szanse dobic do 190, owłosienie nie zawsze wskazuje na zatrzymanie procesu wzrostu. i wez poprawke na to ze z pokolenia na pokolenie wzrost w rodzinie sie zwieksza. na pocieche-moj kuzyn jest o dwie glowy wyzszy od swojej matki, a od ojca o dwie glowy.Genetycznie wzrost mozesz dziedziczyc nawet po swoim dziadku, mieszanka genomu pochodzi od strony rodzicow twojej matki i ojca i tez moze wplywac na wzrost.pozdrowienia i nie panikuj:) jestes jeszcze młody i spokojnie bedziesz jeszcze rosł-dbaj o dobre odzywianie i bedzie dobrze

Zmieniony przez - iwi0 w dniu 2009-01-15 19:10:06

życie ma kolor naszej wyobraźni:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

forma lato