SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Mylisz sie niestety. 15 cm różnicy to ok. 15 kg wagi więcej, więc jak mam 190 cm i 90 kg(przeciętna waga do tego wzrostu) to koleś 175 cm 90 kg wagi(dosć napakowany jest wtedy) i tak ma o wiele gorzej, ponieważ ma o wiele większy zasięg, a zasięg jest bardzo ważny.

I to nie jest głupi temat, bo czasy mamy jakie mamy, bójki zdarzają się coraz częściej, nawet wtedy, gdy tego nie chcemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Wy to jestescie prze***ani ludzie qrwa a pomyslcie sobie co maja powiedziec goscie ktorzy maja 150-160cm wzrostu?? Kazdy kto czyta to co wy tu wypisujecie to nap*****la sie z was jakby jakies glupki sie klocily kto jest wyzszy. Jak dla was 180cm to mało bo tyle juz macie a pomyslcie jakbyscie byli nizszi to byscie marzyli o tych 180cm a nie ******lili teraz ze malutko, cieszcie sie ludzie z tego co macie.

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
A ja Ci powiem dlaczego chce mieć jak najwięcej wzrostu i masy. Ano dlatego, że w dzisiejszym świecie to brutalna siła zwycięża a nie rozum. Niestety. W liceum był jeden koleś, który ciągle w towarzystwie mnie obrażał, a ja nawet nie mogłem słowa pisnąć, bo by mi dał w morde(on nie żartował, kilka osób dotkliwie pobił). Jedynym sposobem żeby sie odczepił była walka, której nie podjąłem. Gość był sporo większy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Stary a cwiczysz cos na silce?? Wogole ile masz lat i wzrostu??

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
lukas tylko ze jego 90kg to byłyby same mięśnie a twoje 90kg ?

pozatym zazwyczaj na ulicy bijesz sie ****a w pol-dystansie gdzie wyzszy wbrew pozorom ma gorzej ;v

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Powiem wam ze wzrost nie ma za duzo do powiedzenia w walce(no fakt lepiej byc oczywiscie wyzszym wtedy napewno lepiej) ale w walce liczy sie przede wszystkim umiejętnosc, siła i szybkosc. Dam wam przykład kilka blokow za mna mieszka kolo ktory ma jakies 173-176cm wzrostu cos ponad 80 kg wagi, wszyscy go znaja na osiedlu z tego ze sie za***iscie nap*****la, cale osiedle slyszalo jak to nie raz 15 kolesi po kolei lał. Gosc walił tescia pocwiczyl miesiac i juz mu sie nie chcialo(nie cwiczyl tak naprawde wogole) a szybkosc ma za***ista. W miescie tez go znaja wszyscy z tego ze jest prze*****em wszyscy go omijaja raczej nikt mu raczej nie stawi sie do walki. No wiesz nie mowie o wielkich pompach.

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Idźcie na jakiś trening SW to sie przekonacie, że wzrost jest bardzo ważny.
Gość mający 190 cm i 90 kg wagi ma więcej wagi z układu kostnego, która to masa jest lepsza niż masa mięśni. Jak myślisz, kto będzie szybszy i bardziej dynamiczny gość 175 cm i 100 kg czy 200 cm i 100 kg??
Zobaczcie sobie w K1 Semmiego Schilta co ma 211 cm i 130 kg. Jest szybki, dynamiczny, zwinny, a zobaczcie sobie jakiegoś strong mana ważącego 130 kg- jest wolny jak ślimak.
No i ten zasięg. Zanim ty do niego podejdziesz, to na wstępie wyłapiesz kilka prostych.
Jeśli chodzi o siłę, to możecie mi wierzyć, że wysoki i chudy gość ma sporo siły mimo wszystko. Jak chodziłem na krav magę to sie o tym przekonałem. Nawet w parterze przegrywałem z wysokimi i chudymi np. 190 cm i 75 kg wagi sam mając 178 cm i 78 kg. Z niskimi za to nie miałem problemu jakoś, nawet gdy byli trochę ciężsi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Panowie zbaczacie z temtu. "Wzrost w walce" był już nie raz dyskutowany w działach o sztukach walk.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 817
A ja ponawiam pytanie kto ma racje z tymi przedziaąłmi? Ja? czy możę Lukas222 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Napisałem że Twój jak dla mnie bardziej rozsądniejszy.
Ale to nie są wybory na prezydenta i nie róbmy tu jakiegoś głosowania

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium