SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
już lepiej to wapno .
Jedzcie płatki cornflakes to urośniecie .
Brat tak jadł i na pewno dzięki temu ma 196 cm wzrostu .
Nigdy nie pił mleka .

Czy będziesz pił to mleko czy nie, nigdy nie będzie wiedział że to dzięki temu urośniesz .
Liczą się geny , ćwiczenia i nadzieja .
Jeśli mleko doda ci tej nadziei to pij kiedy chcesz , a nie że będziesz zmuszał organizm ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 257
Ale wy pjerdolicie jak po***ani ... ze facet z wyzsza laska hoojowo wyglada... hooj was to obchodzi skoro im pasuje ...Myslicie ze ludzie w starszym wieku przejmuja sie takimi *******emi...****a myslicie ze to taka wielka filozofia wyrwac laske wyzsza od siebie...Rozpjerdala mnie takie gadanie "ona byla wyzsza od niego...nie za fajnie to wygladało" a co Ci qrwa do tego ?!?! wezcie przed kazda wypowiedzia zastanowcie sie ...zanim zaczniecie pisac takie piedoły...
edit: i jeszcze jedno jak masz byc niski tzn. masz to w genach to chocbys wypil hektolitry mleka dziennie nie wiadomo jak super.z.a.j.e.b.i.scie miał ułozona diete to i tak nie urosniesz !

Zmieniony przez - Racer w dniu 2009-03-01 17:46:20

Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
Każdy ma swój gust , nie podszedłem do nich nie powiedziałem "nie fajnie ze sobą wyglądacie ", po prostu ,ja bym siebie raczej nie widział w takim związku
Racer , tak samo nie powinno cie obchodzić co napisałem , a jednak się wypowiadasz , więc coś z tobą nie tak , krytykujesz innych robiąc tak samo ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Jak wyżej, Racer jest pewnie kolejnym z tych drechów po 170 cm co mi sięgają do pasa i myślą, że się ich przestraszę, bo się na mnie krzywo spojrzy jak mnie mija.
Każdy ma swój gust, może tobie to pasuję jak laska jest wyższa od ciebie, bo ja bym się dziwnie w takim związku czuł^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 257
Bo masz zapewne od ***a kompleksów i nawet gbybys mial z 190 mialbys poczucie nizszysci tyle ze innego powodu...na Twoim miejscu raczej tutaj bym szukał przyczyny tego ze bys sie zle w takim zwiazku czul ... Tak na marginesie nie jestem znowu takim kurduplem kolo 183-184 w porywach I moim celem nie bylo postraszenie Cie tylko przedstawienie Ci zdrowego i dojrzalego podejscia do sprawy...
Ale z wiekiem prawdopodobnie zmienisz jeszcze podejscie do tej jak i wielu innych spraw
Pozdrawiam i oczywiście no offence
Ps. chcialem jeszcze jedno powiedziec...to ze wchodze w takie tematy typu "wzrost" itp. i czytam niektore wypowiedzi spowodowane jest tym ze kiedys tez czesto gesto szukałem odpowiedzi na pytanie "jak urosnąć" teraz zostało mi takie przyzwyczajenie i z czystej ciekawosci od czasu do czasu przegladam te teamty sledzac coraz to nowsze "ulepszone" techniki na zwiekszenie wzrostu...

Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 482
laski to mnie w tym wieku mało ( tzn. JESZCZE mało ) obchodzą. Jak urosnę to sie zobaczy ^-^. I i tak będę pił mleko, waszą opinie chciałem poznać ze zwykłej ciekawości. Zresztą lekarz powiedział mi, że mleko pomaga na wzrost, a najlepiej w połączeniu z wit. A i D. Staram sie jeść jak najwięcej rzeczy z tymi witaminami :p no i rano sie rozciągam ok. 10-12 min. (bo drążka nie mam). No i wierze z całych sił że urosnę! :P:P Tylko czasem jak patrze na mieście na innych to sie dziwnie czuje... Może dlatego że mam dopiero 14 lat i jeszcze urosnę .A na tym forum jest całkiem fajnie, tylko wkurzają mnie 2 rzeczy : krytykujecie innych( przecież każdy ma własne poglądy) i często zmieniacie temat nie odpowiadając na pytania które sie zadaje ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Pewnie zmienię jeszcze stosunek do wielu spraw, ale jedno jest pewne nie będę nigdy startował do laski wyższej od siebie poza tym ciężko o taką, bo jestem twojego wzrostu i ciągle rosnę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23
Widze Panowie że dyskusja rozgorzała na dobre.

Zgadzam się z moimi poprzednikami ze licza sie geny. Ja nic takiego nie jadłam, ani nie piłam, a wystarczyło ze mój tata ma prawie 2 m.

Od dwóch lat mam 180 wzrostu (nie urosne już ) i dobrze mi z tym. Piękno jest subiektyne, każdy ma inny gusty, oczekiwania itp. dlatego samo pojecie piekna jest względne. Dobrze że są niskie i wysokie osoby. Dziękie temu każdy znjadzie coś dla siebie.

Wiec nie próbujcie sie na siłe zmieniać :)

Pozdrawiam wszytkie wysokie osoby :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 482
G.Best a ile masz lat?

Mi nie chodzi o takie rzeczy jak innym(laski,bijatyka) bo od tych rzeczy to jest odpowiednio urok, żartobliwośc a także siłownia i sztuki walki :D Mi chodzi o osobiste zadowolenie do zycia i pewność siebie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 143
widze ze to jest forum dla facetów a ja jestem dziewczyną i mam do was takie pytanie czy waszym zdaniem 176cm dla dziewczyny to za duzo??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium