SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 737
Właśnie Turok, urosłeś duzo? I czego próbowałes żeby urosnąć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92
a słyszał ktoś o zagranicznym leku zwanym MFIII ? poczytałem o tym na angielskich i szwajcarskich stronach, ale drogie to cuś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 76 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 947
http://www.growtaller.net  - naprawde ciekawa strona , jak ktoś miałby czas przetłumaczyć co nieco z tej stronki na polski to myśle że dużo użytkowników byłaby conajmniej zadowolona
Oczywiście że do pewnych metod czy nowych leków trzeba podchodzić sceptycznie bo wiadomo że są ludzie którzy chcą zarobic na naiwności ludzi , jednak jeśli tylko istnieje szansa (metoda) dzięki której moglibyśmy uzyskać zadawalający dla nas efekt bez żadnych szkód dla organizmu to jstem jaknajbardziej za !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 76 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 947
Troche streszcze :
1.metoda Kimi - polega na noszeniu wkładek do butów przez jakiś okres czasu, polega na uciskaniu na określone nerwy które stymulują hormony odpowiedzialne za wzrost

2.MFIII - suplement .

3. 50 Fantastic Free Bonuses - jak spać , jaką miec diete i jakie wykonywac ćwiczenia - wszystko połączone w jedną całość oraz dużo materiałów z tym związanych i ciekawostek słynnych ludzi którym udało się urosnąć dzięki wykonywanym przez nich metodom (Arnold Schwarzeneger , Ricki Martin, Michael Jordan .... Lech Kaczyński

4. Magic Shoes - i została ostatnia metoda "całości" - buty które zwiększają wzrost wyglądają jak normalne jednak mają ukryte podbicie wewnątrz (efekt: 7.5 - 10 cm )










50 Fantastic Free Bonuses

- #1 "Grow Taller" Manual







Magic Shoes

- #1 Height-Increasing Shoes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 737
http://www.growtaller.net/manual.html mógłby to ktoś dokładnie przetłumaczyć ? Wiele osób, chcących zbobyć pare cm by było tym zainteresowane !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36
Mam 17 lat i zwracam się do Was z pytaniem.Otóż mierze 181 cm wzrostu ,ojciec 191 cm , mama 172 cm .Teoretycznie powinienem być wyższy,a jednak nie jestem.Ojciec nie należał do wysokich do wieku około 16 lat kiedy w ciągu roku urósł ponad 15 cm .Ja do około 14,5 lat miałem 160 cm wzrostu a na koniec gim 177 ,podobno wzrost sie dziedziczy właśnie po ojcu ,wiec na dzien dzisiejszy pownienem miec znacznie wiecej.Dziadkowie też byli dośc wysocy bo obydwoje mieli około 177 cm ,co nie jest małą liczbą na tamte czasy.Nie uprawiam sportu poza wyczerpującymi lekcjami WF-u ,odżywiam się prawidłowo (wszystko po trochu),nie pale.
Nie stosuje masturbacji,która podobno jest bardzo niekorzystna na wzrost w okresie dojrzewania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Ciekawa teoria z tą masturbacją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5889
mam 15lat na siłce ćwicze okolo 5 miesiecy i przez ten czas uroslem 2-3cm :D
Teraz mam 176-7cm wzrostu, chcem dobic do okolo 180cm i będzie dobrze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 284
Elooo ;) A ja mam taki ewenemnt ... za miesiac stuknie mi 18stka . Obecnie 171cm mam ; mamuska 158cm Tatus 182cm. No nie przecze ze chcialbym urosnac jakies 5cm, lepiej bym sie czul z pewnoscia ale sie tez jakos nie zalamuje. A tak pozatym z ta masturbacja co to za sciema ze to niekorzystnie wplywa na wzrost ? Jak ja kocham to robic dzien w dzien hehehe ;P pozdrawiam ;)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Ściema.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium