SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 320 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8046
Ja to bym zrobił tutaj rewolucje a mianowicie zamknął TEMAT ! Jest już w nim tyle beznadziejnych pytań ,że w głowie sie nie mieści ! A co do filmu to fajny reportaż. Rozumiem ludzi ktorzy maja do 170 wzrostu szczegolnie facetow ale reszta to juz przesada i jeszcze w kolko to samo mam 165 wzrostu 15 lat mama 154 tata 186 ile jeszcze urosne ? ETC . Ludzie no kur.... mac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Każdy ma prawo zadać pytanie.
A, że trafi się niekiedy "dziwne" to już trudno...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 320 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8046
Moim zdaniem ten temat juz nic nie wnosi masz jeszcze trochę urosnąć to urośniesz a jeśli przestałeś już rosnąc to trudno tak będzie i niczego nie zmienisz !!! Nikt nie jest prorokiem a te wszystkie orientacyjnie myśli ile jeszcze urośniesz nie są miarodajne ! Tak każdy ma prawo zadac pytanie, ale dlaczego to sie ciagle powtarza te tematy ciągle sie na siebie nakładają, poczytajcie chociaż trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
To może raczej Ty nie czytaj...

...będziesz spokojniejszy

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
"a co do dziewczyn to u mnie raczej sporo jest takich 175, i nie robi to na nikim wrażenia"

U mnie jest zupełnie inaczej, za to faceci są strasznie wysocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47
Witam wlasnie skonczylem 18 lat i mam qurwa 158 cm wzrostu 48 kg wagi bylem u lekarzy zrobili mi rtg nadgarstka ,kosci oceniaja na 17 lat ,Testosteron we krwi wynosi 7.73 a wartosc referencyjna na karcie ktora dostalem jest [2.59 - 9.79] lekarz powiedzial ze mam dobry testosteron we krwi a nawed bardzo dobry i mowi ze nie jest konieczna kuracja HGH ,w****ia mnie jak mozna miec 158 ? powiedzcie jakie robic badnia hormonalne ktore wplywaja na wzrost CO MOGE BRAC NA WLASNA ODPOWIEDZIALNOSC w miare taniego bo ****a nie stac mnie na HGH patrzalem 1 buteleczka 160 zl a w malych ilosciach nie przynosi efektku z tego co widzialem .... Piszczie zalezy mi na czasie !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sorry za moje slowa ale pisze z pospiechu i jestem w****iony .. Wzrost Taty 168 mamy 158
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Być może masz taki typ budowy.
Być może coś jeszcze podrośniesz - kilka lat jeszcze jest.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47
Moim zdaniem endokrynolog nie chce mi dac juz hormonu wzrostu bo jest za pozno i mnie w****ia juz ten ***any lekarz powiedzcie jakie mam zrobic badania i ile musze przyjac dawek hormonu wzrostu bo juz moge kupic za 160 zl buteleczke ale jedna butelka nic nie zmieni prawda ????????????????????????????????????????????????????? szlak mnnie juz trafia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30
witam Was po długiej przerwie.
przeglądnąłem tak losowo kilka stron i z niektórych rzeczy to mi się śmiać chciało...

do kolegii wyżej: jedna buteleczka to raczej nic Ci nie da...

a co do mojego wzrostu, to ja mam prawie 18 lat i 170 cm i mnie to powoli qu*** przestaje obchodzić. i tak już nic nie urosnę. jednak tak z drugiej strony to ma nieźle przekichane, nawet sobie z bratem w kosza nie mogę zgrać nie mówiąc już o kumplach. Lubię sobie czasami w to pograć ale jaka to gra gdy każdy zawodnik jest wyższy od ciebie?? żadna!! brat ma jakieś 178(jest o dwa lata młodszy, ma prawie 16) a wszyscy kumple ponad 180. więc co?? nawet im piłki nie zgarne,(to samo w siatę) hm....
a co do panieniek to mi to zwisa, jedne wolą takich co wyglądają na jakiś "Super macho" którzy mają po 180cm a jedne wolą całkiem normalnych co maja po 17x cm.
padło tu też pytanie co do naciągania się na drążku, odp brzmi: nic to nie daje! wiem, bo sam spróbowałem i nic, tylko mnie brat wyśmiał...
taka prawda, swoich genów nie zmienicie.... i ja też sie muszę z tym pogodzić. moje 170 cm musi mi wystarczyć....(choć wiadomo, chciałbym więcej)
no, to by było na ttyle ode mnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
pozostaje jedynie nadzieja że do 21-22roku życia możemy jeszcze podskoczyć, wielu tak właśnie miało, że po 20 po parecm dodało
Więc, pijmy mleko i miejmy nadzieję

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium