SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
Zdaje sobie swietnie sprawe z tego ze kazdy dodatkowy cm (do 190-192cm) poprawilby moj wizerunek w oczach kobiet i respekt wsrod facetow. Mimo to pozostaje mi sie cieszyc ze mam chociaz te 175cm a nie np. 165cm. Na dzien dzisiejszy moj wzrost jeszcze nie jest jakims powodem do wstydu, mysle ze jest to juz takie powiedzmy minimum "przyzwoitosci" dla faceta (bez obrazy dla tych co maja mniej) aby nie wygladal na konusa, szczegolnie jak nabierze sie odpowiedniej rzezby i masy. Z takim wzrostem nie jestem przeciez skazany na zlosliwe docinki jak np. Kaczynscy, kto wie moze za 50 lat beda sie ze mnie smiali jak sredni wzrost dojdzie do 185-188 cm :) Ale co mnie to bedzie wtedy obchodzic :)
Poki co trzeba pracowac nad reszta stylu, a wiec muskulatura, fryzura, opalenizna, modne ciuchy, fajne zapachy, dorobic sie prestizowego zawodu, ladnego auta, domu... i bedzie dobrze :)
Niestety jak bylem w wieku rozrostu to nie mialem jeszcze dostepu do netu (i chyba SFD jeszcze nie bylo) wiec nie mialem okazji dowiedziec sie o tych wszystkich cwiczeniach na wzrost, o plywaniu, odzywianiu itp. Moze jakbym to kiedys zastosowal to uroslbym kilka cm wiecej ale coz takie byly czasy.
Chociaz jakby sie dalo dokupic wzrost to jestem gotowy zaplacic nawet 10 tys pln za kazdy dodatkowy cm :P Tak z 3-4 cm bym sobie na pewno kupil na dzien dobry hehe ;) Pozniej moze wiecej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
Poza tym jak sobie kupię za x lat Aston Martina DBS to nie będzie mnie nic obchodziło że jakiś 200 cm koleś nie mieści się do środka i dotyka głową sufitu hehe ;P Niskie sportowa auta nie lubią dryblasów hehe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3930
A tego juz wiedzieć nie możesz Nie masz ani 200 cm, ani sportowej bryki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1148
Coś Wam jescze napisze ziomy.Ja mam 175 cm i**** mnie to boli , ***ie to.
co mnie obchodzi jaki facet sie lasce podoba, w dupie mam te szmaty ***ane w dupe.85% lasek w tych czsach to zwykle szmaty i d***** a te 15% to porazka.
Najwazniejsze zebym mial ręce i nogi do podnoszenia sztangi i zdrowie a reszta mnie ***ie ,zresza mam 18 lat w dodatku jestem z listopada wiec moze urosne jesce te 5cm , to bylym naprawde b.szczesliwy ale jesli nie to nie i**** nie bede rozpaczal.I co z tego ze wejde do zatłoczonego autobusu i bedą mnie otaczali sami goscie po 180-190 , a**** im w dupe, bede mniejszy co nie znaczy ze węższy i sie przecisne i se usiąde a te długie ****y będa stały heheheheh.A jak sie w****ie to wysadze autobus w powitrze i ciekawe co zrobią ci wysocy przystojni opaleni faceci heeh.
ŻENADA!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3930
Moze urośniesz, a może nie Ja mam 20 lat, od 5(!!!) lat nie rosnę... A byłem dosyc wysoki, jako dzieckobo mając 12-13 lat byłem niewiele niższy.

Najpierw piszesz, ze ******lisz to, a potem, ze byłbyś szczesliwszy mając 5 cm więcej Zdecyduj się. Ja tez sobie wmawiałem, że te 178 cm to fajny wzrost ale jednak stwierdziłem, że sam siebie nie oszukam .

A średnia wzrostu mężczyzn w Polsce wynosi niby 178 cm, ale pamiętajmy o tym, że osoby ze starszego pokolenia(gdzie było dużo facetów ponizej 170 cm) ostro ją zaniżają. Jestem pewien, iż średni wzrost mężczyzn w wieku 18-22 wyniósłby około 183-185 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Mając nasze 178 cm można jeszcze przeboleć jak ktoś jest wyższy o 5-10 cm, jak ktoś jest wyższy o 10-20 cm to już jest kiepsko, a jak ktoś jest wyższy o ponad 20 cm to już kompletna kicha i świetna muskulatura nic nam nie da nawet jak tamten będzie chudzinką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7
Ile będe miał wzrostu mam 14 lat 177cm matka ma 169cm a ojciec 175cm.Siostra ma 175cm(15lat) ODP!!

koziu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20853
A średnia wzrostu mężczyzn w Polsce wynosi niby 178 cm, ale pamiętajmy o tym, że osoby ze starszego pokolenia(gdzie było dużo facetów ponizej 170 cm) ostro ją zaniżają. Jestem pewien, iż średni wzrost mężczyzn w wieku 18-22 wyniósłby około 183-185 cm

Ahahahaha. Bawią mnie domorośli statystytcy Twojego pokroju. Średnia wzrostu młodych mężczyzn w Polsce wynosi według badań 178 cm. Wyżsi od Polaków są młodzi Niemcy- tutaj średnia wzrostu wynosi 181 cm. A do Twojej wiadomośi lamerze najwyższym narodem Europy są Holendrzy- tam średnia wzrostu wśród młodych młodych mężczyzn wynosi 185cm ).
Macie takie kompleksy, że pieprzycie 3x3 i gadacie bzdury tylko po to aby się zdołować. Bierzcie przykład z tych co mają po 170-175 cm i mają to gdzieś zupełnie się tym nie przejmując chwyatjąc życie w garść. Bartek181- SOG, widać żeś facet i masz jaja.

Zmieniony przez - sonic81 w dniu 2006-11-22 13:38:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3930
Mogłeś napisac to milej, ten wyższosciowy ton powoduje natychmiastowa chęc olania Ciebie

A co do Twojego Bartka181 z jajami, który to nie ma kmpleksów to proszę bardzo.. Cytat z jego wypowiedzi:
"Tak se czytam i stwierdzam że macie na***ane. Dla WAS wzrost poniezj 185 nie jest zadowalający???.Ja bym sie zesrał ze szczescia jakbym tyle mial i za nic w zyciu nie chcialbym miec ani cm wiecej.Narazie mam 174 i musze jeszcze urosnąć bo inaczej linka.5cm wiecej by mi styklo, nie chce byc kalekom tylko daltego ze laska sie to podoba.Ponad 190 to dla mnie porazka ale ponizej 170 rowniez."

A następnie po wypowiedzi innego kolesia, który to chwalił sie, ze ma 194 cm...

"Zazdroszczę Ci :("

Do tego:
"co mnie obchodzi jaki facet sie lasce podoba, w dupie mam te szmaty ***ane w dupe.85% lasek w tych czsach to zwykle szmaty i d***** a te 15% to porazka."


Totalny brak kompleksów. NULL

Moim zdaniem lepiej przyznać sie z twarzą, że ma się kompleksy, niż dusić to w sobie i tak jak Bartek181 udawać, ze wszystko grać. (choć w każdym jego poscie widac frustrację)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 284
A co daje przyznanie ze ma sie kompleksy?

Ja mam 171 cm , nie ukrywam ze wolalbym byc wyzszy, ale jakos strasznie tez nie rozpaczam. Ktos kto ma ryja jak paszczur i ma 185 to jemu nawet ten wzrost nie pomoze ;P Trza akceptowac siebie takim jakim sie jest.
I jezeli ktos ma cie nie szanowac tylko ze wzgledu na to ze nie masz wzrostu "powyzej sredniej krajowej:P" to swiadczy tylko o tym jaka jest wartosc owego czlowieka. Z wiekiem zaczyna sie liczyc to co ma sie w glowie i jakim sie jest "w srodku:)".

Taka moja konkluzja..;D
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium