SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2915
187 to królewski wzrost ;)
arnold miał tyle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26
hmm a co powiecie na to

15 lat, 170cm wzrostu, tata jakies 182 a mama 172, mam lekkie skrzywienie kręgosłupa (czy ma to się jakoś do wzrostu?), duzo spie, mutacji nie przeszedlem calkowicie, nie mam tez pelnego zarostu,nie poszerzyla mi się klatka piersiowa. Chciałbym mieć jakieś 180, myślicie że da radę?:) licze na opinie i rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Może być naprawdę różnie. Ja od 15-go roku życia nic nie urosłem, a byłem też wtedy licho zbudowany. Zacząłem nabierać masy, ale wzrostu już nie poprawiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26
ja tam mam nadzieje ze urosne, przez ostatni rok szkolny podskoczylem prawie 10 cm ; P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4905
mam kumpla który ma 198 cm a najwięcej urósł w okresie wakacji aż 10 cm, jak na 2 miechy to bardzo dużo.....

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Ale ciekawe jest to, że w czasie wakacji najwięcej sie rośnie. Najlepiej zrobić sobie kilkuletnie wakacje i wtedy będzie sie miało 220cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
W wakacje naprawde można dużo urosnąć:
1. dużo śpimy
2. jest czas na sport
3. jest dużo słońca co polepsza wydzielanie hormonu wzrostu

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 127 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4986
15 lat, 170cm wzrostu, tata jakies 182 a mama 172, mam lekkie skrzywienie kręgosłupa (czy ma to się jakoś do wzrostu?), duzo spie, mutacji nie przeszedlem calkowicie, nie mam tez pelnego zarostu,nie poszerzyla mi się klatka piersiowa. Chciałbym mieć jakieś 180, myślicie że da radę?:) licze na opinie i rady

pewnie urośniesz niektórzy rosną intensywnie, a niektórzy powoli ale do przodu i często ten wzrost sie wyrównuje, zresztą ja też mam taką nadzieję że ja też podskocze jeszcze jakieś 10 cm :P. Ja np mam taką sytuacje, że kumpel ma 176 cm a ja jakieś 169-170 i mam biodro na tej samej wysokości co on tylko że on ma dłuższy tułów ode mnie. Zresztą kompleksów nie mam z powodu wzrostu :)

Zmieniony przez - RaaveN w dniu 2005-07-08 19:57:18

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1343
ja mam 177 i przez 2 lata urosłem 11cm teraz mam za 4 miechy 15 lat i mam nadzieje że coś urosne tata ma 186 a mam 167 ale myśle że gdybym miał mieć tyle co ojciec to powinienem być wyższy do tej pory po prostu za dużo ćwiczyłem chyba w okresie wzrostu dużo biegałem i pakowałem na siłowni :/ pozdro ziomy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2585
kazdy rosnie w swoim tempie , ja kiedys bylem maly(w porownaniu z kolegami z tego samego rocznika) a pozniej chyba miedzy 16 a 17 rokiem zycia mnie tak wyyebalo w gore ze bylem caly w rozstepach jak tygrys
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium