SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 373 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12948
Za 60 lat nie będziesz się przejmował wzrostem :D

all-apver-b53209f0e4d2b2335d726e4e381511d59d22a31f

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 374
Cos w tym jest ze coraz to młodsze pokolenia sa coraz wyzsze, bo naprzykład moj dziadek ktory mierzy okolo 170cm miał w starym powojennym dowodzie w rubryce wzrost napisane :wysoki , zreszta nieraz sie slyszy od starszych osob ze ta młodziez dzisiaj strasznie wyrosnieta, wiec pewnie za 60 lat z 2 metry wzrostu to bedzie standard. Ja osobiscie do 16 roku zycia mierzyłem około 170 cm, przy czym moi oboje rodzice tez około tyle samo, wiec nie miałem za wielkich szans na urosniecie ale o dziwo przez 3 lata doszło mi troche cm i mierze teraz 190 cm. Mysle ze wynika to z tego ze mój drugi dziadek jest wysoki. Wiec wazne jest takze to jak wysocy byli dziadkowie, jesli jednak wszyscy w rodzainie sa niscy to marne szanse aby ktos byl wysoki, genów nie oszukasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
A jakie są szanse że cała rodzina wysoka a jedna osoba niska ? 0.01 % ?
To kurde szczęściarzem jestem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
Czy ja wiem, czy taka wyrośnięta ta dzisiejsza młodzież, to raczej złudzenie, bo wzrost jest bardzo zróżnicowany i dlatego jest mnóstwo dryblasów, ale za to też wielu kurdupli. Kiedyś ludzie byli dośc podobnego wzrostu, różnice 20 cm to była rzadkość.
Jeśli powiedzmy za 100 lat średnia będzie ponad 200 cm, to jaka średnia będzie za 1000 lat? 500 cm? Kiedyś to się musi skończyć, bo nie chcę w przyszłości wyglądać jak karakan.

Jeśli rodzice są podobnego wzrostu, to prawdopodobnie będzie dużo wyższy od ojca.

Co do genów to warto pamiętać też o tym, że wiele ojców nieświadomie wychowuje nieswoje dzieci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 313
"Co do genów to warto pamiętać też o tym, że wiele ojców nieświadomie wychowuje nieswoje dzieci..." to jakaś statystyka jest, że tak wiele?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
b2iw : Jakieś doświadczenia ? xD <żart> xD
Nie ma sprawiedliwości na tym świecie , 4 kuzynów(3 rodziny) - ponad 185+ a ich rodzice niżsi od moich , brat 193 , ja 176 ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1226
archelodzy

"O tak, bardzo bym chciała! Mój kochany!" mihym mihym
<...między jej udami bądz jak dzik wściekły byk...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 374
"Co do genów to warto pamiętać też o tym, że wiele ojców nieświadomie wychowuje nieswoje dzieci..."
Nie strasz stary, bo ja wysoki ojciec niski ale za to listonosz slusznego wzrostu . No ja mam to szczescie ze przynajmniej jestem podobny do ojca, ale statystyki mówia ze co 12 ojciec w polsce wychowuje nie swoje dziecko, wiec jezeli wszyscy w rodzinie wysocy to pora na powazna rozmow z mamuska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
Tylko niektóre mamuśki same nie wiedzą, kto jest tatusiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 374
A no fakt nie wszystkie wiedza nawet kto jest ojcem
Taka historia kiedyś była o facecie który miał piątkę dzieciaków. Jeden z nich miał coś z nerkami, stary chciał mu oddać swoją, ale jak zrobili badania to wyszło, że nie są spokrewnieni. Facet wiedziony ciekawością porobił badania - okazało się, że nie tylko nie jest ojcem żadnego z dzieci, ale jeszcze, że każde dziecko ma innego ojca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium