SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maxisek to już tutaj było i to niedawno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
zib zartujesz sobie?
chyba nigdy nie mierzyles sobie tluszczu i nie miales kraty, 15% to przecietny szczuply facet ktory nie cwiczy i ma plaski brzuch ale nic poza tym. Krate zaczyna byc widac dopiero przy 12% a u niektorych przy 11%. Ja chce zejsc ponizej 10% bo wtedy efekty sa najlepsze. Przy 15% nie widac absolutnie nic na brzuchu!!
Kulturysci schodza ponizej 5% balansujac na granicy zycia! To stwarza zagrozenie dla prawidlowego funkcjonowania organizmu!

Zmieniony przez - AstonDBS w dniu 2007-02-02 02:07:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 822
Skonczcie temat wzrostu pod kątem walki. Sam trenuje sporty walki, mam zdanie wyrobione, ale chyba normalny człowiek nie myśli nacodzień czy dzięki swojemu wzrostowi jest da radę wpier*** innemu typowi niższemy, czy wyższemu. Zresztą jakiś czas temu ktoś mi tłumaczył, że tu nie chodzi o to czy ktoś jest silniejszy, ani o to czy się podoba dziewczyną. JEdnak to są 2 dominujące tu argumenty, więc nie wiem o co comone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1860
"15% to przecietny szczuply facet ktory nie cwiczy i ma plaski brzuch"

Nie kumam tego zdania. Uważasz, że jak ktoś ma BF powyżej 15% to musi być niećwiczącym? Przecież są osoby z wysokim BF które mają sporą mase mięśniową i sporo tłuszczu, bo im sie nie chce robić redukcji.
I nie wiem skąd wziąłeś te brednie, że przy 15% wogóle nie widać mięśni brzucha. Ja obecnie mam ok. 18% BF, a krate mam dość widoczną jak napne brzuch, jedynie jak stoje luźno, to wówczas nie jest to wyraźne, ale mięśnie brzucha jako tako widać.

"Krate zaczyna byc widac dopiero przy 12% a u niektorych przy 11%"

Przy 12% krata jest idealnie widoczna, a dokładnie można powiedzieć, że wówczas ma sie "sześciopak" czy jak kto woli "ośmiopak". Krata zaczyna być widoczna jak sie ma BF 20% i mniej, choć wtedy oczywiście nie jest wyraźna.

Zmieniony przez - zib23 w dniu 2007-02-02 11:53:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2654
hej w sierpniu kończę 19 lat, mam 174 wzrostu myślicie że ile jeszcze urosnę?

Zmieniony przez - Ghor w dniu 2007-02-02 14:19:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
Na SFD czytalem wiele artykulow o kracie i w jednym z nich byla dyskusja na temat % zawartosci tluszczu, gdzie polemnika toczyla sie przy jakim poziomie widac efekty, jednoglosnie 11-12%.
We wrzesniowym MH napisali ze dopuszczalne granice zdrowej budowy to 12-17% tluszczu. Wg najlepszego pomiaru tkanki online www.mybodycomp.com
6-13% - atleta
14-15% - sprawny, zdrowy, wysportowany
18-25% - akceptowalny

Wiec 18% to nie moze byc mowy o kracie, pewnie mierzyles to na wadze elektronicznej, a takie urzadzenia mozna potluc o kant dupy, pokazuje mi ze rzekomo mam jakies 20% tluszczu i zmienia sie w zaleznosci od masy i nic poza tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2612
Tam wcześniej ktoś używał słowa akromegalia do wzrostu w górę. Więc jeżeli chodzi o wzrost wzwyż to raczej chodzi o chorobę zwaną gigantyzmem, ponieważ akromegalia to choroba objawiająca się wzrostem ale w szerz.

A ja mam w Zakopanym na ul. Krópówki fotkę z Chinczykiem mierzącym 242cm jako iż miałem wtedy około 160cm to sięgałem jemu w okolice pępka a ptaszkiem... ;) Chinczyk ten tak naprawdę mieszka w Chinach i do tej pory jest żywym i zdrowym wysokim człowiekiem. A to była tylko figura woskowa.

Z tego co widze temat dalej się rozrasta i są w nim poruszane sprawy mniej więcej też w jakimś stopniu związane ze wzrostem :D poznajemy osoby bardzo wysokie ;) nawet nie miałem pojęcia że aż tylu ich jest.

Pozytywnie

A ja się tu wypowiadałem ostatnio ... i powiem wam że skonczyłem swoją kuracje za pomocą tych tabletelk omega 3+ i tranu w pigułkach... oraz wieszania się na drązku i rozciągania. Miałem 167 teraz mam 169cm :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2612
Zapomniałem dodać że mnie te pigułki pomagają :D zarzywałem je troszkę ponad 3 miesiące no kiedyś przez ponad rok ale między tym okresem miałem przerwę około pół roczną. Od miesiąca dzień w dzień wiesziałem się wieczorami i po szkole tak około 30 min z przerwami plus to wieczorami rozciąganie się do 20 min. i litr mleka na dzień. A nie szukałem żadnych ćw. na wzrost tylko używałem podstawowych rozciągających się ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 822
Ghor: Niby ludzie mogą rosnąć do 21 roku życia, ale to sporadyczne przypadki. Jak już masz 19 lat, to pewnie już więcej nie wyrośniesz :) Chyba że Twoi rodzice są znacznie od Ciebie wyżsi, wtedy można jeszcze mieć nadzieję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
To prawda rzadko sie zdarza zeby po 18 roku zycia ktos urosl wiecej niz kilka cm, wiekszosc jak podaje wzrost do dowodu w wieku 18 lat to juz mniej wiecej taki wzrost im zostaje, albo ewentualnie kilka cm wiecej, ja mam w dowodzie 173 cm, ale wielu moich znajomych mialo na 18 tyle ile maja teraz w wieku 22-23 lat.
Ja chodzilem z takim d****em do liceum ktory ma ok. 177-178 cm, a jego ojciec ma ok. 190 cm (to dopiero jest porazka miec takiego wysokiego ojca i samemu nie dojsc nawet do 180 cm), ale chodzi o to ze jego ojciec podobno pod koniec liceum nie mial nawet 180 cm a w czasie studiow urosl jeszcze kilkanascie cm, ale jak mowilem to sa ewenementy.

Zmieniony przez - AstonDBS w dniu 2007-02-03 00:38:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium