SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47
Chyba was poje.. ja nawed nie przekroczl 160 a wy tu piszecie o 170 zall poprostu ......... w****ia juz mnie to ma ktos zalatwic tanio somatropine z checia kupe w sklepach internetowych 160 zl to troche za drogo jak na moja kieszen poniewaz czytalem ze trzeba przyjmowac w duzych ilosciach ..............
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
Za 160 zł hormon wzrostu i jeszcze uważasz, że to drogo? Prawdziwy hormon wzrostu warty jest majątek, a za takie "grosze" to możesz jakiś syf kupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
marukanczy twoje podejście do innych zakompleksionych użytkowników (z powodu wzrostu czywiście;)) też jest z pewnej strony niepoprawne, facet który ma 145cm np: taki Devito powie że jesteś ******lnięty bo chcesz mieć 160 a on chciałby chociaż 150, na mniemanie o swoim wzroście na każdego wpływa indywidualne środowisko, w którym przebywa i w którym się wychował, dla ciebie 180 to dryblas nie pojety i masz racje jak widze kogoś np z 203cm to on jest z kolei takim dryblasem dla mnie jakim ja jestem dla ciebie z moim skromnym 180-1cm, westia punktu widzenia.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
Sądzę, że De Vito(czy jak to tam się pisze) nie chciałby być wyższy, bo komicznie niski wzrost jest akurat jednym z jego atutów, jeśli chodzi o grę w komediach czy o wątki komediowe w jakiś innych filmach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
np tp zamiast Devito weź sobie dresa z podwórka co ma 145cm to był jedynie p rzykład

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47
Do b2iw Koles to jest prawdziwy Hormon Wzrostu jesli sie nie znasz to sie nie wypowiadaja bo jedna buteleczka ci nie pomoze !! I jesli ktos ma brac juz hormon wzrostu to od jednej buteleczki efektow nie bedzie bo szybko przenika w metabolizmie wiec stosuje sie to w duzych ilosciach i dlatego wychodza kolosalne sumy przez miesiac kuracji !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 142
od ilu lat ćwiczysz? Trzeba było poczekać z siłownia aż urośniesz bo ćwicząc spowalniasz proces wzrostu

do wszystkiego mozna dojsc bez koksow !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105
Witam. Mam pytanko. Mam 16 lat i 181 cm wzrostu. Od 3 lat urosłem 6 cm tylko. Czy wie ktoś jak urosnąć? Czy to zależy od odżywiania, czy od jakichś ćwiczeń specjalnych? Oczywiście wiem, że także od genetyki. Czytałem kiedyś o skoczku wzwyż, który mając 16 lat wykonując specjalne ćwiczenia urósł 18 cm w ciągu 3 lat.
Proszę o odp..
Greets

~ impossible is nothing ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
to zalerzy głównie od twojej genetyki dobra dieta może tylko przyspieszyć rozwój że szybciej urośniesz tyle ile masz urosnąć a poza tym są jeszcze kuracje HGH ale to wydatek nie dla przeciętnego człowieka z kompleksami niższości zresztą każdy będzie taki jaki ma być życia sie nie oszuka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Witam , jeśli chodzi o sprawę wzrostu , nie ma wielu "sposobów" na urośnięcie . Stosowanie hormonu wzrostu jest cholernie drogie i wątpię ,ażeby zrobić dryblasa z osoby niskiego wzrostu. Wiem natomiast , że duży wpływ na wzrost ma wzrost rodziców (uwarunkowanie genetyczne )np rodzice Yao Minga (2,29 m ) mieli 2,00 (ojciec) i 1,85 (matka) Zauważyłem natomiast istnienie takiego faktu , iż rodzeństwo potrafi sie "ustawiać" im młodszy , tym wyższy mój ojciec ma 1,80 m sam mam 1,88 a mój o trzy lata młodszy brat - 1,91 i ciągle rośnie . w koszykówkę gram od miesiąca , bo nigdy nie dano mi sie nauczyć wmawiano mi ze jestem do niczego i uwierzyłem w to niepotrzebnie . Jestem komicznie slaby i gorzej grający od MŁODSZYCH i NIŻSZYCH zawodników . Błaźnię sie czasem grając ale próbuje ustawicznie i ćwiczę bloki . Z samej gry najlepiej biegam , bo ćwiczyłem kondycję, i mam efekty. Ćwiczę też wyskok i wielu ludzi sie ze mnie śmieje czyli widzicie , wzrost nie daje całkowitej przewagi - no chyba ze gra sie z o 2 głowy niższym zawodnikiem , ale ważne jest to jak sie gra ( i z kim sie ćwiczyło w podstawówce ) ogólnie uważam ze liceum to już wiek za stary żeby sie uczyć grac i większych efektów nie osiągnę ale będę miał satysfakcje a i tak uczymy sie cale życie Ktoś wspomniał , ze A.Iverson jest lekki jak piórko ważąc 75 kg ja ważę 65 jestem chudy slaby w kosza i wszyscy sie ze mnie śmieją ,golnie całe życie sie śmieję z samego siebie poćwiczę jeszcze wyskok i może jak już dojdę do etapu wsadów ( obręczy 3,05 z łatwoscią doskakuje i chwytam sie ) to może jakieś video uploadnę żeby podnieść na duchu osoby które nie wierzą w siebie i sukces , że można skakać wysoko. Dla osób z kompleksem wzrostu - i tak wzyscy byście mnie pokonali w starciu 1 na 1 przepraszam za ten ogromny wywód i spadam żeby pobiegac , poskakać na skakance 3majcie sie wszyscy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium