SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
Trol masz jakiegos linka do wypowiedzi tej dziewczyny? Ile ona miala lat jak to kupila?
Lista scamow jest na www.shortsupport.org

Dzisiaj czytalem tam obszerny opis zabiegu wydluzania kosci piszczelowych i generalnie bardzo sie rozczarowalem, nie dosc ze podobno powoduje to niesamowity bol i cierpienie fizyczne, to jeszcze jest 25% szans na roznego rodzaju powiklania, poddajac sie tej operacji trzeba wziazc pod uwage nawet ryzyko ze mozemy stracic czucie w nodze i do konca zycia byc kaleka. To ja dziekuje za takie cos, nawet jesli to tylko 0,001% szansy to nie warto ryzykowac zdrowia i normalnego zycia dla kilku cm, no ale szkoda bo myslalem ze kiedys "dorobie" sobie te 4 cm. Z drugiej strony najlepiej byloby dowiedziec sie tego osobiscie od lekarzy ktorzy sie tym zajmuja, bo opieranie sie na opiniach w internecie nie jest do konca obiektywne. Bo w ogole zauwazylem ze na tej stronie shortsupport krytykuja wszystko co mogloby pomoc w zwiekseniu wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1860
Po cholere wam te 4 cm. Za ileś lat to będzie nam wszystkim potrzebne 14 lub nawet 40 cm tacy wyrośnięci będą ludzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
Bzdura, wg naukowcow do konca tego wieku sredni wzrost ma podniesc sie o 2-3 cm, bo czlowiek nie moze rosnac w nieskonczonosc poza tym osiagnelismy juz rozwoj gospodarczy na takim poziomie ze ludzie w Polsce maja zapewnione wszystko co jest potrzebne do prawidlowego rozwoju. Zauwaz ze pod wzgledem kraju dogonilismy juz najbogatsze kraje, np. obserwujac niemieckich czy angielskich emerytow widac ze sa wyzszi znaczaco od naszych polskich emerytow, ale mlodziez jest podobna. Wizje naukowcow futurologow przewiduja ze w 3000 roku sredni wzrost czlowieka bedzie wynosil zaleznie od miejsca ok. 188-220 cm.
Dlatego tez majac dzisiaj 176 cm nie dozyje czasow gdy to bedzie jakis wyjatkowo niski wzrost. Do mojej smierci zakladajac ze dozyje tej statystycznej 80, sredni wzrost faceta skoczy moze jeszcze o 2-3 cm do gora 182-183 cm ale na pewno nie wiecej.
Poza tym ja nie chce byc wyzszy od innych tylko po prostu chcialbym miec sredni typowy wzrost tak 178-182 cm zeby wygladac jak wiekszosc facetow w moim wieku.

Zmieniony przez - AstonDBS w dniu 2007-01-26 00:07:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4576
Gdzie mozna kupic ten prolex. wszystko po angielsku ****a :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1860
Powiadasz, że wszystko już jest w naszym kraju najlepsze? Sam chyba widzisz, że ciągle powstają nowe suplementy na wzrost masy mięśniowej, a nawet na wzrost w górę. Za 10-20 lat będzie mnóstwo nowych suplementów zarówno na wzrost mięśni jak i kośćca u osób, które jeszcze rosną. Zauważ też, że dzieci "współczesnych" ojców 180 cm(niech Ci będzie, że to średni wzrost) będą wyższe od dzieci ojców z rocznika powiedzmy 50-55go tak jak jest np. w przypadku mego ojca(choć on akurat jest dość wysoki jak na swoją epoke), gdzie średni wzrost wynosi ok. 170-175 cm. Łatwo to zobaczyć, gdyż większość moich kumpli przerosło już swoich ojców o prawie głowe. Przekonasz sie o tym jak zobaczysz, że wszystkie dzieci z Twojego osiedla jak dorosną to będą mieć ponad 190 cm, teraz nie mamy co dyskutować, bo ani Ty mnie ani ja Ciebie nie przekonam.
Ktoś tam coś pisał o dyskryminacji. Jeśli kogoś uraziłem moimi określeniami to sorry, ale niecałe 160 cm nie jest normalnym wzrostem, dla mnie jest to wręcz niespotykany wzrost, nie znam ani jednego faceta co ma poniżej 165 cm(no chyba że starych dziadków którzy już sie skurczyli), więc dla mnie taki facet nie jest normalny, bo sie mocno wyróżnia z tłumu. Określenie "nienormalny" wcale nie musi oznaczać czegoś bardzo złego, po prostu dla mnie to określenie znaczy to samo co "inny niż wszyscy". Niestety niscy ludzie są dyskryminowani, ale nic na to nie poradzicie. Możecie sie jedynie pocieszyć tym, że brzydkie kobiety mają o wiele twardszy orzech do zgryzienia niż brzydki/niski facet. Jak facet mężczyzna wygląda źle(choć bez przesady) to mimo wszystko ma szanse znaleźć nawet ładną dziewczyne jak mu sie poszczęści, natomiast jak kobieta jest brzydka, to ma dużo mniejsze szanse i często wybiera sobie za partnera jakąś wyjątkową paskude w akcie desperacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
Sredni wzrost naszych ojcow byl podobno 2 cm nizszy niz nasz 20-parolatkow, a naszych dziadkow 4 cm nizszy, wiec to nie jes tak ze z pokolenia na pokolenie sredni wzrost wzrasta o 10 czy 15 cm. Obecny skok wzrostu wiaze sie z przemianami jakie zaszly w naszym kraju po okresie glodu komunistycznego gdy witaminy i zdrowy styl zycia byl kompletna abstrakcja. Kraje takie jak Niemcy, Francja, UK czy USA od kilkudziesieciu lat zyja dobrobytem i czemu tam w takim razie mlodziez nie jest wyzsza niz w Polsce? Ano dlatego ze wzrost to nie jest jakies super osiagniecie natury do ktorego potrzeba niewiadomo jakich warunkow, wystarczy sie dobrze odzywiac, przyjmowac witaminy i to wszystko. Tu naprawde nie trzeba cudow. Genetyka gra wciaz glowna role wiec logiczne ze ja majac rodzicow i dziadkow wszystkich ponizej lub max 180 cm nie moglem raczej urosnac do 190 cm. Ale juz moje dzieci majac lepsze warunki rozwoju i lepsze geny po mnie (bo zyje w zupelnie innym swiecie niz moi rodzice) maja zapewne szanse urosnac do 180-185 cm a moze i wiecej. Srednia wzrostu sie podniesie dlatego ze bedzie ubywac osob nizszych a nie dlatego ze wszyscy beda rosli w nieskonczonosc. Podobnie jest ze srednia wieku, w krajach rozwinietych gospodarczo srednia wieku nie rosnie w jakims zastraszajacym tempie, zmienia sie o rok w gore na iles tam lat, mimo ze dobrobyt jest juz od dawna.
Co do suplementow na wzrost to poki co nie ma tak naprawde jeszcze nic takiego i nikt nie wie czy kiedykolwiek powstanie. Jakie beda obecne dzieci za 20 lat tego nie wie nikt, ale szczerze watpie zeby wzrost ponizej 190 cm stal sie jakas anomalia. Obecnie na kilkudziesieciu kumpli z roznych srodowisk, znam mniej wiecej 5-6 ktorzy maja wiecej niz 190 cm, wiec bym tak nie dramatyzowal w tej kwestii.
Moim zdaniem podobnie jak lamerator, anarki i kilku jeszcze po prostu przesadzasz, siejesz bardzo skrajne opinie, ktore nijak sie maja do obecnej rzeczywistosci. Zreszta jak juz uslyszalem od Ciebie ze 185 to niski a sredni ma 189 to juz wiedzialem ze nie mozna traktowac tego co piszesz zbyt powaznie. Powinienes sie cieszyc ze swoich 181 cm, bo to zupelnie normalny wzrost, ktory na wszystko pozwala, mozna byc modelem (oczywiscie jesli ma sie do tego warunki), jest sie wyzszym od 99% lasek, mozna zbudowac dobre proporcje na silowni, wzrost prawie ideal, wiec nie rozumiem narzekania, wolalbym miec 181 cm niz 195 cm, nawet 5 minut bym sie nie zastanawial.


Zmieniony przez - AstonDBS w dniu 2007-01-26 02:16:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Wy macie polemike. I powiem wam taki jeden z mojego miasta ma 190cm wzrostu i co z tego że je ma jak był na studniówce z takim pasztetem że głowa boli i jest ****a nie umie sobie znaleźc laski. Powiem wam tak laski nie patrza przeważnie na wzrost no moze 3% populacji i nic wiecej.
Jak masz te 175cm to juz jest dobrze praktycznie możesz mieć kazda laske w swoim wzroscie. Pozatym dyskutujecie a te wszystkie metody na wydłużenie kosci to o dupe rozszczaś bo wzrost jest w genach i tego nie zmienicie.
A to ze jakaś tam laska urosła to albo to jest sciema ewidentna albo jej sie tylko wydaje że urosła te pare cm więcej. Ja tez jak kiedys sie w domu mierzyłem to nuiby miałem 2 wiecej ale jak poszedłem sie zmierzyć do lekarza to miałem tyle ile miałem przedtem.
Nie dziwie sie czemu na innych forach skonczyli o tym dyskutowac bo ile razy mozna w kółko o tym samymn nadawwac i tak wam to nic nie da.

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1860
Aha czyli wg Ciebie Astonku chłopy po 40-50 lat są niemal tacy sami jeśli chodzi o wzrost co studenci albo obecni licealiści? Mój ojciec ma równo 180 cm wzrostu i jest wyraźnie wyższy od zdecydowanej większości swoich rówieśników, natomiast w porównaniu z moimi kumplami to jest konus. Spadam z tego tematu, bo to jakaś paranoja. Jakbyś stanął obok koszykarzy NBA to też byś mówił, że jesteś średni. Nie chcesz sie pogodzić z rzeczywistością, że masz kobiecy wzrost to Twoja sprawa. Nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
Koszykarze NBA to nie sa normalni ludzie tylko genetyczne mutanty, jakies 0,0001% ludzkiej poluplacji a Ty tu ******lisz jak potluczony, przy koszykarzu NBA to nawet 190 by byl niski, 180-181 cm to normalny wzrost przecietnego 20 parolatka obecnie, a za naszych ojcow to bylo jakies 3-5 cm mniej, nie zauwazylem zeby ojcowie moich kumpli byli znaczaco nizszi niz ich synowie, bardzo czesto sa podobni. Nie chce mi sie juz nawet powtarzac tych wszystkich przykladow dowodzacych jaki jest sredni i najlepszy wzrost bo i tak to do Ciebie nie dotrze. Moze zadajesz sie z samymi mutantami ale wiekszosc moich kumpli ma ok. 178-185 cm, pojedyczne jednostki maja inny wzrost. Nawet w grupie wykladowej na ok. 50 kolesi, moze 4-5 ma ponad 190 cm, ok 15-20 ma mniej niz albo rowno 180 cm. Reszta ma miedzy 180-190 cm. Moze i nie mam wzrostu typowego faceta ale i tak jestem wyzszy od ok. 85% lasek wiec nie pierdziel jak potluczony ze 176 cm to wzrost typowej panienki.

Ale widze ze do Ciebie nie docieraja logiczne argumenty, ze jakas kolezanka zrobila idiotyczne badanie ktore ma z realiami wspolnego tyle co nic to juz 189 cm okazalo sie srednim wzrostem, moze na AWF w grupie siatkarskiej albo koszykarskiej te badania robila? Chociaz generalnie widze ze masz nasrane w glowie jak lamerator, anarki i paru innych odmiencow to juz twoj problem. Powinienes isc czym predzej do psychiatryka. Powiedz komus znajomemu ze czujesz sie niski to cie wysmieja i pewnie pomysla ze zachorowales na glowe. Taki z tego moral. Ale to juz nie moj problem, sa ludzie i parapety na tym swiecie.

Zmieniony przez - AstonDBS w dniu 2007-01-26 12:15:44

Zmieniony przez - AstonDBS w dniu 2007-01-26 12:16:48

Zmieniony przez - AstonDBS w dniu 2007-01-26 12:19:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już kiedyś pisałem "Wg mnie idealny wzrost na podstawie pride to 183cm (Fedor Emelianenko) do 188cm (CroCop) i tyle wystarczy" 2-ga sprawa brat Fedora jest od niego wyższy i co z tego? zdecydowanie słabszy. Kolejna sprawa to ci co mają tyle wzrostu mogą się smiać z wyższych :P Ludzie opamiętajcie się czy to, że masz 2m wzrostu jest czymś czym można się chwalić nie:P to tak samo jak skoksowany gościu który który uważa się za kulturyste a nie ma o tym pojęcia. A ile wzrostu ma Pudzian ??
Moim zdaniem być za wysokim to taj jak być za niskim tylko wmamia się niskim, że to gorzej zamiast zachęcić do ćwiczeń to oni latami szukają jak urosnąć ile wzrostu ma sly, damme, yeung, lee zamiast się użalać wzięli się do roboty i co laski narzekały na damma czy sly'a ?? wątpie ,ale szanuje wszystkich, tylko nie takich co znieważają bo oni mają tyle i tyle cm a ktoś ma mniej. i Amen
Amen ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium