SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Dobra, może nie jestem el nino, ale odpowiem. Nie, to Cię nie przekreśla, można jeszcze sporo urosnąć nawet w wieku 18 lat. Tak więc nie martw się, sporo się rozciągaj, a będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Turok - tak jak kolega wyżej wspomniał nie przekreśla to Twoich szans na wzrost. Każdy ma swoje indywidualne tempo wzrostu. Jedni dojrzewają wczesniej inni później.

Dodam jeszcze kilka sugestii co do wzrostu.

Powinniśmy biegać 3-4 razy w tyg sprinty. Trening sprinterski z racji swojej wysokiej intensywności podnosi stężenie hormonu wzrostu w organizmie nawet kilkakrotnie.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 493
witam wszystkich!! Mam 166cm wzrostu 14 lat i 4 miesiace(faze gwaltownego wzrostu mam juz raczej za soba),jak sadzicie czy jeszcze urosne?? tata ma 174 cm mama ma 166cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1343
Witam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1343
Na pewno urośniesz ja w 1 kalsie gimnazjum miałem 166 byłem jednym z mniejszych w klasie teraz w listopadzie skończe 17 lat mam obecnie 180cm bałem sie że nie urosne ale jest ok i mam nadzieje że jeszcze te 2-3 cm urosne i było by git,waże 74 kg myśle że to taka raczej przyzwoita waga ? jak myślicie ?I pytanie kto ma tutaj 16 lat na tym forum ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1832
Moja mama ma 155 ojciec 175 ja w grudniu 2giego 18skoncze i mam 175 wiec mam nadzieje dobic do 180 co o tym sadzicie??

"NO PAIN NO GAIN"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
A skoro już mówimy o wzroście, to czy znacie przypadki, gdy ktoś nagle w wieku 17, 18 lat poszerzył się w barkach, zwiększył mu się obwód nadgarstków, czyli ogólnie rozwinął znacząco kościec? El nino, mówiłeś, że Twój ojciec w podobnym wieku urósł do 182 cm, a czy przy okazji rozwinęła się jego budowa kostna?

A co do postu wyżej: jest szansa, że trochę urośniesz, ale o ile będziesz wyższy, nikt Ci dokładnie nie powie.

Sorry za refresh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Tak, mój starszy miał drugi skok wzrostu w przedziale od 16-17. roku życia. Nie wiem jak to było z jego budową kostną, ale gdy miał 17 lat zaczął trenować z ciężarami. Potem urósł jeszcze 2cm. Tyle.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
El nino mam do Ciebie taką małą prośbę. Mam tam troche swoich centymetrów ale przydało by się jeszcze pare.
Wracając do tej prośby, to wcześniej dawałeś taki "poradnik"- co robić, żeby trochę podrosnąć. Mógłbyś rozbudować go, np. mówisz sprinty, ale tak dokładniej to jak to trenować?? To jest przykład, a przydałoby sie rozwinąć (wytłumaczyć) tak bardziej te Twoje wszystkie rady i czy to są wszystkie??
Z góry dzięki i pozdro dla wszystkich, którzy chcą jeszcze trochę podrosnąć :)

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Patryk - może umówmy się tak, że Ty pytasz ja odpowiadam. Badzo jest wiele konspektów na temat wzrostu.
Może najpierw zacznimy od tego ile masz lat i ile wzrostu.
A co do sprintów to trenowanie ich samych w sobie jest korzystne

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium