SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadmierne owłosienie na nogach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.

Mam 17 lat.Chodze na siłownie,uprawiam sporty walki.

Moim problemem jest nadmierne owłosienie na nogach.Wygląd ich mnie przeraża ale najgorszym problemem jest to ze nie moge chodzic w ciasniejszych ubraniach,gdyż mnie wszystko swędzi.W okolicach intymnych są jeszcze grubsze i większe ok 3-5cm+.Jestem gotowy pozbyć ich sie wszystkich,ale żeby odrosły rzadsze i mniejsze.Nie jestem żadnym homo naprawdę mi to przeszkadza w higienie itp.Maszynka nie wchodzi w gre bo odrastaja szybko i takiej samej dlugości.Podejme sie wszystkiego prócz narazie laseru,gdyż nie stać mnie na to.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Nie rob z siebie baby tyle na ten temat! Nie tylko ty masz wlosy na nogach kazdy ma i jakos zyje a ty po prostu chce z sb jakiegos lalusia z siebie zrobic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie,wystarczy mi ze zeby byly troche mniejsze i cieńsze.Jakbys mial ten problem co ja tez bys szukal rozwiazania,drapał byś sie po d** co chwila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
Wlosy na jajkach wieksze od 3 do 5cm ? golisz jajka ? :D Ja osobyscie chyba nie znam osoby z gęstszymi i dłuższymi włosami na nogach od siebie samego.. Trenowalem sztuki walki itp.. i ejdynie co mi przeszkadzalo to ciagniecie z wlosy podczas treningu ale do przyzwyczajenia , swedza Cie nogi od własnych wlosow na nogach ? dziwne bo tak raczej nie powinno byc -_- wlosy kolo palki to rozumiem bo sa mocniejsze i wrzynaja sie niekiedy ale przy nogach nie ma takiej opcji aby wlosy kuły... no chyba ,ze je golisz

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Owłosione nogi u faceta to rzecz normalna niewiem co ci przeszkadzają w uprawianiu sportu sztuk walki. Z tego co piszesz to goliłes maszynką i teraz ci odrosły twardsze i gęstsze.Jezeli w okolicach imntymnych tez goliłes to się nie dziw ze są większe i grubsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
Jak mozna golic włosy na nogach... Pokazujesz ile masz testosternu i tyle :D Facetem czy baba jestes ? Ja to czasami nawet zarciki strzelam podciagajac spodenki do gory i pokazuja wlochy na okolo :) nie ma minusow

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 803 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5992
Wlosy na nogach sa zaj**iste i podobaja sie kobieta :D

Walnij SOGa jeśli Ci pomoglem :) --->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Ale on moze woli mezczyzn a mezczyzna sie nie podobaja zarosniete nogi hahaha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No na jajkach najgorzej swędza na nogach nie.Jest ich troche w ch... za dużo,to normalne że tam gole bo by mnie gorzej swędziało.Chciałbym ich sie pozbyc z tyłka i przy jajach :D Nie gustuje w męzczynach hejty XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
stary wyobraz sobie ze tutaj w wiekszosci kazdy uzytkownik forum ma wlosy nie jestes sam ja tez mam duzo i mi to nie przeszkadza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
Kiedys zobaczysz bedziesz sie z tego tematu smial :D sam mialem dawno temu kompleks owlosnienia :) bylem wtedy pare lat mlodszy od Ciebie i musialem chodzic w dlugich bluzkach mimo upałow ... wstydzilem sie owlosnienia na rekach ludzie nie wiedzieli co mi jest heh nawet raz zdepilowalem łapy k**** ale wstyd teraz przypomnialem sobie

Pewnosc siebie to najwieksza broń

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Operacja plastyczna...

Następny temat

Czy to może być Grzyb Candida?TEST ZE ŚLINĄ ...

WHEY premium