SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to może być Grzyb Candida?TEST ZE ŚLINĄ ...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6363
Witam zrobiłem sobie test ze szklanką i śliną czy to może być grzyb Grzyb Candida?,zdjęcia poniżej.;D,dodam że moje objawy to ciągłe przemęczenie,mam biały język,wstaje codzinnie rano znęczony,mimo ze spie po 7-10 godzin ,za dnia sypiam...,problemy z koncentracją,niski cukier na poziomie 50-60,dodam ze robilem podstawowe badania:tarczyca,glukoza,magnez,zelazo,morfologia,cisnienie,i nic nie wykazalo,oto zdjęcia ze śliną..,Poszę o opinie na ten temat;D











Jak widać na zdjęciach śłina zamiast równomiernie opadać to twożą się takie nitki...



Zmieniony przez - zawodowiec208 w dniu 2013-02-17 14:14:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Ten test nie ma żadnych podstaw naukowych, aby brać go w minimalnym stopniu za prawdziwy.

Test jest robiony rano, gdzie po całej nocy, organizm jest trochę odwodniony i ślina jest gęstsza, dlatego też sporej liczbie osób, może wyjść, że jest zainfekowana.


+ dodatkowo



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6363
B-REAL
Ten test nie ma żadnych podstaw naukowych, aby brać go w minimalnym stopniu za prawdziwy.

Test jest robiony rano, gdzie po całej nocy, organizm jest trochę odwodniony i ślina jest gęstsza, dlatego też sporej liczbie osób, może wyjść, że jest zainfekowana.


+ dodatkowo







Rozumię to na jakiej podstawie mam stwierdzić że to może być ten grzyb?,same objawy mogą mieć inne podłoze,może zrobić jakieś badanie?,tylko ile takie by kosztowało i czy by było pewne?;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
Objawy, które przedstawiłeś ma większość przepracowanych osób. Biały osad na języku może pochodzić od stanu zapalnego w górnych drogach oddechowych co też może tłumaczyć pozostałe objawy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadmierne owłosienie na nogach

Następny temat

co myślicie o moim brzuhu?

WHEY premium