SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1569508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Ja też jestem za tym, by dać szansę innym zawodnikom powalczyć o pas, a nie ciągle rewanże z tymi samymi. Z takimi łatwo łapiącymi kontuzje zawodnikami jest duże ryzyko i w przypadku urazu znów robi się zator w dywizji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4547 Napisanych postów 35815 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263251


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
wiadome i logiczne było, że Conor zawalczy z Alvarezem, to jeden z tych oczywistych matchmakingów i jako fan Conora imo nie zasługuje na walkę o pas w 155 sportowo, ale wiadomo $. Tzn Conor jest albo w top 5 albo w top 10 tych co zasługuje sportowo na walkę z Alvarezem od takiego Nurmagomedova nawet sportowo bardziej zasługuje, bo to mistrz wagi piórkowej, miał walczyć o pas z RDA, ale ten wypadł i zrewanżował się Diazowi, fakt 2 walki w 170, ale Diaz to top 10 LW. Walka RDA vs Ferguson się świetnie zapowiada, imo zwycięzca powinien być następny w walce o pas

Co do co ME to albo DC vs Rumble 2 albo Joanna vs Karolina (imo Andrade jednak walki o pas nie dostanie) ale coś mówili, że na ME w PL/w Europie chcą tą walkę. Imo Joanna vs Karolina pasowałoby jako co ME na gali Bisping vs Hendo 2.
Jednak żeby DC walczył z Antkiem to raczej muszą Jonesowi interima odebrać co nie?

UFC w tą sobotę, rozpiska dupy nie urywa, ale są tam 2 ważne walki czyli ME i co ME.
Poirier vs Johnson - w stójce może być to zacięty pojedynek, obaj dysponują mocnym uderzeniem, 2 dobrych strikerów. Jednak Poirier ma wyraźną przewagę w parterze i stawiałbym, że przez poddanie wygra w późniejszych rundach.
Hall vs Brunson - Brunson ma zapasy i ma presje czyli nudnej walki nie będzie. Pytanie czy Brunson coś zdziała w stójce, pytanie czy będzie w stanie obalać i czy nie nadzieje się na jakąś zabójczą kontrę Halla. Powiedziałbym, że Derek Brunson przez decyzje, ale nie zdziwi mnie jak Hall go znokautuje. Mousasi wygrywał z Hallem aż tu nagle Hall odj**ał obrotówką i po walce.


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2016-09-15 12:41:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4547 Napisanych postów 35815 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263251


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Liz Carmouche vs. Katlyn Chookagian slated for UFC 205
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4547 Napisanych postów 35815 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263251
Już oficjalnie:



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
trwa miesiac ,ale jak nie trenuje w Ramadan i je raz na dzien to potrzebuje z 2 miechy zeby wrocic do formy to juz masz wylaczone 3 miesiace z 12 ,dodaj kontuzje khabiba i gość jest dostępny do walki max 2 razy w roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
I tyle starczy. Obrona pasa dwa razy do roku to i tak wiecej niz srednia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
chodzą słuchy, że co ME UFC 205 Woodley vs Wonderboy! Jak tak to się jaram. Zapasami ani Hendricks ani Rory nie pokonali Stephena to imo Woodley nie da rady. Woodley jest eksplozywny i szybki, ma szanse na nokaut, ale imo tak się nie stanie. Thompson będzie trzymał go na dystans, jest większy i lepszy w stójce, bezpiecznie go może decyzją pojechać jednak jako, że mam hype na Wonderboya to stawiam, że 2-3 runda, trafi czymś Woodleya i zgasi mu światło. Wonderboy przez nokaut AND NEW!

UFC 206 w Kanadzie ciekawe kogo GSP dostanie na swój powrót, oby NIE rewanż z Diazem. Gdyby Bena Askrena zakontraktowali to w ch** bym tą walkę zobaczył. Imo George by go w stójce rozpykał.

UFC 207 podobno w grudniu z ME Cain vs Werdum 2

Jak do tego dojdzie to Cain ma 2 wyjścia
- srać się przed gardą Werduma przez co walczyć inaczej jak zawsze - sama stójka i klincz bez obaleń. Przez co Werdum będzie miał większy arsenał zwłaszcza kopnięć i przewaga wzrostu i zasięgu. Velasquez wygrał 1 rundę, ale potem klincz Werduma, kolana i boks zrobił swoje (napewno więcej niż te bajki o sea level Cain-chociaż to też napewno miało swoje przełożenie). Velasquez go posadził w 1 rundzie i był lepszy w stójce, możliwe, że teraz będzie lepszy w stójce i tam Werduma skończy, jest szybszy, ale Werdum lepiej kopie i w klinczu jest lepszy niż Junior.
- walczyć po staremu, zaufać swojemu grapplingowi i że zapasami zneutralizuje ofensywną gardę Werduma, myślę, że Cain jest go w stanie z półgardy porozbijać. Caina grappling i kontrola jest w ch** dobra, zrobić camp z jakimiś prze ch**ami z ADCC (hewiłejtami ofc), bo Werdum mu się sam da obalić i sam go może bezproblemowo obalić, grunt to nie wpaść w poddanie.

Ja bym wybrał 2 opcje na miejscu Velasqueza, zobaczymy co z tego wyjdzie. Kibicuje Cainowi, ale z drugiej strony jak Werdum SEA LEVEL Caina pokona to z przyjemnością poczytam komentarze grinda o rzekomej kontuzji Caina i jego past prime
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium