SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1566438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
pilek
Tj. Puar pisał oni wywodzą się z tego samego sportu, więc taki styl niekoniecznie jest od MVP tym bardziej, że Daniels z nim wygrał właśnie w tego typu walce.


No właśnie, jak już to Page skopiował jego styl a nie na odwrót. Daniels jest starszy, ma więcej zdobytych tytułów + na dodatek z nim trzykrotnie tam wygrał. No ale Page mówił że ojciec go trenował i wyszkolił. Fajnie by było zobaczyć MVP vs Daniels w normalnej walce, teraz są na to szanse

Yoshi87
Co ma styl walki/sport do pajacowania? Jakoś nie często widać kickbokserów, którzy tak walczą.


Tam często tak walczą, nawet ci biali. Jacyś kreatywni i pewni siebie są, a w przypadku czarnych jeszcze dochodzi ten "luzacki styl" o którym była mowa w "Chłopaki nie płaczą" :D


Zmieniony przez - Puar w dniu 2019-05-05 21:11:44

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175

To jaka teorie?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
pilek
Nie.



W ŻYCIU
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
grind

To jaka teorie?


Nikt jeszcze takiej nie wymyślił. Myślę, że to Ci, którzy nie potrafili sp******icnz Afryki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Kontynuujcie takie dyskusje w kąciku, proszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Da się gdzieś oglądać na żywo zapaśniczą walkę Askrena z Jordanem Burroughsem?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Jak masz discorda to pewnie tutaj będą podawać streamy

https://www.reddit.com/r/MMAStreamz/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Ethan Miller/Getty Images

Tony Ferguson ogłosił swój powrót do rywalizacji po spotkaniu z przedstawicielami UFC

Były tymczasowy mistrz wagi lekkiej UFC, Tony Ferguson ogłosił dzisiaj na Twitterze, że wrócił i jest gotowy do akcji.

El Cucuy spotkał się dziś w Las Vegas z przedstawicielami UFC, a wkrótce potem zamieścił następujący film w mediach społecznościowych.
https://twitter.com/TonyFergusonXT/status/1125535419695636485

Tony Ferguson (24-3) ma za sobą kapitalną serię 11 zwycięstw z rzędu, ale od jego ostatniej walki z Anthonym Pettisem, którego pokonał przez TKO w drugiej rundzie na UFC 229 minęło dokładnie siedem miesięcy. Były tymczasowy mistrz wagi lekkiej borykał się w ostatnich miesiącach z problemami osobistymi. Sprawa dotyczyła jego psychicznego stanu zdrowia. Wygląda jednak na to, że Tony otrzymał zielone światło od UFC na powrót od rywalizacji.

Jeśli chodzi o kolejnego przeciwnika dla Tony’ego Fergusona, to jest kilka opcji. Justin Gaethje, Conor McGregor i Donald Cerrone wydają się być logicznymi wyborami jeśli mowa o powrót El Cucuya do Oktagonu, chociaż najbardziej oczekiwanym przez wszystkich byłaby jego walka z mistrzem Khabibem Nurmagomedovem. Na ten pojedynek będziemy musieli jednak poczekać, ponieważ Nurmagomedov ma zaplanowaną walkę z tymczasowym mistrzem Dustinem Poirierem na gali UFC 242, która odbędzie się 7 września.

Bez względu na to, z kim teraz zmierzy się Ferguson, będzie chciał kontynuować swoją serię zwycięstw i powiększyć ją do dwunastu wygranych walk. W ostatnich walkach Tony pokonał takich rywali jak Rafael dos Anjos, Anthony Pettis, Josh Thomson, Edson Barboza i Kevin Lee. Nasuwa się również pytanie, czy tak długa przerwa oraz problemy osobiste nie wpłynął negatywnie na Fergusona, jego nastawienie, przygotowania i formę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

(Hans Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

Brian Ortega został dopuszczony do rywalizacji i jest otwarty na rewanż z Maxem Hollowayem

Brian Ortega w swojej ostatniej walce na UFC 231 zmierzył się z Maxem Hollowayem o tytuł mistrza wagi piórkowej, ale nie dość, że przegrał przez TKO w czwartej rundzie, to został kompletnie zdominowany i rozbity przez co lekarz musiał przerwać pojedynek.

Po kilku miesiącach leczenia, utalentowany zawodnik wagi piórkowej jest dopuszczony do rywalizacji i ogłosił swój powrót w ostatnim wywiadzie z TMZ Sports:

Brian Ortega
„Sobota była dniem, kiedy zostałem oficjalnie dopuszczony do rywalizacji. Mój nos przeszedł badania, moja ręka przeszła badania, podobnie jak wszystko inne. Teraz nadszedł czas, aby dostać walkę, przetestować rękę i naprawdę zabrać się do pracy. Celuję na walkę w lecie. Jestem gotów wrócić tam i walczyć z tym, z kim muszę walczyć, udowodnić ponownie kim jestem, pokazać światu, że na UFC 231, to nie była moja noc i możemy to powtórzyć.”


Podczas gdy Ortega w swojej pierwszej walce z Hollowayem dostał srogi łomot, uważa, że przeznaczeniem ich obydwu jest stoczenie drugiej walki, i jak sugeruje, czuje, że rewanż może potoczyć się w zupełnie inny sposób.

Brian Ortega
„Jest wiele rzeczy, które mogłem zrobić inaczej, zwłaszcza gdybym stanął do walki z dobrym nastawieniem umysłu. Powiedziałem wszystkim, że to nie jest pierwszy raz, kiedy ja i on się spotkamy. Spotkamy się wielokrotnie w tej lub wyższej kategorii wagowej. Obydwaj jesteśmy młodzi, obydwaj się uczymy. Dzięki odpowiednim zmianom, to może być naprawdę inna walka, bez złamania mi ręki i nosa i gdyby wszystko się nie zepsuło.”


Do czasu walki z Maxem Hollowayem (20-4), Brian Ortega (14-1, 1 NC) był niepokonany w swojej karierze. Wcześniej w trzech poprzednich walkach T-City pokonał przed czasem Frankiego Edgara, Cuba Swansona i Renato Moicano.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Anthony Rumble Johnson zostal aresztowany za "domestic violence" bo podniosl i odniosl do innego pokoju awanturujaca sie histeryczke, ktora probowala go spakowac i wyrzucic z JEGO domu. Beda mu postawione zarzuty.

Coz za piekne czasy





Zmieniony przez - grind w dniu 5/9/2019 9:52:05 PM

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium