SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1565139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4500 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263050
https://m.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
niewinny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Władimir Kliczko zakończył karierę.

Władimir Kliczko opublikował na oficjalnej stronie internetowej film, w którym zapowiada wielkie zmiany w swoim życiu. Niemiecki dziennik "Bild" potwierdził, że ukraiński pięściarz kończy z zawodowym sportem.

- 27 lat temu rozpoczęła się moja sportowa przygoda. Nie mogłem podjąć lepszej decyzji w życiu. Nauczyłem się kilku języków, zwiedziłem świat, pomogłem wielu ludziom i rozwinąłem swoje biznesy. W pewnym momencie przychodzi jednak czas na nowe wyzwania. Chcę zacząć nowy etap w życiu - powiedział Kliczko.

źródło: http://www.sport.pl/boks/7,64992,22185323,boks-wladimir-kliczko-zakonczyl-kariere.html#Czolka3Img

Czy to dobry ruch? Co sądzicie o całej karierze i osiągnięciach Władimira Kliczki?



Tak w ogóle to zobaczyłbym teraz walkę Kownacki vs Chisora ze względu na styl obu zawodników.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-08-03 11:57:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja tam go zawsze lubiłem, dał świetną walkę z AJ, był bliski zwycięstwa, ale on już lepszy by nie był w ewentualnym rewanżu, a AJ owszem, bo się po prostu cały czas rozwija.

A Chisora - Kownacki dosyć odważne ale mi się podoba


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2017-08-03 14:21:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
No odchodzi legenda, konczy sie pewna epoka, teraz bedzie epoka AJ'a. Chodz zapowiada sie super pojedynek w HW niedlugo czyli Wilder vs Ortiz. Ortiza uwielbiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No kvrwa, tylko walczy jakoś super rzadko. Też jestem fanatykiem Ortiza, ale ma 38 lat, mam nadzieję że zdąży w swoim prime pokonać paru ananasków

Widzę go dosłownie z każdym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Josh Hedges/Zuffa LLC via Getty Images

Jedyny zawodnik mający zwycięstwo w walce z Jonem Jonesem chce się z nim znowu zmierzyć

Jon Jones w swojej ostatniej wygranej walce na UFC 214 odzyskał tytuł mistrza wagi półciężkiej i wrócił na miejsce jednego z najlepszych zawodników MMA na świecie.

Bones ma niemal idealny bilans walk w całej swojej karierze 23-1 z wyjątkiem tej jednej porażki, którą odniósł przez dyskwalifikację samemu popełniając błąd w walce. Z kim była ta walka? Więcej


Fot. UFC.com

Jose Aldo o walce z Cubem Swansonem, która miałaby wyłonić pretendenta do walki o pas

Jose Aldo nie ma nic przeciwko walce z Cubem Swansonem, która według niego wyłoniłaby pretendenta do walki o tytuł wagi piórkowej.

Obecny mistrz dywizji Max Holloway będzie bronił tytułu w walce z Frankie Edgarem pod koniec roku. To z kolei pozostawia Jose Aldo i Cuba Swansona bez walki w tym roku i w związku z tym pojawia się plan pojedynku między nimi. W rozmowie z MMAFighting.com, Aldo powiedział, że planuje stoczyć walkę jeszcze przed końcem roku. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
http://www.ringpolska.pl/boks-na-swiecie/waga-ciezka-boks/anthony-joshua/54410-wba-nakazuje-walke-joshua-ortiz-przetarg-2-wrzesnia

TAK TAK TAK! Oby do tej walki doszło. Wg mnie z wszystkich możliwych zestawień - a jest ich dużo i to bardzo ciekawych - to jest najlepsze. Dwóch atletów, każdy zayebiste warunki, każdy zayebista technika.






Zmieniony przez - Dremor w dniu 2017-08-04 10:24:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Yoshi87

Josh Hedges/Zuffa LLC via Getty Images

Jedyny zawodnik mający zwycięstwo w walce z Jonem Jonesem chce się z nim znowu zmierzyć

Jon Jones w swojej ostatniej wygranej walce na UFC 214 odzyskał tytuł mistrza wagi półciężkiej i wrócił na miejsce jednego z najlepszych zawodników MMA na świecie.

Bones ma niemal idealny bilans walk w całej swojej karierze 23-1 z wyjątkiem tej jednej porażki, którą odniósł przez dyskwalifikację samemu popełniając błąd w walce. Z kim była ta walka? Więcej




No Hamill pięknie pozamiatał Jonesa przez tko (czołem w łokcie)
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Nieoficjalnie: Oskar Piechota w UFC!

Wygląda na to, że Oskar Piechota będzie kolejnym Polakiem w największej organizacji MMA na świecie.

Według portalu MMA Today, Oskar Piechota został kolejnym Polakiem zakontraktowanym przez UFC. Debiut Oskara prawdopodobnie odbędzie się podczas gali w Gdańsku, która odbędzie się 21 października.

Oskar Piechota (9-0-1) w swojej dotychczasowej karierze ani razu nie został pokonany. Jedyny remis zanotował w pojedynku z Rafałem Haratykiem podczas gali No Contest w Kwidzynie. Występował m.in. dla organizacji Spartan Fight, dla której stoczył dwa pojedynki. Swoją ostatnią walkę stoczył w Cage Warriors zdobywając mistrzowski pas kategorii średniej w walce przeciwko Jasonowi Radcliffe’owi.


Fot. KSW

Nieoficjalnie Mamed Khalidov w UFC? Obydwie strony prowadzą rozmowy

Dziś pojawiła się bardzo ciekawa informacja dotycząca Mameda Khalidova i jego potencjalnego przejścia do organizacji UFC.

Mogłoby się wydawać, że temat o przejściu Mameda Khalidova do UFC, to już przeszłość do której nie należy powracać. Wielu fanów chciało zobaczyć Khalidova w Oktagonie, ale mimo wcześniejszych rozmów z UFC nigdy nie doszło do podpisania kontraktu. Powód? Mamed nie był tak dobrze znany w Stanach Zjednoczonych jak tutaj w Polsce, czy też w Europie i nie dostałby tak dobrego kontraktu jak w KSW. W UFC musiałby zaczynać niemal od podstawy w kontrakcie, który jak wiemy ma wiele ograniczeń związanych m.in. ze sponsoringiem. Takie warunki były nie do przyjęcia dla Khalidova. Więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium