SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1560591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Yoshi87 za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
...
Napisał(a)
Usunięty przez Yoshi87 za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
...
Napisał(a)
Usunięty przez Yoshi87 za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
...
Napisał(a)
Usunięty przez Yoshi87 za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390

Mark J Rebilas/USA Today Sports

Floyd Mayweather: „Musieli ściągnąć McGregora z barbarzyńskiego sportu, aby mnie pokonał”

Floyd Mayweather Jr. nie chce dać o sobie zapomnieć publikując film w którym jednocześnie nawiązuje do ostatniej walki z Conorem McGregorem jak również zapewniając, że była to jego ostatnia walka.

Mayweather wrócił z dwuletniej emerytury po to, aby zmierzyć się w ringu z debiutującym w boksie mistrzem wagi lekkiej UFC Conorem McGregorem. Mayweather wygrał ten pojedynek przez TKO w dziesiątej rundzie uzyskując wspaniały rekord 50-0 w zawodowej karierze.

W nagranym filmie, Mayweather odniósł się do walki z McGregorem jako pojedynkowi przeciwko zawodnikowi z „barbarzyńskiego sportu”.

Floyd Mayweather
„Jestem tak twardy w tym, co robię, że musieli pójść do zupełnie innego barbarzyńskiego sportu, aby ściągnąć tego sku***na, żeby spróbował ze mną zadrzeć. Już wiecie, co z tym zrobiłem. Światła zgasły, impreza się skończyła.”




?t=1m51s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390

bodybuilding.com

Trener Georgesa St-Pierre: „Jest taka możliwość, że GSP już więcej nie zawalczy”

Georges St-Pierre powrócił do Oktagonu w nowej kategorii wagowej, by zmierzyć o pas wagi średniej z mistrzem Michaelem Bispingiem. GSP wygrał walkę, ale nie cieszył się długo tytułem mistrza.

Po poddaniu „Hrabiego”, St-Pierre został nowym mistrzem wagi średniej wagi po prawie czterech latach spędzonych poza sportem. Wydawało się, że wszystko idzie po jego myśli aż do chwili kiedy podano informację o poważnej chorobie jelita grubego na którą cierpi Kanadyjczyk.

„Rush” zdecydował się, że odda swój tytuł wagi średniej, a jego dalsza kariera stanęła pod znakiem zapytania. John Danaher, trener brazylijskiego Jiu-Jitsu, rozmawiał z Arielem Helwani w programie The MMA Hour o Georgesie St-Pierre. Według Danahera, istnieje możliwość, że ​​”Rush” może już nigdy nie zawalczyć. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390

Dave Mandel / sherdog.com

Tyron Woodley i Colby Covington trenerami w 27 edycji show The Ultimate Fighter?

Czy zawodnicy kategorii półśredniej będą bohaterami kolejnej edycji show?

Kolejna edycja show The Ultimate Fighter zbliża się wielkimi krokami, 13 grudnia w Palace Station Hotel w Las Vegas zaplanowano eliminacje do TUF: Battle of Undefeated. W programie będą mogli wziąć udział zawodnicy dywizji: piórkowej, lekkiej i półśredniej, którzy w zawodowej karierze nie doznali porażki.

Zawsze interesującą kwestią jest obsada trenerska programu, póki co brak pewnych i wiarygodnych informacji, ale krążą plotki, iż miejsca te mieliby zająć Tyron Woodley oraz Colby Covington.

Następnie, po zakończonym programie półśredni mieliby zmierzyć się ze sobą w walce o mistrzostwo kategorii półśredniej, które obecnie dzierży Tyron.


Badr Hari Facebook

Konflikt na linii Badr Hari, GLORY i Enfusion, który może opóźnić powrót kickboxera do ringu

Sprawa sądowa jaką organizacja Enfusion wytoczyła Badrowi Hariemu i organizacji GLORY może poważnie zagrozić powrotowi Hariego do ringu.

To, czy Badr Hari powróci do GLORY w dniu 3 marca, wciąż pozostaje niewiadomą. Okazało się, że kickboxer podpisał również kontrakt z inną organizacją na walkę w maju. Tą organizacją jest Enfusion, która chce podać do sądu zarówno Badra jak i GLORY.

Badr Hari negocjował z kilkoma organizacjami kickboxingu w ciągu ostatnich kilku miesięcy na temat jego powrotu na ring. W ubiegłą sobotę 9 grudnia, największa na świecie organizacja kickboxingu GLORY ogłosiła, że ​​Badr powróci do rywalizacji w jej ringu w dniu 3 marca na gali GLORY 51 Rotterdam. GLORY podpisała kontrakt z Badrem na wiele pojedynków. We wrześniu 2018r. Rico Verhoeven i Badr Hari mieli stoczyć zapowiadany od ich ostatniej walki rewanż. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Zajęło to kilka miesięcy, ale w końcu znamy oficjalne dane dotyczące walki Floyda Mayweathera Jr z Conorem McGregorem. W Stanach Zjednoczonych wykupiono 4,3 miliona pakietów Pay-Per-View, a to wygenerowało ponad 600 milionów dolarów przychodu.

To oznacza, że starcie Amerykanina z Irlandczykiem nie pobiło ostatecznie wyniku osiągniętego przez Mayweathera w pojedynku z Mannym Pacquiao, gdzie suma Pay-Per-View sięgnęła 4,6 miliona. Przychód ze sprzedaży biletów z walki "Money" Floyda z mistrzem UFC przekroczył z kolei 55 milionów dolarów.


Dremor zmieniaj avatar, przegrales zaklad.


Zmieniony przez - mikel- w dniu 12/15/2017 6:30:50 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki mikel za informacje, spoko z ciebie ziomek.

Tu link do zakładu, żeby wszystko było jasne, avatar będzie u ciebie miesiąc. https://www.sfd.pl/Floyd_Mayweather_vs_Conor_McGregor_LIVE-t1154083-s18.html

No to Dremor, powitaj swojego nowego uśmiechniętego kolegę w Avatarze.



Jakby coś to prawym klikasz "Zapisz obraz jako" -> zapisujesz na pulpicie. Nastęnie wchodzisz na swój profil, klikasz ikonę aparatu znajdującą się w lewym dolnym rogu swojego aktualnego zdjęcia i ustawiasz awatar Najmana dopasowując dodatkowo tak, żeby minimum widać było całą twarz.

No mam nadzieję Dremor, że dotrzymasz słowa.

Długo zastanawiałem się kogo wybrać. Najmana dawno nikt nie miał. Avatarów ośmieszających Conora było już sporo na forum. A Popek w sumie ostatnio wygrał z Burneiką. Był jeszcze Trybson, ale ostatecznie wybór padł na Najmana.

Uff jeszcze, żeby się bardziej merytorycznie odnieść do newsa. Cieszę się, że jednak lepsze pod względem sportowym zestawienie wygrało, a nie cyrk Mayweather - McGregor


Tu jeszcze źródła, z których wiemy, że nie pobili ppv:
http://bleacherreport.com/articles/2749364-floyd-mayweather-vs-conor-mcgregor-final-showtime-ppv-buys-rank-2nd-all-time
http://www.ringpolska.pl/boks-na-swiecie/floyd-mayweather-jr/57246-oficjalnie-mayweather-i-mcgregor-sprzedali-4-3-mln-ppv
https://www.badlefthook.com/2017/12/14/16779010/mayweather-v-mcgregor-final-pay-per-view-numbers-are-official
https://www.forbes.com/forbes/welcome/?toURL=https://www.forbes.com/sites/brianmazique/2017/12/14/floyd-mayweather-vs-conor-mcgregor-ppv-was-the-second-biggest-ppv-of-all-time/&refURL=https://www.google.pl/&referrer=https://www.google.pl/



Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-12-15 08:49:14

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-12-15 08:50:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ale to był zakład o cały świat, a nie USA xD

Dokop się do postu o zakład i coś wymyślimy

/edit dokopałem się

Moje wypowiedzi:

"Kurde, ja nawet nie wiedziałem że jest rozróżnienie na świat i na USA. Bo te 4,6 z Pacmanem to tylko USA chyba, a Danka podobno mówił o całym świecie.

Pogubiłem się w tym totalnie Ciężko mi znaleźć info o tym gdziekolwiek...

Widzę tylko tyle, żę o światowych wynikach nikt nie mówi, wszystkie "oficjalne" rekordy to wyniki USA i Kanady, a Danka mówił o całym świecie podobno. I tak w tym nie widzę sensu - czemu nie podaje się wyników z całego globu? "


i

"
"The previous record was set by the Mayweather vs. Manny Pacquiao fight in 2015 that garnered 4.6 million buys in North America. It’s at least possible White is still correct, because he could be accounting for a worldwide total. The Mayweather-Pacquiao fight reportedly did around 5.5 million buys worldwide."

I teraz to ma jakiś sens.

Dziwi mnie tylko fakt mówienia głównie o wynikach USA i Kanady. Logiczne, że w przypadku McGregora może być niżej w USA i Kanadzie, ale worldwide więcej, bo ludzie z Europy zrobią swoje.
"


No i mam zagwozdkę, przekonaj mnie że zakładaliśmy się o USA a nie o świat

Wg mnie tego nie sprecyzowaliśmy niestety


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2017-12-15 09:54:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

Wiecej