SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1569267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Breaking - Gsp wakuje pas! Juz teraz oficjalnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Może byście tak zerknęli po dziale i pisali w odpowiednich tematach?

https://www.sfd.pl/UFC_221_w_australijskim_Perth,_11_lutego_2018_roku-t1157015.html#post-18340049


Invicta FC

Invicta FC 26: Maia vs Niedźwiedź – wyniki ważenia

Przedstawiamy wyniki ważenia przed galą Invicta FC 26 na której walką wieczoru będzie pojedynek o tytuł wagi muszej między mistrzynią Jennifer Maia a Agnieszką Niedźwiedź.

W co-main evencie gali w Kansas City zadebiutuje w organizacji Invicta FC dobrze znana Mackenzie Dern, która zmierzy się z Kaline Medeiros.
Początek gali o godzinie 2:00 w UFC Fight Pass

Karta główna

Walka o tytuł wagi muszej

125 lbs.: Jennifer Maia (123.3) vs. Aga Niedźwiedź (124.6)

Co-main event
115 lbs.: Kaline Medeiros (115.8) vs. Mackenzie Dern (115.9)

115 lbs.: Janaisa Morandin (115.4) vs. Kinberly Novaes (121.8)*
125 lbs.: Vanessa Porto (127.6)* vs. Milana Dudieva (125.6)
115 lbs.: Amy Montenegro (117.6)* vs. Virna Jandiroba (114.3)
105 lbs.: Amber Brown (106.3)* vs. Tessa Simpson (105.4)
125 lbs.: Christine Ferea (125.7) vs. Karina Rodríguez (124.7)
115 lbs.: Kay Hansen (114.4) vs. Emilee Prince (115.5)

* – Kinberly Novaes, Vanessa Porto, Amy Montenegro i Amber Brown będą musiały oddać 25 procent gaży swoim rywalkom za przekroczenie limitu.






Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2017-12-08 10:48:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

bjpenn.com

Tony Ferguson przeszedł operację łokcia, nie wiadomo jak długo potrwa rekonwalescencja

Tymczasowy mistrz wagi lekkiej UFC Tony Ferguson poddał się operacji łokcia o czym poinformowała jego żona Cristina.

Cristina zdradziła informację na swoim Instagramie. „El Cucuy” zdobył tymczasowy pas mistrza w październiku kiedy na gali UFC 216 pokonał przez duszenie trójkątne w trzeciej rundzie Kevina Lee.

Wielu z nas zastanawiało się, co dalej z Fergusonem. Najpierw mówiło się o jego walce unifikacyjnej z mistrzem wagi lekkiej Conorem McGregorem do jakiej miałoby dojść jeszcze w tym roku. Następnie pojawiły się informacje o tym, że Ferguson miałby zmierzyć się z Khabibem Nurmagomedovem na gali UFC 219 zaplanowanej na 30 grudnia. Tymczasem Rosjanin faktycznie zawalczy na gali kończącej ten rok lecz jego rywalem będzie Edson Barboza.

Poniżej treść wpisu Cristiny na Instagramie z życzeniami szybkiego powrotu po operacji od niej i syna Armanda Anthony’ego:

„W dobrym nastroju nawet po operacji łokcia. Modlimy się o szybki powrót do zdrowia kochanie. Kochamy cię, tatusiu.”

W chwili obecnej nie wiadomo jak poważny był uraz oraz sama operacja i nie ma konkretnych informacji na temat powrotu Tony’ego Fergusona do Oktagonu.


RingPolska.pl

OFICJALNIE: Krzysztof Zimnoch zadebiutuje w formule MMA!

Czołowy polski bokser zadebiutuje w MMA. Krzysztof Zimnoch (22-2-1 boks, 0-0 MMA) zadebiutuje w formule MMA. Informację o tym podał Tomasz Babiloński, który jest również jego współpromotorem.

Zimnoch swoją ostatnią walkę bokserską stoczył 9 września w Radomiu, niespodziewanie przegrywając przez TKO w 3 rundzie z Joeyem Abellem. Po tej porażce, kariera Krzysztofa znacznie wyhamowała, a sam zawodnik zaczął zastanawiać się nad startami w MMA. W przygotowaniach do debiutu w MMA, z pewnością pomagał mu będzie Tomasz Babiloński, który zorganizował już dwie gale z cyklu „Babilon MMA”.

Poniżej komentarz Krzysztofa Zimnocha, który odnosi się do całej tej sytuacji.

Dostałem propozycję, przemyślałem i stwierdziłem, że warto spróbować. Nie powiedziałem, że żegnam się z boksem, ale mój następny występ prawdopodobnie będzie w MMA, w okolicach wiosny. Nie powiem dzisiaj jednak, czy będzie to luty, marzec czy kwiecień. Abell nie wybił mi boksu z głowy, ale dał mi nauczkę. Wciąż nie słyszałem o żadnych nazwiskach potencjalnych rywali, ale raczej nie będzie to żaden kozak, bo poskładałby mnie bardzo szybko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Pewnie zaraz ktoś napisze że "dostał lanie w boksie to idzie po kasę do mma", a ja się cieszę bo im więcej dobrych bokserów w mma tym lepiej. Boks z odpowiednim przygotowaniem może być najefektywniejszą częścią zawodnika jak widać po czołówce zawodników

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Zimnoch nie ma w ogóle zaplecza atletycznego do mma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zimnoch LOL!!! Co do Zimnocha to mam obawy. W dodatku 34 lata na karku trochę późno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Nie widzę go zupełnie w MMA, ale jak chce spróbować to czemu nie


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2017-12-08 21:33:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jim White ze Sky Sports mówi, że trwają rozmowy, aby Conor zawalczył z Pacquiao w kwietniu przyszłego roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Jak Kołecki startuje to tym bardziej Zimnoch niech spróbuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

themaclife.com

Conor McGregor o swojej przyszłości związanej zarówno z ringiem jak i Oktagonem

Jeśli chodzi o mistrza wagi lekkiej UFC Conora McGregora, to wszyscy zadają sobie właściwie tylko jedno pytanie – kiedy wróci do Oktagonu? Cóż, najwyraźniej tylko on sam wie kiedy może to nastąpić.

Podczas gdy nadal nie jest jasne kiedy i gdzie zobaczymy McGregora ponownie w akcji, mistrz postanowił podzielić się z nami jedną informacją, a mianowicie tym, że… planuje powrót w 2018 roku.

Czujecie lekkie poirytowanie brakiem konkretów? To przeczytajcie najnowsze oświadczenie McGregora w którym dał do zrozumienia, że powrót do rywalizacji nie musi oznaczać walki w Oktagonie UFC. Więcej



Analityk FOX uderza w USADA – Ta agencja jest niekompetentna lub skorumpowana

O analityku FOX, Maxie Kellermanie, ponownie zrobiło się głośno kiedy kilka dni temu wypowiedział się negatywnie na temat agencji USADA (Amerykańska Agencja Antydopingowa), która współpracuje z UFC.

Dobrze znany analityk sportów walki przedstawia swoją tezę popartą poufnymi informacjami na temat super-walki pomiędzy Mannym Pacquiao i Floydem Mayweatherem. Więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium