SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1570563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Tybura ma walczyć z fizycznym dzikiem? No nie wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Oby grubasa Tybur ogarnął ale niech się przyłoży, bo czasem mam wrażenie że walczy jakby miał wyj**ane
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Pilek, gdzie on dzik fizyczny?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Noo Cain to to nie jest, ale jest wielki, silny i nieobliczalny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
A w tym sensie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Tybura raczej wygra ale się nie zdziwię jeśli Rothwell go czymś złapie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

ITAR-TASS / Valery Sharifulin

Fedor Emelianenko chce rewanżu z Fabricio Werdumem. Scott Coker otwarty na to zestawienie

Legenda MMA Fedor Emelianenko chce rewanżu z Fabricio Werdum, a prezydent Bellatora Scott Coker jest gotów zorganizować Rosjaninowi ten pojedynek.

Fedor Emelianenko i Fabricio Werdum spotkali się po raz pierwszy w 2010 roku, pod sztandarem nieistniejącej już organizacji Strikeforce. Werdum wygrał wówczas przez poddanie sprawiając niemałą niespodziankę. Dziś, kiedy Emelianenko jest na kontrakcie w Bellatorze, a Werdum jest wolnym zawodnikiem po odejściu z UFC, czas na rewanż między dwoma legendami wagi ciężkiej wydaje się idealny.

Emelianenko ze swojej strony jest chętny do pojedynku, który dałby mu szansę na zrewanżowanie się i zamierza omówić tę możliwość ze Scottem Cokerem podczas kolejnego spotkania.

Fedor Emelianenko
"Mam spotkanie ze Scottem, aby przedyskutować to, co przyniesie przyszłość, jeśli chodzi o walkę. Oczywiście, jest teraz niefortunna sytuacja z pandemią. Jutro będą walki bez fanów, ale to są czasy, w których żyjemy.

Jeśli chodzi o mnie, tak, chciałbym walczyć z Werdumem. Czy fani walki są zainteresowani tym starciem, czy Bellator jest zainteresowany tym zestawieniem, nie wiem tego."


Na pytanie MMA Junkie, czy jest zainteresowany zestawieniem rewanżu pomiędzy Emelianenko i Werdum, Coker dał pozytywną odpowiedź.

Scott Coker
"Plany się nie zmieniły. Teraz mamy mały zastój z powodu sytuacji z COVID. Zobaczymy, jak to się dalej potoczy, ponieważ Europa zaczęła się otwierać tam, gdzie rzeczywiście można mieć kilku fanów (na trybunach). Liczby są znacznie niższe i mają to trochę bardziej pod kontrolą niż my.

...Ale słuchajcie, Fedor musi walczyć przed fanami. Myślę, że właśnie dlatego nie widzimy zbyt wielu gwiazd MMA walczących teraz, bo potrzebują fanów, żeby ich wspierali. Fedor jest taki sam. On jest najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej w historii. Dla mnie byłoby szkoda, gdyby walczył na arenie, na której nie ma nikogo, kto mógłby obejrzeć jego ostatnie walki. Nie możemy jeszcze podjąć decyzji. To pierwszy raz, kiedy widzę Fedora.

Uwielbiam Fabricio i to naprawdę jest decyzja Fedora. Jedną z rzeczy, o których chcę dziś porozmawiać z Fedorem, jest to, "Czy to dla ciebie ważna walka?”. Cokolwiek powie, to pójdziemy to zrobić. Jeśli to dla niego ważna walka, to pewnie zestawimy ją. Jeśli nie, to nie znaczy, że nie będziemy ścigać Fabricio."
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Myżlę, że teraz to już w ogóle nie miałby szans. Werdum obecny jest dużo lepszy niż ten z 2010


Zmieniony przez - grind w dniu 8/22/2020 10:18:39 PM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Z Olejnikiem wyglądał bardzo słabo w stójce, ale w parterze to już zarówno z Alexeiem jak i Gussem widać że dalej klasa. Też bym stawiał na niego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Ciekawi mnie jak sobie poradzi w Bellatorze Corey, gdy mistrzem był Bader to myślałem że Anderson na spokojnie pasek zabierze, ale czy pokona Nemkova no to nie wiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium