SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1566631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Debiut BRAVE CF w Polsce! Marcin Bandel, Wawrzyniec Bartnik i Ewelina Woźniak na karcie walk BRAVE CF 54

25 września organizacja BRAVE Combat Federation z Bahrajnu po raz pierwszy zawita do Polski wraz z galą BRAVE CF 54, która odbędzie się w Koninie. Na karcie walk zestawionych jest troje Polaków, którzy zmierzą się z zagranicznymi rywalami.

Organizacja BRAVE CF stworzona przez szejka Khalida bin Hamada Al Khalifa miała zadebiutować w Polsce 5 września ubiegłego roku, ale w związku z pandemią koronawirusa, musiała odwołać galę planowaną w Koninie.

Marcin „Bomba” Bandel, Wawrzyniec Bartnik i Ewelina Woźniak, to reprezentanci Polski, którzy zawalczą na historycznej gali BRAVE CF 54, mierząc się z przeciwnikami ze Szwajcarii, Francji i Włoch.

Marcin Bandel zadebiutuje na gali w walce z innym debiutantem Magomedem „The Tank” Ayskhanovem ze Szwajcarii. „Bomba” walczy w MMA od ponad dekady i ma w swoim CV bogate doświadczenie w walkach w różnych organizacjach, a jego rekord to 19-7-1. Mając solidne podstawy w brazylijskim jiu-jitsu, 31-latek pochodzący z Pabianic skierował swoją karierę do BRAVE CF, podpisując w sierpniu tego roku ekskluzywny kontrakt na wiele walk.

Na jego drodze do udanego debiutanckiego występu stanie Ayskhanov, Szwajcar z wagi super półśredniej, który posiada rekord 7-0.

Z kolei Wawrzyniec Bartnik (6-1) zmierzy się z Francuzem Axelem Solą (1-0), który w swoim zawodowym debiucie na gali BRAVE CF 49: Super Fights w marcu tego roku poddał w pierwszej rundzie Kuitty’ego Begaja zwracając na siebie uwagę.

Na gali wystąpi również niepokonana Ewelina Woźniak (5-0), która w trzyrundowym pojedynku w wadze słomkowej kobiet zmierzy się z włoską zawodniczką Samin „Devil” Kamal Beik (5-3).

W walce wieczoru Amin „Fierceness” Ayoub (16-4) z Francji będzie bronił tytułu mistrza wagi lekkiej w starciu z Ahmedem „The Butcher” Amirem (11-3-1) z Egiptu. W walce co-main event w wadze catchweight 59 kg zmierzą się były amatorski numer jeden na świecie, Dagestańczyk reprezentujący Anglię Muhammad Mokaev (4-0) i Irlandczyk Blaine O’Driscoll (9-4).

Transmisja gali w Polsacie Sport Fight o godzinie 19:00, a w Super Polsacie o godzinie 20:00.

Poniżej aktualna karta walk gali BRAVE CF 54:

BRAVE CF 54

Data: 25.09.2021
Miejsce: Konin – Polska

Walka o pas wagi lekkiej
70 kg: Amin Ayoub (c) vs. Ahmed Amir

Co-main event
59 kg: Muhammad Mokaev vs. Blaine O’Driscoll

79.5 kg: Marcin Bandel vs. Magomed Ayskhanov
75 kg: Marcel Grabinski vs. Mihail Kotruta
79.5 kg: Ismail Naurdiev vs. Olli Santalahti
52 kg: Ewelina Woźniak vs. Samin Kamal Beik
79.5 kg: Axel Sola vs. Wawrzyniec Bartnik
61 kg: Bilal Tipsaev vs. Glenn McVeigh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Mike Bohn-MMA Junkie

Rickson Gracie nie wie kiedy i czy w ogóle Kron Gracie wróci do rywalizacji w UFC

Potencjalny powrót Krona Gracie do Oktagonu UFC pozostaje tajemnicą, nawet dla jego ojca Ricksona Gracie.

Aby pomóc w promocji „Breathe”, książki o jego życiu w Brazylii, Rickson Gracie udzielił ostatnio wywiadu w podcaście Combate.com „Mundo da Luta” omawiając wiele tematów – w tym następny ruch jego syna.

Rickson Gracie
„On mieszka w Montanie i pozwalam mu mieć własną przestrzeń do rozwoju jako człowiek i sportowiec” – powiedział Rickson. „Nie naciskam na niego w sprawie informacji o jego karierze i nie wiem, czy wróci do UFC.

Przy okazji, jeśli wy dowiecie się jakichś wiadomości o nim, proszę dajcie mi znać” – zażartował Rickson.


Kron Gracie ostatni raz wystąpił na gali UFC Fight Night 161 w październiku 2019 roku, kiedy to doznał porażki przez jednogłośną decyzję z Cubem Swansonem. 33-letni Brazylijczyk ma rekord 5-1 w zawodowej karierze MMA, która obejmuje zwycięstwo nad Alexem Caceresem w rywalizacji UFC, a także triumfy przeciwko Tatsuyi Kawajiriemu, Hideo Tokoro i Asenem Yamamoto pod szyldem RIZIN Fighting Federation oraz debiucie w MMA przeciwko Hyung Soo-Kimem w Real Fighting Championship.

Rickson zdradził również, że tragiczna śmierć jego starszego syna, Rocksona, w 2000 roku była prawdziwym powodem, dla którego nie doszło do jego długo oczekiwanej walki z Kazushi Sakurabą.

Rickson Gracie
„Nikt nie chciał tej walki bardziej niż ja sam. Miałem propozycję z Japonii na 5 milionów dolarów, kiedy mój syn zmarł. Moje życie wywróciło się do góry nogami i musiałem skupić się na odbudowie rodziny.”


– powiedział Rickson, który nigdy nie powrócił do czynnej rywalizacji, kończąc karierę niepokonany po 11 walkach.
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Bloody Elbow

„Gwarantuję, że on będzie chodził o kulach po naszej walce" – Giga Chikadze nie czuje obaw przed potencjalną walką z Maxem Hollowayem

Giga Chikadze jest przekonany, że Max Holloway nie wyszedłby z ich walki w jednym kawałku.

Niepokonany w UFC Giga Chikadze (14-2 MMA, 7-0 UFC) wyrósł na czołowego pretendenta do tytułu po tym jak pokonał przez techniczne nokauty weteranów Cuba Swansona i Edsona Barbozę.

Po zwycięstwie nad Barbozą, aktywny Chikadze zażądał walki z Maxem Hollowayem albo ze zwycięzcą sobotniej walki o tytuł wagi piórkowej pomiędzy mistrzem Alexandrem Volkanovskim i Brianem Ortegą.

Giga Chikadze
„Wierzę, że Max musi zawalczyć ze mną, aby dostać walkę o pas” – powiedział Chikadze w wywiadzie dla Submission Radio. „Nikt tak naprawdę nie chce oglądać walki Maxa i Alexa po raz kolejny. Jestem nowym kolesiem w dywizji i będę udowadniał swoimi kopnięciami i ciosami, że jestem prawdziwym zagrożeniem. Nie gadam bez powodu. Nie jestem marzycielem. Kiedy mówię, że będę nokautował ludzi, to ich nokautuję. Wierzę, że zasługuję na tę walkę, ponieważ Max był już umówiony (na walkę z Yairem Rodriguezem) przed tą walką. Teraz nadszedł czas, abym dostał dużą walkę, taką jak pojedynek z Maxem. Jestem gotowy, aby to zrobić.”


Max Holloway (22-6 MMA, 18-6 UFC) ma obecnie zaplanowaną walkę z Yairem Rodriguezem na gali UFC Fight Night 197 zaplanowanej na 13 listopada, ale to nie powstrzyma Chikadze przed kampanią na rzecz walki z Hawajczykiem. Jest przekonany, że nie tylko może dorównać Hollowayowi ilością ciosów i uderzeniami, ale może też zadać ból byłemu mistrzowi, który nigdy nie został skończony przez uderzenia.

Giga Chikadze
„Wiem, że jest mistrzem, a dla mnie jest mistrzem ludzi. Myślę, że wygrał swoją ostatnią walkę. Więc to jest walka, która powinna się odbyć. Mam siedem wygranych pojedynków, jestem bardzo zajętym facetem, jeśli chodzi o walki. Zawsze biorę walki z krótkim, długim wyprzedzeniem, jakiekolwiek powiadomienie i biorę walkę, a on musi się ze mną zmierzyć. Jest to walka, która ma się wydarzyć. Ludzie chcą zobaczyć tę walkę.

Powiedział, że jest najlepszym bokserem, prawda? Ja wiem, że jestem najlepszym uderzaczem. Więc, ta walka będzie pojedynkiem w stójce i gwarantuję, że kiedy się skończy, on będzie chodził o kulach.”


Chociaż Chikadze uważa Hollowaya za mistrza po tym, jak przegrał przez decyzję z Volkanovskim po bardzo wyrównanej walce na UFC 251, uważa, że Holloway jest dla niego stylistycznie łatwiejszym zestawieniem niż obecny mistrz.

Giga Chikadze
„Myślę, że on (Alex) przegrał ostatnią walkę. Myślę, że przegrał z Maxem swoją ostatnią walkę. Ale tak, on jest dobrym zawodnikiem. Jest bardzo, bardzo silnym zawodnikiem. Jednak dla mnie mistrzem jest dziś Max. To wszystko co mogę powiedzieć na ten temat.

Uważam, że walka z Maxem byłaby dla mnie jeszcze łatwiejsza. Lepiej znam słabe punkty Maxa. Nie analizowałem zbyt wiele Alexa. Chodzi mi o to, że on jest bardzo niskim zawodnikiem, przez co ja będę miał dużo atutów. Tak uważam i w to wierzę. Wiem, że wielu ludzi będzie mówić co innego, ale uważam, że to dla mnie świetne zestawienie.”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Paige VanZant Instagram

Paige VanZant oznajmiła, że chętnie walczyłaby dla Bellatora

Paige VanZant odrzuciła szansę rywalizacji dla Bellatora i po odejściu z UFC podpisała kontrakt z Bare Knuckle Fighting Championship, ale przyznaje, że bardzo chciałaby walczyć dla Bellatora.

Paige VanZant ma bilans 0-2 w BKFC i jej następna walka może być dla niej „być albo nie być” w organizacji zestawiającej walki bokserskie na gołe pięści. VanZant mówi, że została jej tylko jedna walka w kontrakcie i po niej jest otwarta na podpisanie kontraktu z Bellatorem.

Paige VanZant
„To jest zawsze z tyłu mojej głowy. Bardzo bym chciała, żebyśmy walczyli dla tej samej organizacji” – powiedziała VanZant w podcaście American Top Team’s Punchin’ In. „Bardzo chciałabym walczyć dla Bellatora, oni traktowali go (Austina Vanderforda) naprawdę dobrze, szczególnie teraz, gdy wywalczył sobie drogę do tytułu… Czuję, że dobrze się stało, że nie byliśmy w tej samej organizacji, bo nie mogliby zbudować go jako gwiazdy organizacji. Byłby zawsze jakby w moim cieniu i czułam, że teraz, gdy nie jestem z Bellatorem, on musi sam zbudować sobie drogę do walki o tytuł.”


Mężem VanZant jest oczywiście Austin Vanderford, który ma walczyć o tytuł w wadze średniej z Gegardem Mousasim w następnym pojedynku. Tymczasem VanZant nie ma zestawionej swojej kolejnej walki w BKFC.

Paige VanZant posiada rekord 8-5 w MMA i ostatni raz walczyła w MMA na UFC 251, gdzie przegrała przez poddanie z Amandą Ribas. Mimo, że ma 0-2 w BKFC to nadal pozostaje dużym nazwiskiem w tym sporcie i zapewne byłaby mile widziana w dywizji muszej Bellatora. Nie wiadomo jednak czy Bellator będzie nią zainteresowany, gdyż w ostatnich trzech walkach w BKFC i MMA ma ujemny bilans 0-3. Jeśli jednak wygra swoją następną walkę w BKFC, to być może BKFC będzie chciało ponownie podpisać z nią kontrakt, chociaż wydaje się, że VanZant prawdopodobnie będzie miała inne opcje do wyboru.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
W końcu jakieś wieści o Kronie, szkoda tylko że dalej nic nie wiadomo

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Georges St-Pierre, Kevin Randleman, Jon Jones i Alexander Gustafsson, Dustin Poirier oraz Marc Ratner uhonorowani podczas ceremonii UFC Hall of Fame

Po wybuchu globalnej pandemii, która rok temu spowodowała odwołanie ceremonii UFC Hall of Fame, w czwartkowy wieczór w Las Vegas odbyła się kolejna gala UFC HoF.

Georges St-Pierre najlepszym zawodnikiem nowożytnej ery

Wieczór zakończył były mistrz UFC w dwóch dywizjach półśredniej i średniej Georges St-Pierre, który został wprowadzony do loży sław nowożytnej ery i jednocześnie okrzyknięty prawdopodobnie najlepszym zawodnikiem mieszanych sztuk walki wszechczasów.

Inny członek UFC Hall of Fame Royce Gracie przedstawił St-Pierre’a, który przeszedł na emeryturę w 2019 roku, jednocześnie posiadając wiele rekordów, w tym najwięcej obron tytułu w dywizji półśredniej (9), najwięcej zwycięstw w dywizji półśredniej (19) i najwięcej obaleń w historii UFC (90).

St-Pierre jest jednym z niewielu zawodników, którzy zdobyli tytuły w dwóch różnych dywizjach. Zakończył swoje długie panowanie w wadze półśredniej, a następnie zdobył tytuł mistrza wagi średniej UFC w swojej ostatniej walce w 2017 roku.

Teraz, St-Pierre może dodać członkostwo w UFC Hall of Fame do swojej długiej listy wyróżnień.

Georges St-Pierre
„Zawsze chciałem być mistrzem, ale wiele znaczyło dla mnie również to, aby mieć pozytywny wpływ na mój sport” – powiedział St-Pierre. „Aby zmienić grę. Kiedy wycofałem się z rywalizacji, zrobiłem to z wielką dumą, że wywarłem ten wpływ.

To zabawne. Nigdy tak naprawdę nie lubiłem walczyć. To dziwne usłyszeć to od członka loży sław, ale nigdy się tym nie cieszyłem. Gdybym mógł pstryknąć palcami przed każdą walką, żeby przewinąć ją do przodu, otworzyć oczy i walka byłaby już skończona, zrobiłbym to za każdym razem. Zrobiłem to, bo mogłem mieć wolność, zdrowie, bogactwo i życie, które mam.”

https://twitter.com/ufc/status/1441266608777809923?s=20
https://twitter.com/ufc/status/1441270309278027780?s=20
https://twitter.com/ufc/status/1441275267016654848?s=20


Kevin Randleman pośmiertnie uhonorowany w kategorii Pioneer Wing

Były mistrz wagi ciężkiej UFC Kevin Randleman został pośmiertnie wprowadzony do Hall of Fame w kategorii Pioneer Wing po 15-letniej karierze zawodniczej, która rozpoczęła się po tym, jak został dwukrotnym mistrzem NCAA z Ohio State University.

Chwalony za swój niewiarygodny atletyzm, Randleman był piątym w historii UFC mistrzem wagi ciężkiej, zanim ostatecznie przeniósł się do PRIDE Fighting Championships.

To właśnie tam Randleman sprawił jedną z największych niespodzianek w historii MMA, kiedy to znokautował Mirko CroCopa Filipovica okrutnym lewym sierpowym, a następnie swoim charakterystycznym ground and pound.

Niestety, Randleman odszedł w 2016 roku po krótkiej walce z zapaleniem płuc.

Podczas swojego wprowadzenia do UFC Hall of Fame, Randleman został najpierw przedstawiony przez byłego przeciwnika Basa Ruttena, który później stał się jednym z jego najbliższych przyjaciół. Następnie na scenie dołączyli do niego żona Randlemana Elizabeth, jego syn Santino oraz jego najlepszy przyjaciel i kolega oraz członek UFC Hall of Fame, Mark Coleman.

Elizabeth Randleman
„Kevin Randleman był niezwykłym człowiekiem” – powiedziała o swoim mężu Elizabeth Randleman. „Kochał i szanował ten sport każdym calem siebie. Ciężko pracował, nigdy się nie poddawał. Pomimo bycia taką bestią w klatce, była jeszcze inna strona Kevina. Bo był jedną z najżyczliwszych dusz, jakie można spotkać.

Kevin był niesamowicie skromną osobą i przeszedł przez tak wiele, ale zawsze udawało mu się wyjść na drugą stronę z każdej ciemności, która została rzucona na jego drogę.”


Coleman również oddał hołd swojemu przyjacielowi po tym, jak po raz pierwszy spotkał Randlemana, gdy był asystentem trenera zapasów w Ohio State, zanim obaj zostali mistrzami w MMA. Coleman pozostawał w narożniku Randlemana od pierwszej walki w jego karierze aż do ostatniej i był dumny, że mógł go uhonorować w czwartkowy wieczór.

Mark Coleman
„Kevin zrobiłeś to,” powiedział Coleman. „Dołączyłeś do UFC Hall of Fame”.

https://twitter.com/ufc/status/1441205995313762309?s=20
https://twitter.com/ufc/status/1441263246321803264?s=20


Walka Jon Jones vs. Alexander Gustafsson na UFC 165 uhonorowana w kategorii Fight Wing

Jon Jones i Alexander Gustafsson zostali uhonorowani za swoją epicką wojnę na UFC 165 w 2013 roku, która uważana jest za jedną z największych walk o tytuł w historii UFC.

Zacięta walka była pierwszym jak do tej pory przypadkiem, kiedy Jones został zagrożony i zepchnięty do defensywy po tym, jak zasadniczo zdominował dywizję półciężką. Tamtej nocy Gustafsson dał Jonesowi wszystko, co ten mógł udźwignąć, a nawet więcej, ponieważ zaangażowali się w wyczerpującą i krwawą walkę przez 25 minut.

W końcu Jones był w stanie powstrzymać Gustafssona odnosząc zwycięstwo, ale to wciąż był prawdopodobnie najtrudniejszy test w całej jego karierze.

Jon Jones
„To była tak trudna walka” – powiedział Jones podczas ceremonii. „Dziękuję Alexowi za bycie częścią tego. Alex nauczył mnie wiele o samym sobie.

Ta walka z Alexandrem Gustafssonem była jedną z najtrudniejszych rzeczy, jakie musiałem zrobić w mojej karierze. W czwartej i piątej rundzie musiałem wydobyć z siebie coś, o czym nie wiedziałem, że mam w sobie.”


Niestety z powodu ograniczeń w podróżowaniu, Gustafsson nie był w stanie uczestniczyć w wydarzeniu, choć wysłał wiadomość wraz z podziękowaniami za to wyróżnienie.

Jeśli chodzi o Jonesa, powitał on na scenie dwóch swoich trenerów – trenera stójki Brandona Gibsona i trenera zapasów Israela Martineza – a także zdołał przekazać krótką aktualizację na temat swojej przyszłości w wadze ciężkiej w UFC, ujawniając jednocześnie, że obecnie waży 250 funtów z planami dodania co najmniej kolejnych 20 funtów przed powrotem do rywalizacji w 2022 roku.

Jon Jones
„Chcę sprawić, by Francis (Ngannou) wyglądał na małego” – powiedział Jones do tłumu zgromadzonego w Las Vegas. „To będzie trudne do zrobienia”.

https://twitter.com/ufc/status/1441246929283809285?s=20
https://twitter.com/ufc/status/1441250555272126464?s=20
https://twitter.com/ufc/status/1441233130380091396?s=20


Marc Ratner wprowadzony do UFC Hall of Fame w kategorii Contributor’s Wing (Współpracownik)

Będąc już członkiem International Boxing Hall of Fame i Nevada Boxing Hall of Fame, wiceprezes UFC ds. regulacyjnych Marc Ratner może teraz dodać UFC Hall of Fame do swojej rosnącej listy wyróżnień.

Były dyrektor wykonawczy Nevada State Athletic Commission został przyjęty do tego grona po niestrudzonych wysiłkach, które podjął, aby pomóc w rozszerzeniu legalizacji MMA, w tym dziesięcioletniej walce, aby w końcu wprowadzić ten sport do stanu Nowy Jork.

Ratner działał również jako osoba nadzorująca podróżuje UFC do krajów, gdzie nie ma oficjalnej komisji sportowej, co oznacza, że pomaga w przydzielaniu sędziów, jak również nadzoruje wszystkie inne aspekty organizacyjne.

Marc Ratner
„Powiedzieć, że jestem przytłoczony, to nawet nie jest właściwe słowo,” powiedział Ratner odbierając nagrodę.


W trakcie swojej 15-letniej kariery w UFC, Ratner osobiście był świadkiem legalizacji MMA we wszystkich 50 stanach USA, jak również w dziesiątkach innych miejsc na całym świecie. Do HoF wprowadził go były właściciel UFC Lorenzo Fertitta, który pracował u boku Rathera w Nevada Athletic Commission, a także szef operacyjny UFC Lawrence Epstein.
https://twitter.com/ufc/status/1441241284803366919?s=20
https://twitter.com/ufc/status/1441246687884820484?s=20


Dustin Poirier odebrał inauguracyjną nagrodę Forrest Griffin Community Award dla swojej fundacji charytatywnej The Good Fight Foundation

To, co zaczęło się od wystawiania na aukcję swoich strojów na cele charytatywne, przekształciło się w jego własną organizację non-profit, która zebrała setki tysięcy dolarów na rzecz słabo rozwiniętych społeczności.

To właśnie doprowadziło do tego, że były tymczasowy mistrz wagi lekkiej UFC Dustin Poirier otrzymał pierwszą w historii nagrodę Forrest Griffin Community Award, która została wręczona podczas ceremonii UFC Hall of Fame w czwartkowy wieczór w Las Vegas.

Poprzez swoją fundację Good Fight Foundation, Poirier zrobił wszystko, od budowy placu zabaw dla dzieci specjalnej troski, poprzez zakup fotelików samochodowych dla matek w jego rodzinnej Luizjanie, aż po budowę studni wodnych w Ugandzie.

Jako część jego nagrody, Good Fight Foundation Poiriera otrzyma również 25,000 dolarów darowizny od UFC, aby mógł kontynuować działalność charytatywną w swojej społeczności i innych sprawach na całym świecie.

Dustin Poirier
„To prawdziwy zaszczyt być pierwszym, który otrzymał nagrodę Forrest Griffin Community Award,” powiedział Poirier. „Być uznanym za dobro, które fundacja robi dla potrzebującej społeczności w Luizjanie i poza nią teraz w tym momencie, to coś niesamowitego dla Good Fight Foundation.”


Przed zejściem ze sceny, Poirier walczył z łzami, jednocześnie wspominając Suzy Friton, wieloletnią makijażystkę UFC, która niedawno zmarła po długiej walce z rakiem.
https://twitter.com/ufc/status/1441234696109580294?s=20
https://twitter.com/ufc/status/1441236327337365504?s=20
https://twitter.com/ufc/status/1441239527020843009?s=20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281




oprócz powyższego, były niedawno gale boksu z zawodnikami mma. Anderson nieźle zabił Tito Ortiza a Woodley całkiem dobrze zawalczył Jake Paulem. Słyszałem pogłoski że ta druga walka niby ustawiana bo Woodley się wstrzymywał - a przecież w kilku ostatnich walkach mma wstrzymywał się jeszcze bardziej

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Instagram: Jake Paul

Tyron Woodley spełnił obietnicę i zrobił sobie tatuaż z imieniem Jake’a Paula w oryginalnym miejscu

Tyron Woodley spełnił swoją obietnicę złożoną Jake’owi Paulowi przed ich walką bokserską o zrobieniu sobie tatuażu, ale dodał do niej trochę osobistego smaczku.

W poniedziałek były pretendent do tytułu wagi półśredniej UFC pokazał nowy tatuaż „I love Jake Paul” na środkowym palcu. Tatuaż powstał w wyniku przedwalkowego zakładu obu zawodników, w którym przegrany miał wytatuować na swoim ciele imię zwycięzcy.

Woodley powiedział pod koniec zeszłego tygodnia, że tatuaż zostanie wykonany w weekend i tak też się stało, zgodnie ze zdjęciem, które zamieścił, na którym widać jak pokazuje środkowy palec Paulowi.

Tyron Woodley
„Kocham cię synu. A teraz przyjdź i zbierz lanie w dupę, bo słyszałem, że poskarżyłeś się do starszych. @jakepaul #ManOfMyWord

GDZIE JESTEŚ!?”


Według Woodleya, tatuaż został wykonany przez tatuażystkę Rubię Santanę.

Podczas gdy zakład został zawarty przed walką jako ogólne postanowienie, Woodley i Paul ponownie założyli się w ringu zaraz po walce. Po tym jak Woodley lobbował za rewanżem, Paul zaznaczył, że będzie chętny na rewanż, jeśli Woodley zrobi sobie tatuaż. Woodley zgodził się i obaj uścisnęli sobie dłonie.

Od czasu, gdy Paul pokonał Woodleya przez jednogłośną decyzję 29 sierpnia, żaden z nich nie zaplanował swojej kolejnej walki. Paul jednak cały czas lobbuje za walką ze wschodzącą gwiazdą boksu Tommym Furym, ale zaznaczył, że jest to mało prawdopodobne.

Poniżej zdjęcie świeżego tatuażu Woodley’a:
https://www.instagram.com/p/CUVLja0r7Cr/

Niedługo po tym, Paul odpowiedział Woodleyowi na jego wpis:


Kiedy były zawodnik UFC i komentator Dan Hardy stwierdził, że tatuaż jest fałszywy, Woodley zamieścił wideo, w którym udowodnił jego autentyczność.
https://twitter.com/TWooodley/status/1442599682723692546?s=20 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Giga Chikadze Instagram

Giga Chikadze spotkał się z Daną White’em, aby wynegocjować pojedynek o tytuł z mistrzem Alexandrem Volkanovskim

Giga Chikadze spotkał się z prezydentem UFC Daną White’em i zażądał walki o tytuł wagi piórkowej z Alexandrem Volkanovskim.

Giga Chikadze wygrał siedem walk z rzędu w Oktagonie i ostatnio pokonał przez nokaut Edsona Barbozę, stając się poważnym zagrożeniem w dywizji 145 funtów. Na gali UFC 266, mistrz wagi piórkowej Alexander Volkanovski po raz kolejny obronił tytuł, wygrywając przez jednogłośną decyzję z Brianem Ortegą w walce wieczoru. Podczas gdy Volkanovski ma zmierzyć się o pas w przyszłym roku ze zwycięzcą listopadowej walki Max Holloway vs. Yair Rodriguez, Chikadze robi wszystko, aby pokrzyżować te plany, samemu domagając się walki o tytuł.

Po zwycięstwie Volkanovskiego nad Ortegą na gali UFC 266, Chikadze na swoich mediach społecznościowych domagał się walki z mistrzem.

Giga Chikadze
„Gratulacje mistrzu, wspaniała walka! Słyszałem, że nie chcesz długo czekać i chcesz walczyć jeszcze w tym roku, to jest to co robi prawdziwy mistrz i kocham to! Listopad, grudzień, styczeń, zadzwoń do mnie w każdej chwili, zawsze jestem gotowy.”

https://twitter.com/giga_chikadze/status/1442183408482799620?s=20

W rzeczywistości wygląda na to, że Chikadze wyniósł swoje prośby o pojedynek o pas na najwyższy poziom, ponieważ zamieścił w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z White’em po rozmowie z nim w siedzibie UFC.

Giga Chikadze
„Jeśli ten post zdobędzie 1 milion LAJKÓW, Dana White będzie mi winien walkę o pas! Do roboty”

https://www.instagram.com/p/CUV-4PfJojl/

Wydaje się najbardziej prawdopodobne, że zwycięzca walki Holloway vs. Rodriguez otrzyma pojedynek o pas, ale w tym sporcie chodzi przede wszystkim o czas, jeśli chodzi o mistrzowskie walki, więc możliwe, że Chikadze może włączyć się do gry w zależności od tego, co jeszcze wydarzy się w dywizji. W międzyczasie będzie nadal nawoływał w mediach społecznościowych do zestawienia mu walki o pas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Yoshi87

Instagram: Jake Paul

Tyron Woodley spełnił obietnicę i zrobił sobie tatuaż z imieniem Jake’a Paula w oryginalnym miejscu

Tyron Woodley spełnił swoją obietnicę złożoną Jake’owi Paulowi przed ich walką bokserską o zrobieniu sobie tatuażu, ale dodał do niej trochę osobistego smaczku.

W poniedziałek były pretendent do tytułu wagi półśredniej UFC pokazał nowy tatuaż „I love Jake Paul” na środkowym palcu. Tatuaż powstał w wyniku przedwalkowego zakładu obu zawodników, w którym przegrany miał wytatuować na swoim ciele imię zwycięzcy.

Woodley powiedział pod koniec zeszłego tygodnia, że tatuaż zostanie wykonany w weekend i tak też się stało, zgodnie ze zdjęciem, które zamieścił, na którym widać jak pokazuje środkowy palec Paulowi.

Tyron Woodley
„Kocham cię synu. A teraz przyjdź i zbierz lanie w dupę, bo słyszałem, że poskarżyłeś się do starszych. @jakepaul #ManOfMyWord

GDZIE JESTEŚ!?”


Według Woodleya, tatuaż został wykonany przez tatuażystkę Rubię Santanę.

Podczas gdy zakład został zawarty przed walką jako ogólne postanowienie, Woodley i Paul ponownie założyli się w ringu zaraz po walce. Po tym jak Woodley lobbował za rewanżem, Paul zaznaczył, że będzie chętny na rewanż, jeśli Woodley zrobi sobie tatuaż. Woodley zgodził się i obaj uścisnęli sobie dłonie.

Od czasu, gdy Paul pokonał Woodleya przez jednogłośną decyzję 29 sierpnia, żaden z nich nie zaplanował swojej kolejnej walki. Paul jednak cały czas lobbuje za walką ze wschodzącą gwiazdą boksu Tommym Furym, ale zaznaczył, że jest to mało prawdopodobne.

Poniżej zdjęcie świeżego tatuażu Woodley’a:
https://www.instagram.com/p/CUVLja0r7Cr/

Niedługo po tym, Paul odpowiedział Woodleyowi na jego wpis:


Kiedy były zawodnik UFC i komentator Dan Hardy stwierdził, że tatuaż jest fałszywy, Woodley zamieścił wideo, w którym udowodnił jego autentyczność.
https://twitter.com/TWooodley/status/1442599682723692546?s=20

Woodley to dureń zeszpecić sobie palec
Takimi wyznaniami
Ja pyerdole d****


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-10-01 00:11:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium