SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kevin Randleman - o krok od śmierci...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20005
Jakoś ucichło ostatnio o Kevinie, tymczasem dotarły do nas wieści, że w tym czasie przeszedł on skomplikowaną operację płuca. Osiem tygodni temu istniało bardzo poważe zagrożenie życia tego zawodnika, on sam mówi o tym:
"Osiem tygodni temu leżałem na stole i umierałem, a lekarze nie mieli pomysłu jak mnie uratować."
Wszystko zaczęło się prawie dwa lata temu, kiedy Kevin zaczął narzekać na ból w okolicach żeber. W międzyczasie kilkakrotnie miewał uszkodzenia żeber, więc diagnozy wskazywały na to, jako przyczynę bólu.

Jednak stan zdrowia Kevina stale się pogarszał, spadała wydolność i nikt nie mógł wskazać przyczyny. Gwałtowne pogorszenie nastąpiło około 2 miesiące temu, wtedy to Randleman wylądował z wysoką gorączką w szpitalu, gdzie podczas kompleksowych badań, okazało się, że jedno płuco w zasadzie nie funkcjonuje. Monster schudł o ponad 15kg!!
W pierwszej chwili lekarze chcieli nawet usunąć uszkodzone i zainfekowane płuco. Na szczęście udało się przeprowadzić zabieg chirurgiczny i w chwili obecnej wszystko wskazuje na to, że zawodnik będzie mógł kontynuować karierę.
Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i formy!!



Źródło: www.mma.pl

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Ciekawe czy koksy go tak urządziły, bo widać, że bierze/brał ich niemało? Nie wiem ile on waży na codzień ale jak schudł 15 kg to może niech spróbuje w wadze do 84kg. Jeszcze go sporo czasu nie ujrzymy, bo sama rehabilitacja potrwa kilka miesięcy, ale ważne, że wróci do pełni zdrowia do tego stopnia, że będzie walczył dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
akurat sok do pluc ma nie wiele chyba ze mial problemy z ukrwieniem od soku
aczkolwiek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Koksy napewno przyczynily sie do pogorszenia jego stanu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8224
czyli wszystko wskazuje na to że Wand będzie miał innego przeciwnika.
Ciekawe kogo

"Polska jest naszym domem,
biała flaga ubrudzona czerwonym kolorem,
kolorem krwi, tu krew na tarczy,
Polska Polska miejscem walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Też jestem ciekaw z kim będzie walczył Wand

"schudł 15 kg" o kurva to bardzo dużo, musiało być tam nieciekawie, ale dobrze że jusz wszystko jest wporządku i nic złego mu się niestało(sam sobie jest winny, powinien wiedzieć, że koksy to ówno i wcześniej czy później pogordzy się jego stan zdrowia). Też mu życze szybkiego powrotu do zdrowia !!!

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20005
wiadomym sposobem szybko nadrobi te 15 kg

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
...a wtedy siądzie mu drugie płuco... A tak poważnie, to super, że wraca do siebie!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9058
Kurde lubie Kevina, mam wrazenie ze jest spoko gosciem. Pamietam jak zaczołem sie interesowac MMA, jakies 2lata temu (Kevin vs Crocop) i wtedy gdzies przeczytalem o tym ze mial wypadek samochodowy i tez ledwo przezyl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
W końcu ma przydomek "unbreakable"

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Ja początkowo traktowałem to jako plotki, bo nigdzie nie widziałem potwierdzenia. Teraz okazuję się, że to jednak prawda. Całe szczęście, że wszystko dobrze się skończyło.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pride FC English Wersion !!

Następny temat

Ernesto Hoost vs. Bob Saap

WHEY premium