Steve Benthin jest niemieckim kulturystą i popularnym youtuberem z rosnącą rzeszą fanów. Ostatnio brał udział w projekcie Matthiasa Busse’a - RepOne. Natomiast Kevin Wolter najbardziej znany jest z ekscentrycznego sposobu bycia oraz czarnego humoru. Te cechy łączą obu mężczyzn, dlatego nic dziwnego, że obaj znaleźli wspólny język. Efektem ich znajomości może być video, które zostało opublikowane na YouTube zatytułowane “Fitness Nutrition at McDonalds”.

https://youtu.be/YzS-2W9OeUw

W Europie jest bardzo mocno rozwinięta społeczność tzw. mocnej kulturystyki, w tym również w Niemczech. Być może dlatego Steve i Kevin z ich rozbudowanymi sylwetkami, charyzmą i dziwnym upodobaniem jedzenia przed kamerą wywołali zachwyt w swoim kraju. Oczywiście, w Stanach Zjednoczonych nie brakuje gwiazd fitness, które robią karierę jako celebryci. Jednak wiemy, że także w Europie można znaleźć kilka wschodzących gwiazdek. Minus jest taki, że niestety często posty, filmiki czy artykuły nie są w języku angielskim.

Benthin bierze udział w zawodach kulturystycznych, ale narazie bez sukcesów. Wygląda na to, że wraz z Wolterem stawiają na wypromowanie bardziej swoich osobowości niż zdobywaniu nagród w zawodach… Jeśli wybieracie się na FIBO w tym roku, to na pewno ich tam spotkacie. Zobaczymy jak dalej rozwinie się ich “kariera”. Blessingowi Awodibu raczej ciężko im będzie dorównać ;)

https://www.youtube.com/watch?v=z_cG9tu12x8

Komentarze (4)
lordknaga

blessing ma zacne filmy ale on jest taki pocieszny na codzien :-) wszyscy dookola go lubia, i jezdzi po swiecie, te 2 niemiaszki fajne, tylko jak wspomniane wlasnie - szkoda ze wiekszosc w jezyku niemieckim... :-(

1
Fitplota

On jest nie do podrobienia ;-)

0
lordknaga

pierwsze jego filmiki to sam troche kopiowal :-) ale im dalej tym lepiej mu to wychodzi , najlepszy byl chyba na parkingu w indiach z tym ich komikiem ' f***ing gorillas' :-D

1
domosos

Taki abs na brzuchu też mogę sobie wystrzyc %-)

0