Steve Benthin jest niemieckim kulturystą i popularnym youtuberem z rosnącą rzeszą fanów. Ostatnio brał udział w projekcie Matthiasa Busse’a - RepOne. Natomiast Kevin Wolter najbardziej znany jest z ekscentrycznego sposobu bycia oraz czarnego humoru. Te cechy łączą obu mężczyzn, dlatego nic dziwnego, że obaj znaleźli wspólny język. Efektem ich znajomości może być video, które zostało opublikowane na YouTube zatytułowane “Fitness Nutrition at McDonalds”.

https://youtu.be/YzS-2W9OeUw

W Europie jest bardzo mocno rozwinięta społeczność tzw. mocnej kulturystyki, w tym również w Niemczech. Być może dlatego Steve i Kevin z ich rozbudowanymi sylwetkami, charyzmą i dziwnym upodobaniem jedzenia przed kamerą wywołali zachwyt w swoim kraju. Oczywiście, w Stanach Zjednoczonych nie brakuje gwiazd fitness, które robią karierę jako celebryci. Jednak wiemy, że także w Europie można znaleźć kilka wschodzących gwiazdek. Minus jest taki, że niestety często posty, filmiki czy artykuły nie są w języku angielskim.

Benthin bierze udział w zawodach kulturystycznych, ale narazie bez sukcesów. Wygląda na to, że wraz z Wolterem stawiają na wypromowanie bardziej swoich osobowości niż zdobywaniu nagród w zawodach… Jeśli wybieracie się na FIBO w tym roku, to na pewno ich tam spotkacie. Zobaczymy jak dalej rozwinie się ich “kariera”. Blessingowi Awodibu raczej ciężko im będzie dorównać ;)

https://www.youtube.com/watch?v=z_cG9tu12x8