Kevin Oak (35 l.) w kategorii wagowej do 110 kg w przysiadach ze sztangą jest jednym z najlepszych. Aktualnie w formule RAW (bez używania dodatkowego sprzętu wspomagającego) jest rekordzistą. Znany jest też ze specyficznych metod treningowych. Oprócz klasycznych ćwiczeń związanych z trójbojem siłowym,  wzbogaca swoje treningi o różne rodzaje pompek, ćwiczenia z kettlami, na maszynach czy podciąganie.

Oak przygotowuje się do startu w nowym sezonie i może pochwalić się naprawdę dobrą formą. Cały czas stara się poprawiać wyniki, ale dba też o to, żeby było o nim głośno w mediach. W tym celu, ostatnio zrobił coś szalonego. Podjął się wyzwania, aby w ciągu 60 sekund wykonać jak najwięcej przysiadów z obciążeniem 230 kg. W ciągu minuty udało mu się zrobić imponujące 20 powtórzeń!

https://youtu.be/nllRakDyfPo

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, Oak cały stopniowo zwiększa obciążenie, by móc pobić kolejne rekordy. Niedawno udało mu się wykonać przysiad ze sztangą o wadze 340 kg. Być może niektórzy z Was stwierdzą, że nie jest to wynik imponujący, jednak trzeba wziąć pod uwagę fakt, że jest po kontuzji mięśnia czworobocznego lędźwi. A Wy jaki ciężar i ile razy dalibyście radę podnieść w ciągu minuty?

 

Komentarze (0)