Ostatni czas obfituje w smutne wiadomości... Zawodnik 212 Olympia, Fahad Zaid Hazzazi nie żyje. Jego nagła i niespodziewana śmierć, zszokowała świat kulturystyki. Poinformował o tym jego trener, znany kulturysta Milos Sarcev. Zaledwie kilka godzin przed śmiercią wielu bliskich przyjaciół Fahada twierdziło, że wygląda na całkowicie zdrowego. Według doniesień zagranicznych mediów takich jak portal EoB i Milosa Sarceva, istnieją podejrzenia, że przyczyną śmierci był „SUDEP” (Sudden Unexpected Death in Epilepsy). Podobno w przeszłości zdarzały się u niego napady padaczkowe. Zszokowany trener opublikował długi post, w którym dał upust emocjom po śmierci swojego podopiecznego.

„Jestem całkowicie zdruzgotany i zszokowany wiadomością o nagłej śmierci mojego drogiego przyjaciela i sportowca @fhf13 Fahd Al-Hazzazi. Modliłem się, żeby wiadomości były dobre, jak to już było raz kilka miesięcy temu, kiedy został przyjęty do szpitala z powodu napadów padaczkowych. Teraz żona zabrała go do szpitala nieprzytomnego. Około godziny temu dostałem wiele wiadomości… ale nie chciałem w to uwierzyć. Jego siostrzeniec niestety potwierdził jego śmierć. Fahd był bez wątpienia jednym z najmilszych facetów, jakich spotkałem… Super pasjonatem kulturystyki i nie trzeba dodawać, że absolutny fenomen budowy ciała. Opublikował fragment ze swojego treningu około 6 godzin temu… i słyszałem od gości, którzy widzieli go dzisiaj na treningu. Nikt nic nie zauważył! Przyczyna śmierci nie jest jeszcze znana, ale istnieją spekulacje o znanym „SUDEP” (Nagła niespodziewana śmierć w epilepsji). Niech spoczywa w pokoju a Bóg błogosławi jego duszę. Wyrazy współczucia dla jego rodziny, przyjaciół, fanów, rodaków i wszystkich bliskich”.

Kondolencje złożył także Big Ramy, Ahmed Ashkanani oraz wielu innych kulturystów. 

 

Historia zawodów Fahada Zaida Hazzaziego

  • Kulturystyka mężczyzn 2019 Pro League Olympia - do 212 funtów (14)
  • Kulturystyka mężczyzn 2019 Pro League Lebanon Pro - do 212 funtów (1)
  • Kulturystyka mężczyzn 2019 Pro League Indy Pro - do 212 funtów (4)
  • 2018 Pro League Fiji Pro Kulturystyka mężczyzn - do 212 funtów (4)
  • 2018 Pro League New Zealand Pro Kulturystyka mężczyzn - do 212 funtów (6)
  • 2017 IFBB (amatorzy) Arnold Classic Africa Kulturystyka mężczyzn - do 90 kg (1)
  • 2017 IFBB (amatorzy) Arnold Classic Africa Kulturystyka mężczyzn - ogólnie (1)
  • 2015 IFBB (amatorzy) Arnold Classic Europe Kulturystyka mężczyzn - do 90 kg (6)

 

Komentarze (4)
lordknaga

'Świat kulturystyki w szoku po nagłej śmierci Fahada Zaida Hazzaziego'

z calym szacunkiem do zmarlego ale po kilku/nastu poprzednich tygodniach, to jest zaden szok, ze nastepny pro's zmarl... towar na bank nie mial nic do tego, napewno mial jakies ukryte 'choroby', o ktorych nie wiedzial...

6
rarytas1

Kreatyna to zabiła

0
lordknaga

dzisiaj zmarl nastepny zawodnik od aceto, Mr. India Senthil Kumaran Selvarajan - prawdopodobnie zawal.

0
spejson94

E tam epilepsja. Pewnie sie zadlawil jedzeniem jak Dallas %)

0