Pod koniec kwietnia miała odbyć się szumnie zapowiadana walka pomiędzy Martynem Fordem a irańskim Hulkiem. Niestety została ona odwołana z niejasnego jak dotąd powodu. Ford sugerował, że został oszukany przez rywala. Podczas pierwszego ich spotkania w Dubaju, doszło do przepychanki, a Sajad najadł się wstydu przed całym światem. Potem płakał w telewizji na żywo, twierdząc, że jego rodzina wyrzekła się go po tym zawstydzającym starciu. Niedługo później walka została odwołana.

 

Polecamy również: Walka Martyn Ford vs Sajad Gharibi “Irański Hulk” odwołana

Treningi Forda jednak cały czas trwają, a on ostatnio pochwalił się, że podczas przygotowań do walki zgubił aż 26 kilogramów. Dzięki temu mówi, że czuje się o wiele młodziej i zdrowiej. 

„Podnoszenie dużych ciężarów VS Boks …… 360 funtów vs 302 funtów (163 kg i 137 kg- red.)….. W październiku rozpocząłem tę podróż i jak wszystko, co robiłem w życiu, co naprawdę chciałem zrobić, dałem z siebie absolutnie WSZYSTKO i więcej. Zdecydowanie najlepiej i najzdrowiej czuje się od lat, czuję się jak 21-latek i to jest szalone…. jeśli masz poważny cel do osiągnięcia, skontaktuj się już dziś…. link w BIO ”

Martyn wkleił zdjęcie porównawcze swojej sylwetki i przyznaje, że trening bokserski miał znaczący wpływ na jego utratę wagi. Ford zamierza kontynuować treningi i nadal pragnie zadebiutować w boksie. Na razie jednak brak potencjalnego rywala... Jak Wam się podoba jego metamorfoza?

Komentarze (2)
lodzianin1

Ladnie

0
lordknaga

'jeśli masz poważny cel do osiągnięcia, skontaktuj się już dziś…. link w BIO ”


po ty zdaniu wiadomo - szuka losi na kase %-)

1