SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1566716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Bardzo dobrze ze odmowil, po co ryzykowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bisping niestety obsrał zbroję. Papierowy, żałosny mistrz.
Michael Bisping ogłasza kontuzję! Nie wystąpi na UFC 206 w Toronto

Aktualny mistrz wagi średniej UFC, Michael Bisping (30-7) na pewno nie wystąpi na gali UFC 206, która odbędzie się 10 grudnia w Toronto. Brytyjczyk, który usilnie próbował doprowadzić do walki na kanadyjskiej gali z Georgesem St. Pierrem (25-2) lub Nickiem Diazem (26-9, 2 N/C), po pojawieniu się alternatywy w postaci walki z Ronaldo „Jacare” Souzą (23-4) ogłosił… kontuzję.

Pomysł zestawienia Bispinga z „Jacare” pojawił się po ogłoszeniu kontuzji Luka Rockholda i wypadnięciu Amerykanina z walki wieczoru gali w Melbourne.

Sam Bisping odniósł się do kontuzji w programie UFC Tonight, w którym wyjaśnił sytuację:

„Nigdy nie unikałem kogokolwiek. Wiem, co każdy teraz sobie myśli: „Czy nie wyzwałeś kilka tygodni temu GSP do tej walki?”. Tak, wyzwałem, ale spójrzcie prawdzie w oczy. Walka z GSP mogłaby mi dać ogromną wypłatę, coś około 3-4 milionów dolarów, jeśli tylko zrobiłbym ją. Walka z „Jacare” pewnie dałaby mi jedną czwartą tej kwoty.

Jak wiecie, walczyłem z Danem Hendersonem całkiem niedawno i mam problemy ze złamaniem orbitalnym. Dostaję zastrzyki, nie wiem co to jest, ale otrzymuję PRP (platelet rich plasma). To brzmi jakoś dziwnie. Wkłuli mi to w ostatni piątek w nogę. Utykam jeszcze w tym miejscu.”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Co tu mówić...

Pewnie ma kontuzję i mógł wziac walkę pomimo niej, tylko gdyby była ona profitowa... Do zrozumienia, ale jednak niesmak zostaje

Z punktu widzenia biznesowego rozumiem, ale z punktu widzenia fightera skandal;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
juz mogl sobie odpuscic wspominanie o kwocie za walke z GSP i porownania do kwoty za pojedynek z Jacare skoro oglosil kontuzje.

powinny byc jasne zasady, ze tylko Conor moze sobie wybierac rywali, a reszta albo walczy, albo wypyerdalac, bo ostatnio serio troche komedia. jeszcze troche i bedzie ciezko kogokolwiek zestawic, bo z tym, to ja nie walcze, a ja to nie walcze z tym, bo bardziej chcialem z tamtym.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
I za takie posty dostaje się łapkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
tak jak Julianna Pena ubzdurała sobie, że ma walczyć o pas i nie wzięła walki z Shevchenko.

Bisping w takim razie powinien wziąć walkę z Jacare na początku 2017.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Pena też mnie tym wkvrwiła, bo lubiłem zawsze ją i jej styl walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Mam nadzieję, że walka Bisping vs Jacare dotrwa do czasu zaleczenia się Bispinga i jednak się odbędzie. Faktycznie wygląda to tak jakby specjalnie ogłosił kontuzję kiedy nadarzyła się okazja walki z Jacare.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja mam nadzieję, że odbędzie się walka Bisping - Romero/Weidman winner.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
w takim wypadku Souza będzie trochę skrzywdzony ,bo kogo mu dadzą? Jacare-Mousasi 3? ,post USADA fakt może tym razem Gegard coś ugra ,weźmy jeszcze przebieg walki z Romero ,jak dla mnie remis tj pierwsza runda 10-8 Romero nastepne dwie 10-9 Jacare tj Romero złapał się po chamsku siatki przy obaleniu Jacare ,zaraz sobie jeszcze raz przypomnę tą walkę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium