SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1568588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Podobno nie spał 3 dni a po takim czasie bez snu to nie dziwne że widzi czy czuje się różne rzeczy. Pytanie tylko co spowodowało to że tyle nie spał


Zmieniony przez - Puar w dniu 2019-03-15 14:07:00
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
CTE - Tony jednak duzo zbieral na glowe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Albo coś srogo przyćpał skora odwalał takie akcje, ze nie spał i miał takie schizy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Nigdy nie wyglądał na normalnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
USADA by chyba wykryła jakby przyćpał, ale może jeszcze wyniki są w trakcie analizy.

No w sumie nikt normalny nie wali piszczelem w metalową rurę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ani nie przewraca się o kabel i kontuzjuje rpzed walką tak, że trzeba go operować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Opublikowano także szczegół na temat zgłoszeń na policję, jakie Cristina Ferguson składała od lutego tego roku.

5 lutego: Tony nie spał w nocy, twierdząc, że w następstwie zaćmienia księżyca pojawi się wielka powódź. Zakupił tratwę ratunkową, następnie zabierając całą rodzinę w głąb lądu do Palm Desert, około 180 kilometrów od ich domu w Santa Ana. Na miejscu Tony miał obudzić Cristinę i syna w środku nocy, twierdząc, że muszą uciekać, bo nie są bezpieczni. Obiecał, że podda się leczeniu, jeśli powodzi nie będzie – ale potem zdanie zmienił.

12 lutego: Tony miał „psychotyczne załamanie lub atak paniki”. Krzyczał na Cristinę, złorzeczył jej i twierdził, że jest kimś innym. „Obudziłam się w nocy, a Tony stał nade mną, twierdząc, że jestem wiedźmą” – napisała kobieta.

16 lutego: Tony odłączył lodówkę i połowę zasilania w domu, bo twierdził, że w lodówce i wiatraku znajdowały się kamery, które go śledziły. Poprzecinał też kable od ogrzewania i klimatyzacji, bo uważał, że są tam zainstalowane śledzące go urządzenia. Miał też zerwać lustro ze ściany w łazience, twierdząc, że coś się za nim kryje. Ponadto odebrał jedzenie synowi, oceniając, że jest zatrute.

19 lutego: Tony zgodził się, aby udać się do szpitala, celem uzyskania pomocy psychologicznej. Cristina i jej ojciec pojechali do niego, ale meble i ściany domu były zniszczone. Tony zdemolował też kominek, bo twierdził, że jest za nim ukryte tajemne przejście. Cristina wezwała wtedy policję i wyprowadziła się z synem do rodziców.

5 marca: Cristina ponownie pojechała po Tony’ego, który zgodził się na wizytę w szpitalu. Utknęli jednak w korku, ale wtedy Tony wyskoczył z jadącego wolno samochodu na autostradę. Uciekł, przeskoczył barierki i zniknął.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
O kurde, brzmi jak jakaś schizofrenia (oby tylko nie CTE bo demencja jest gorsza) :/ Oby i z nim i z jego rodziną wszystko było ok... a pomijając już to że cierpi jako człowiek, to nie wiem czy to nie będzie jego koniec kariery w mma...

No chyba, że takie jazdy ma tylko okresowo. Już wstawił jakieś wpisy na insta i twitterze


Zmieniony przez - Puar w dniu 2019-03-16 12:32:01
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Wstawiał wstawiał, ale chyba sytuacja się pogorsza. Jestem ciekaw na ile to jest pokłosie tego, że ma ogromnego pecha jeśli chodzi o walkę o pas...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium