SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1565270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Dzisiaj mija równo 20 lat od dnia w którym ZUFFA na czele z braćmi Fertitta oraz Daną White'em przejęli kierownictwo nad UFC, która z biegiem czasu stała się największą organizacją MMA na świecie.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5017 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31458
i zrobili UFC zcałego MMA
strasznie okroili i zamerykanizowali dyscyplinę przez co stała się nudna i straciła blask , wywarli też wpływ na światowe trendy ... prawdziwe MMA umarło wraz z Pride FC
umarł Król niech żyje uzurpator


Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 2/23/2021 5:47:40 PM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Phawda! Nazwijmy ufc czartoryskim!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No, ale dla mnie UFC ma ten plus, że tam są skupieni wszyscy najlepsi, a nie tak jak w boksie, gdzie jest tysiąc pasków i do wielu największych pojedynków nie dochodzi, a dojść powinno.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
UFC okrajało zasady bo przez nie-świętej pamięci Johna McCaina groziła im delegalizacja... a nie że zrobili to "pod zapaśników" jak tam niektórzy myślą

I tak jest dobre. No (obecnie) nie ma tam soccer kicków ale za to w Pride nie było łokci


Zmieniony przez - Puar w dniu 2021-02-23 22:15:27

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5017 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31458
ale było skakanie po przeciwniku
ach ten Sakuraba

wiem panie puar , jednak to już nie jest to MMA co kiedyś , a jeśli chodzi o pana senatora to rzeczywiście idiota "jak ja czegoś nie rozumie to jest głupie , a jak coś mi się nie podoba to powinni tego zakazać"

panie Agares są plusy dodatnie i minusy iloczynowe ... czy jakoś tak , ma to swoje również złe strony jest monopol i trzymają zawodników za jajca i grdyl
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
Puar


I tak jest dobre. No (obecnie) nie ma tam soccer kicków ale za to w Pride nie było łokci






Zmieniony przez - Puar w dniu 2021-02-23 22:15:27

Nie ma także kolan na łeb na glebie (które są zayebiscie dewastacyjne ) i są yebane kontrole antydopingowe (które niszczą sport) Reem i Vitor "na towarze " byliby mistrzami spokojnie a ich organizmy imo nie funkcjonują tak jak powinny pod MMA bez towaru , Ubereem by Miocicia zmiażdżył na "towarze " imo
I to właśnie kontrole go zniszczyły jako zawodnika (dlatego nie dziwię się Mamedowi albo Fedorowi że pyerdolneli UFC) yebac kontrole antydopingowe to niszczy sport,wyczynowy który bez dopingu nie istnieje
Btw Jds czy Cain imo na bombie także by dalej wymiatali w HW





Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-02-23 23:45:08
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Mi tam i tak dalej się to podoba mimo okrojenia zasad. Tyle już lat minęło, a jak komuś mocno kibicuję to serce wciąż mi wali jakbym miał zaraz zejść na zawał. Nie ma kopania leżącego, ciągnięcia za włosy, są rękawice itp, ale mimo wszystko uderzenia, chwyty, walka na ziemi i sędzia który natychmiastowo nie rozdziela z klinczu, to jednak znamiona prawdziwej walki 1v1 bez broni i rewolucja w porównaniu do innych sportów walki
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Miocic na towarze też by ich tam jechal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Marcin Held vs. Natach Schulte, Anthony Pettis vs. Clay Collard na otwarcie sezonu PFL

Poznaliśmy pierwsze turniejowe zestawienia.

Organizacja Professional Fighters League opublikowała zestawienia jakie zostaną rozegrane podczas pierwszej gali sezonu roku 2021, która odbędzie się 23 kwietnia.

Karta główna eventu będzie transmitowana w ESPN2 a jej głównym wydarzeniem będzie starcie Anthony’ego Pettisa z Clayem Collardem w dywizji lekkiej. W co-main evencie, Marcin Held zmierzy się z Natanem Schulte również w ramach turnieju wagi lekkiej.

Kartę uzupełniają walki w dywizji piórkowej pomiędzy Movlidem Khaybulaevem i Jasonem Soaresem a także Lance’a Palmera z Bubbą Jenkinsem.

Podczas karty wstępnej zostanie rozegrane pięć walk:

Loik Radzhabov vs. Johnny Case, waga lekka
Olivier Aubin-Mercier vs. Joliton Lutterbach, waga lekka
Akhmed Aliev vs. Mikhail Odintsov, waga lekka
Sung Bin Jo vs. Tyler Diamond, waga piórkowa
Brendan Loughnane vs. Sheymon Moraes, waga piórkowa

1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium