SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1565268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Z tego co wiem, to chyba grapplingowa jednak, ale myślałem, że szybciej przejdzie do UFC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4502 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263050
IMO Marcin robi troche źle, że nie zatrudni jakiegoś "światowego" menago
ale pewnie predzej czy pozniej w UFC sie znajdzie trzymam kciuki

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4502 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263050








ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Ciekawe jak sobie Pettis poradzi w nowej wadze i w nowym teamie, Oliveira latwy do przejscia nie bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
http://www.bjpenn.com/mma-news/brock-lesnar-fined-accidentally-knocking-wwe-opponent/

Lesnar aplikuje mma do wwe

W skrócie : podczas walki z Randy Ortonem, zadał mu parę soczystych PRAWDZIWYCH łokci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
In the wake of the incident, Lesnar was fined $500 by the WWE according to WWE.com.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469


a to już chyba klasyka, ale z komentarzem mojego ulubionego komika (obok Louisa CK) Billa Burra





Polecam


No i dvpa, to już pewne - Rory McDonald w Bellatorze

Nie wierzyłem, że do tego dojdzie. Gość, który dał epicką walkę z Lawlerem i spokojnie opykał obecnego mistrza, Demiana Maia itd. Szkoda w chvj, przegrał jeszcze z Thompsonem, który wg mnie ma zadatki na GOAT i jest wg mnie top WW obecnie.

Kvrwa mać, szkoda w chvj



Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-08-25 11:37:28

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-08-25 11:42:27
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Nate Diaz może zostać zgłoszony przez USADA za złamanie zasad antydopingowych

Nate Diaz może mieć problemy z komisją USADA za to, że na konferencji prasowej po UFC 202 używał e-papierosa ze związkami marihuany.

Komisja USADA bada sprawę kiedy Diaz „palił” na konferencji elektronicznego papierosa nabitego najprawdopodobniej kannabidiolem, który jest organicznym związkiem chemicznym występującym w konopiach. Związek ten w odpowiedniej ilości jest zakazany przez Światową Agencję Antydopingową (WADA). Więcej

Jon Jones i Brock Lesnar mogą spodziewać się krótszego zawieszenia

Po wykluczeniu Jona Jonesa z gali UFC 200 wciąż nie ma oficjalnego wyroku podobnie jak w sprawie Brocka Lesnara, ale wiadomo, że ich zawieszenie może być skrócone.

Jon Jones od początku utrzymuje, że jest niewinny i winę za oblane testy ponosi zakazana substancja, którą musiał zażyć nieświadomie. Brock Lesnar również nie przeszedł testów antydopingowych, które przeprowadzono miesiąc przed walką z Markiem Huntem oraz tych przeprowadzonych w dniu walki. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
A tymczasem Pniak przygotowuje się do boju z nogami Materli. Widać, że jednak suple dobrane z głową czynią cuda



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Niezła akcja Dremor. A ja w międzyczasie znalazłem to z Lesnarem i Ortonem






chyba mu już brakuje UFC

ale tu w opisie wyczytałem to




to już nie wiem jak to było

A tymczasem Nicka Diaza zaatakowano w klubie w Las Vegas
http://www.bloodyelbow.com/2016/8/24/12634812/report-very-well-behaved-nick-diaz-was-jumped-in-vegas-nightclub-brawl-ufc-news
może z czasem pojawią się jakies filmiki jak ktoś nagrał


Zmieniony przez - Puar w dniu 2016-08-25 14:59:51

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium