SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1570751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Nie ważne kto byleby kontuzji nie dostał, zwłaszcza że obrona u siebie - Anaheim.
Manuwa w stójce będzie niebezpieczny niemalże tj. Rumble tylko zapaśniczo jest gorszy, też wielki chłop jednak taktycznie wg mnie o niebo lepiej wypadnie niż Rumble w 2 walkach z DC gdzie próbował zapasami rozwalić Cormiera. Manuwa w 100% będzie chciał tylko stójkę, po prostu Belfort i Rumble to goście, którzy w trakcie walki czasem jakby się poddają-niejednokrotnie widzieliśmy to w przypadku jednego i drugiego.
Czyli Manuwa to ryzyko a mało do zyskania, pokonanie Jonesa byłoby największym zwycięstwem dla Cormiera w karierze i imo taka walka będzie, bo niby z kim miałby Jones walczyć w tym czasie. Jedyny sensowny pojedynek to byłby rewanż z Gustafssonem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Jakby Posterboy pokonał Cormiera to Wolałbym jednak żeby DC zawalczył z Jonesem ten długo oczekiwany rewanż. Trochę mnie zastanawia brak informacji o treningach Jonesa. Jest jeszcze sporo czasu do lipca, ale tyle czasu bez treningów, to i forma daleko od optymalnej pod walkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na UFC 213 zawalczy Daniel Omieańczuk kontra Curtis Blaydes. Omielańczuk będzie miał ciężko. Curtis w chuy duży i dość dobre zapasy. W dodatku Ngannou najciężej miał właśnie z nim. Blaydes przez dec. W dodatku Blaydes dopiero 26 lat, więc duży potencjał do rozwoju. Zobaczycie, o nim jeszcze będzie głośno.

Niestety, dla Daniela kiepski match-up. Omielańczuk zawsze miał problemy z dobrymi lub nawet średnimi zapaśnikami.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-04-19 17:02:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no

właśnie słucham JRE i Rogan tłumaczy Eddiemu Bravo już 30 minut, że ziemia jest KULISTA, Eddie w to nie wierzy tak samo jak w dinozaury

ale Bravo jest głupi xD.


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2017-04-19 17:21:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będę musiał potem obczaić, czasem Rogana oglądam.

Krzysztof Kułak przywieziony karetką, w KAFTANIE bezpieczeństwa na konferencję przed galą PLMMA 73.





Heh zawsze mam rozdupca reklama słomki ptysiowej w filmikach z plmma. Tak średnio mi pasuje do mma.


Pi@deczka Bisping znów chce spieprzyć przed Romero: Michael Bisping: Robert Whittaker deserves next UFC title shot, not ‘scumbag’ Yoel Romero
http://www.mmamania.com/2017/4/19/15355552/michael-bisping-robert-whittaker-deserves-next-ufc-title-shot-not-scumbag-yoel-romero-mma




Bisping to najbardziej denerwujący mistrz.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-04-19 18:45:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Bisping to jednak frajer. Tzn. zaczynałem go lubić, czasem spoko gada, TSa zdobył imo zasłużenie, pas zdobył w pięknym stylu, ale k***a obrona w ch**owym stylu strasznie i teraz nawet daty na walkę z GSP nie ma.

Conor też może z pasem blokował dywizje tylko, że on szedł po trudniejsze wyzwania a nie łatwiejsze. No i po porażce nikogo nie dobijał jak sobie na to nie zasłużył a Bisping podniecony gada, że nigdy nie sądził, że Jacare jest taki mocny, że post USADA, że mniejszy, dobra robota Whittakera, ale stójka Jacare to g****, uderza pojedyncze strzały itp. Mówi, że po GSP chce walczyć z Whittakerem, bo "oszust" Romero nie zasługuje.

Jak to Conor powiedział "świętowanie porażki innej osoby". Owszem stójka Souzy za dobra nie jest, ale mówi to Bisping, który ledwo żył po ciosach dziadka Hendersona a Souza wcale od niego wolniejszy nie jest i uderza też nie gorzej.

Jestem przekonany, że ani Whittaker ani Romero nie dostaną TSa, jak Bisping przegra to koniec kariery wiadomo (z GSP), ale jak wygra to pewnie jeszcze z Andersonem Silvą rewanż stoczy. Fakt faktem wina George'a, że to tak długo trwa albo USADY (testy) jednak ch**owo, bo Bisping nie ma zamiaru walczyć z nikim z elity, chce przejść na emeryturę z pasem pewnie.


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2017-04-19 19:00:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
PLMMA i wszystko jasne. Szopka i cyrk na kółkach. Aż się boję pomyśleć, co Okniński jeszcze wymyśli. Bisping znów ucieka? Ja jakoś inaczej postrzegam obraz mistrza. Mistrz walczy zawsze i z każdym godnym rywalem.

Co do Omielańczuka, to też sądzę, że nie da rady Blaydesowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Omielanczuk rzucony na pożarcie. Blydes będzie nim rzucał po oktagonie.

Eddie Bravo niszczy system. Mówił, ze Russia today ogląda.

Bisping szuka lekkiego wp******u. Whittaker i tak go obskoczy, ale nie będzie takiej dewastacji jak z Yoelem. Najbardziej irytujący mistrz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
mi się podobają te filmiki od PLMMA, dobra beka :D komu się nie podoba ten bum


Zmieniony przez - Puar w dniu 2017-04-19 19:57:18

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980


k***a Eddiego Bravo to tylko w kosmos wysłać i by może przyznał rację.

Dobre też było jak wpisali w google 'jacked kangaroo', ale beka i jeszcze ten tekst Rogana:
Schaub: dalibyśmy radę w 3 takiego (że on,Rogan i Bravo na kangura)
Rogan: nie, k***a uciekalibyśmy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium