SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1566673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Steve Marcus/Getty Images

Claudia Gadelha zakończyła karierę

Była pretendentka do mistrzowskiego pasa zakończyła zawodowe zmagania.

Wczoraj rano Claudia Gadelha (18-5, 7-5 w UFC) została usunięta z oficjalnego rankingu UFC, jak niewiele później poinformował portal MMAfighting.com, Brazylijka zgłosiła organizacji chęć zakończenia kariery.

Gadelha debiutowała w klatce w 2008r. a po dziesięciu wygranych z rzędu trafiła do organizacji Invicta FC gdzie pokonała Ayakę Hamasaki. Później Claudia została zakontraktowana przez UFC a po wygranej z Jessicą Aguilar dostała szansę walki o pas jednak starcie z Joanną Jędrzejczyk przegrała na punkty. Później 33-latce wiodło się ze zmiennym szczęściem, zanotowała wygrane m.in. z Karoliną Kowalkiewicz, Carlą Esparzą i Angelą Hill, ale przegrywała z Jessicą Andrade czy Niną Ansaroff. Ostatni raz walczyła w listopadzie zeszłego roku przegrywając z Yan Xiaonan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281


1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Puar





Nieźle go złożył.
1

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

the-sun.com

Jake Paul znokautował Tyrona Woodleya ciosem prosto z piekła w pojedynku rewanżowym

Jake Paul nie pozostawił żadnych wątpliwości w rywalizacji z Tyronem Woodleyem i tego, jak dobrym jest bokserem.

Przez 17 minut i 11 sekund bokserski rewanż pomiędzy Jake’em Paulem i Tyronem Woodleyem przypominał pierwszą walkę, z niewielką ilością ataków z obu stron.

A potem Paul zgasił światło byłemu mistrzowi wagi półśredniej UFC jednym ciosem.

Paul znalazł moment, w którym wykonał zwód obniżenia pozycji, a następnie podniósł ją, wyprowadzając potężny prawy sierpowy, którym posłał sztywne ciało Woodleya twarzą na matę.

Jake Paul pokonał Tyrona Woodleya przez KO (prawy sierpowy) – runda 6, 2:12
https://twitter.com/ShowtimeBoxing/status/1472441843849777156?s=20
https://twitter.com/bruh_flv/status/1472480482382258181?s=20

Jake Paul
„Mówiłem, że go rozpieprzę i rozpieprzyłem go! Wykonałem zadanie i wiedziałem, że tak się stanie.” ogłosił po wszystkim Paul.


Paul został wypunktowany na wszystkich trzech kartach sędziowskich 49-46, 48-47, 49-46 w trakcie walki, która była zaplanowana na osiem rund.

Jake Paul pierwotnie miał walczyć z Tommym Furym, który wycofał się dwa tygodnie temu z powodu kontuzji. Wtedy do walki wkroczył Tyron Woodley, który od dawna zabiegał o rewanż od czasu przegranej przez niejednogłośną decyzję w ich pierwszej walce w sierpniu tego roku.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Świetnie zrobił to zejście w dół markując cios na tułów i za chwilę BANG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Mike Ehrmann/Getty Images

Jake Paul do Dany White’a po znokautowaniu Tyrona Woodleya: „zawstydziłem całą twoją firmę”

Jake Paul spędził około 15 minut na odpowiadanie na pytania mediów w sobotnią noc po znokautowaniu Tyrona Woodley'a, rozmyślając o swoim rozwoju w 2021 roku i zastanawiając się co czeka go w 2022 roku.

Dopiero pod sam koniec sesji Paula jeden z reporterów zapytał go: "Co chcesz teraz powiedzieć Danie White'owi?".

Paul, który spędził większość mijającego roku publicznie awanturując się z prezydentem UFC i kilkoma jego zawodnikami, uśmiechnął się i spuścił głowę w dół przed wyśmianiem Dany White’a i rzuceniem wyzwania jego kolejnym zawodnikom.

Jake Paul
"Właśnie znokautowałem pięciokrotnego mistrza UFC i zawstydziłem całą twoją firmę" - powiedział Paul. "I proszę, proszę, pozwólcie mi walczyć z Kamaru Usmanem, proszę pozwólcie mi walczyć z Diazem, proszę pozwólcie mi walczyć z Masvidalem, proszę pozwólcie mi walczyć z McGregorem. Bo ich też zawstydzę. Obiecuję ci to, Dana. Obiecuję ci to."


Dwóch z fighterów UFC, których Paul wymienił z nazwiska – Nate Diaz i Jorge Masvidal – byli obecni na gali w Amalie Arena w Tampa na Florydzie. Ale według Paula, wyszli zanim zobaczyli, jak znokautował Woodleya mocnym prawym w szóstej rundzie ich rewanżu.

Masvidal opublikował na Twitterze odpowiedź wideo dla Paula.

Jorge Masvidal
"Nie stać cię, ku*wa, na mnie. Mnie i tych innych nazwisk, które wymieniłeś, nie stać cię, ku*wa, na mnie. (...) Zdradzę ci mały sekret: walczę dla pieniędzy, albo walczę z najlepszymi na świecie. Ty nie jesteś ani jednym, ani drugim."


Wcześniej w nocy na konferencji prasowej po gali UFC Fight Night 199, Dana White powiedział, że nie będzie oglądał rewanżu Paula i Woodleya.

Dana White
"Nie", powiedział White. "Widzieliście już tę walkę, prawda? To znaczy, my już widzieliśmy tę walkę".


Jake Paul (5-0, 4 KO), który wyrobił sobie nazwisko jako YouTuber zanim został zawodowym bokserem, zamknął 2021 rok bilansem 3-0 z nokautem nad Benem Askrenem i dwoma zwycięstwami – niejednogłośną decyzją w sierpniu i sobotnim nokautem – przeciwko Woodleyowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jake ma jakiś talent ale niech teraz w końcu dojdzie do jego walki z Tommym Fury który wypadł przez kontuzję, a nie wyzywa zawodników mma z lżejszych kategorii wagowycg

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Niech Paul zawalczy w boksie np z Chimaevem albo Adesanaya , szybko się skończy jego legenda
W sumie to Taki Page by go w boksie także zabił


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-12-19 22:05:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Chimaev - jest wrestlerem bardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Page pisze na instagramie że by chciał

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium