SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1571838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
A w stójce widzielibyście Pasternaka z Rogerem? Ja nie te sygnalizowane, wolne cepy były żenujące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4553 Napisanych postów 35820 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263275
" Ojciec i trener Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO) potwierdził, że jeden z najlepszych bokserów w historii zmierzy się w kolejnym pojedynku z gwiazdą mieszanych sztuk walki Conorem McGregorem.

O szykowanym pojedynku informowała już brytyjska gazeta The Sun. Ponieważ bulwarówka nie zawsze uchodzi za wiarygodne źródło informacji, niewielu kibiców kupiło jej sensacyjne doniesienia. Floyd Mayweather Sr daje jednak do zrozumienia, że rzeczywiście coś jest na rzeczy.

- Floyd powiedział mi ostatnio, że znowu będzie walczyć, że to będzie starcie z jakimś zawodnikiem MMA. Stłucze tego faceta. W życiu gościa nie widziałem, ale wystarczy, że chwilę mu się przyjrzę i już będę wiedzieć, że mój syn go załatwi. On już jest martwy - powiedział.

Mayweather od września przebywa na emeryturze, ale jest niemal pewne, że wróci na ring. Nie wiadomo na razie, kiedy to nastąpi, niemniej senior przekonuje, że nie trzeba będzie długo czekać na to, żeby zobaczyć jego i McGregora w ringu.

- Nie znam daty, ale będzie to wkrótce - oznajmił.

Na koniec podkreślił raz jeszcze, kontaminując przy okazji personalia McGregora, że jego syn wyjdzie zwycięsko z konfrontacji z mistrzem UFC.

- McConor dostanie łupnia - stwierdził.
Redakcja, ESNEWS
bokser.org "









ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
garnekmedia: Zaraz po walce z McGregorem, Floyd robi wyścig na 50 m dowolnym z Phelpsem (o miliard), a kończy rok 1 na 1 z Cristiano (2 mld). Przestańcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Na bloodyelbow też o tym piszą więc cos musi być na rzeczy. ja bym chciał zobaczyć tą walkę

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Conor ma podpisany kontrakt z UFC. Tego sie nie da obejsc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
ale w sumie beka, gdyby doszlo do walki, by mu siadlo cos idealnie na szczeke i Floyd 49-1.

czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Przestan Rafal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no juz dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Szybki news: UFC zawita 5 września do Hamburgu, o czym było jednak wiadomo wcześniej. Redakcja GnP wrzuciła to u siebie na stronie po tym jak zauważyła tego newsa na NIEMIECKIEJ wersji stronu UFC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4553 Napisanych postów 35820 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263275
Bandel wygrywa wczoraj walke w 1r (leglock)

a tymczasem na twitterze:












Zmieniony przez - K_PS w dniu 2016-05-08 12:36:56
2

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium